Mio C720 po podłączeniu ładowarki załącza się plansza łączenia z komputerem

  • 1 Odpowiedzi
  • 71440 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam, na początku użyłem MioAutoRun-Beta7 nie poszło, następnie MioAutoRun-Beta6, i ruszyło tylko błąd z Sys się wyświetlał. Więc postanowiłem zrobić jeszcze inaczej i użyłem pliku Starter do c720b by edass tylko zmieniłem ścieżkę pod IGO, wszedłem do samochodu podpiąłem ładowarkę, a tu plansza łączenia z komputerem:/ pod co jej teraz nie podepnę wyświetla się plansza łączenia z komputerem. Jakieś pomysły? Jak poprawnie w tym modelu przeprowadzić HARD RESET ?

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
W przypadku nawigacji na Win CE coś takiego jak hard reset (znany z PDA) zasadniczo nie istnieje. Można najwyżej wyczyścić rejestr, ale cała zawartość pamięci flash (czyli to gdzie grzebałeś) pozostaje nietknięta. Jedyne co możesz zrobić to przywrócić wszystkie zmienione pliki po podłączeniu nawigacji do komputera.
Jeśli używasz oryginalnej ładowarki samochodowej Mio, to przynajmniej w aucie ekran z komputerkami nie powinien się pojawiać (nawet na źle odblokowanej nawi). Natomiast na każdej innej ładowarce, czy kablu USB ma prawo (org Mio mają dodatkowo pin 4 zwarty do masy).