c250 i Noni GPSplot

  • 2 Odpowiedzi
  • 15075 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Std

  • 4
c250 i Noni GPSplot
« dnia: Lipiec 17, 2012, 07:48:16 »
Cześć!
proszę kolegów o pomoc na forum, gdyż wyczerpałem już chyba wszystkie możliwości zainstalowania wspomnianego programu, a wiem, że możliwe jest jego zainstalowanie. Otóż odblokowałem c250 według instrukcji z tego wątku, a następnie ściągnąłem program z tej strony. Próbowałem zainstalować zarówno plik *.cab przegrany na kartę jak i poprzez plik *.exe po połączeniu przez MioTransferHack przez PC. Niestety c250 mówi mi za każdym razem, że nie jest to aplikacja zgodna z systemem win 5.0 core. Czy macie może jakieś sugestie jak rozwiązać mój problem?

Student

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: c250 i Noni GPSplot
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2012, 17:48:15 »
Prawie żaden instalator nie zaakceptuje urządzenia CE jako docelowego, dlatego chcąc uruchamiać programy pisane pod WM, trzeba je "ręcznie" rozpakowywać i często dodawać DLL'ki. CAB'a możesz rozpakować programem MSCEinf (darmowy). Otrzymane pliki wrzucasz na nawigację Jeśli nie odpala, używasz jakiegoś "sprawdzacza" bibliotek. W nawigacjach Mio najczęściej brakuje aygshell i toolhelp, ale może być wymagana jeszcze jakaś.

*

Offline Std

  • 4
Odp: c250 i Noni GPSplot
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2012, 21:33:59 »
Dziękuję bardzo za wskazówki i pomoc! rozpakowałem programem MSCEinf i zainstalowałem na Mio - piękne dziękuję raz jeszcze!

Student