Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core

  • 80 Odpowiedzi
  • 184513 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline chato.pl

  • ******
  • 4852
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://chato.pl
  • Sprzęt: iPhone • Mio C520 [AM]
Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« dnia: Maj 30, 2007, 12:00:59 »
Żeby tak to zebrać w jednym wątku ...
-------------------------------------------------------

Do odblokowania potrzebne będą:
Mio Transfer Hack.rar http://www.fredlynx.info/stats/click.php?id=5
MioScript_3.24r http://www.stokurev.ic.cz/Script_3.24nasrat.zip



  1. zawartość Transfer_Mio_C250.rar wgrywamy na PC do katalogu MioTransfer

  2. Script_3.24r.rar rozpakowujemy do osobnego (dowolnego) katalogu

  3. robimy hard-reset Mio (HR to przytrzymanie przycisku On/Off na minimum 6 sekund - przy wyłączaniu a potem przy włączaniu)

  4. po restarcie Mio, niczego nie uruchamiamy !!

  5. podłączamy Mio do PC, uruchamiamy zhakowanego MioTransfer (Transfer_Mio_C250.exe)

  6. wchodzimy (na Mio) do katalogu MIOMAP i zmieniamy nazwę istniejącego tam podkatalogu MioMap (zawierającego program i mapy) na MioMap2 - jako kopię bezpieczeństwa.

  7. tworzymy nowy podkatalog MioMap - ma to wyglądać tak:

MIOMAP
       |________ MioMap  <- nowy, pusty katalog
       |________ MioMap2 <- katalog z programem i mapami


  8. z płyty instalacyjnej kopiujemy zawartość \install\MioMap do w MioMap (niestety podkatalogi musimy utworzyć ręcznie) ***
  *** - nie musimy oczywiście kopiować wszystkich map, plików z komunikatami głosowymi etc., ale tylko te, z których chcemy korzystać (np. dotyczące tylko Polski)

  9. wychodzimy wyżej do katalogu \My Flash Disk, tworzymy katalog Script

10. odnajdujemy (na PC) katalog z rozpakowaną zawartością MioScript3.24r i kopiujemy całą zawartość katalogu Script do Script, a MioMap do MioMap ;)

My Flash Disk
     |________
     |                 MIOMAP
     |                 |________ MioMap <- kopiujemy tutaj zawartość MioMap z MioScript oraz \install\miomap z DVD
     |                 |________ MioMap2
     |
     |________ Script <- kopiujemy tutaj zawartość Script z MioScript


11. po zakończeniu kopiowania, rozłączamy MioTransfer z urządzeniem klikając na Sortir (nie zamykać aplikacji przez X !!), odłączamy kabel USB

12. robimy hard-reset

13. stukamy w ikonę MioMap, w uruchomionym File Manager'ze wchodzimy do katalogu \My Flash Disk\MioMap\MioMap i uruchamiamy AUTOPATCHER.exe
  (zgadzamy się na reboot ;))



14. jeśli wszystko zrobiliśmy poprawnie, usłyszymy standardowy dźwięk odtwarzany podczas uruchamiania WindowsXP i naszym oczom ukaże się taki pulpit:



15. gdy zdarzy się sytuacja, że będziemy zmuszeni wykonać hard-reset, aby przywrócić osiągnięty stan wystarczy ponownie odpalić autopatcher'a.

« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2007, 12:26:27 wysłana przez ch@to »
'(•_•)' oмиιa possυм ιи εo, qυι мε coиƒoяτaτ '(•_•)'

*

Offline macjaz

  • 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: mio c250
Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2007, 01:18:44 »
no swietnie..........
zrobiłem tak jak w wyżej wymienionej instrukcji - wszystko jest jak w opisie - mam windows madia playera do odtwarzania filmików, mam expolratora, problem jest tylko taki że to nie jest odblokowanie win.\
to jest tylko podmiana plików, żeby przy wybraniu przycisku MioMap w menu głównym (gdzie są 3 okrągłe przyciski: mp3, ustawienia i  miomap) odpalał sie explorator a w nim zawartość pda. jednak przy odpalaniu pda ciągle na starcie pojawia się nakładka mio.....
filmiki hulają, expl. też jednak wyskakuje błąd gdy prubuje odpalić program miomap

mam pytanie: wiem że są szczegółowe mapy krajów zachodnich miomap v3.2 ale np. na c720. (w c250 miomap v3,2 jest  tylko z głównym drogami krajów zach.)
czy jest sposób odpalenia tych mam (szczegółowych) na c250?
a mi sie tu nawet podoba...

Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2007, 21:56:51 »
Witam,
Noszę się z zamiarem zakupu mio c250 i ponieważ jestem laikiem w dziedzinie pda (miałem w ręku tylko miop350) mam kilka pytań do szanownych kolegów:

- czy po "odblokowaniu" c250 odtwarza on wszelkie formaty filmów (avi, mpeg, wmv, itp.)  z karty SD? czy też naj[pierw trzeba wgrać sterowniki? czy filmy muszą być wrzucane do urządzenia przez activsync?

- czy jest możliwość wgrania programów typu przeglądarka pdf, kalkulator, mini-office (edytor tekstu, arkusz kalk.)?

- czy ten model nawet nieodblokowany posiada przeglądarkę obrazków?

- jak myslicie, czy w przyszłości ktoś wynajdzie sposób żeby wgrać inne mapy niż miomap (np automapę)?

Z góry dzięki za odpowiedzi

*

Offline macjaz

  • 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: mio c250
Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2007, 19:43:10 »
hej Kapitanie!
chesz mieć tyle opcji i programów w swoim PDA że c250 nie nadaje się do tego. to urządzenie jest przeznaczone przez producenta TYLKO od GPS i gdy nie uzywasz w danej chwili gps-a to mozesz posłuchac przez głosniczek mono (kurcze - jeden, mały, nawet głośny, ale do muzyki nienadający się) mp3. nie można połączyć tych dwóch czynności jednocześnie. przeglądarki do zdjęć/obrazków nie ma....nie mówiąc o reszcie programów

...... hmmm . możesz mieć tą przeglądarkę zdjęć i i te wszystkie programy które chcesz - ale.......jak wspomniałem producent przeznaczył tego pda tylko do gps-u i żeby mieć więcej trzeba go odblokowywać, pościągać programy, kombinować, próbować, stracić godziny przed kompem na poszukanie haków, itd. itd.... z tego co się oriętuje nie ma w tym momencie 100% sposobu na odblokowanie win ce core 5.0 w tym mio (poczytaj forum bo chyba acery i hp juz odblokowali) - są próby - więc jak go dzis kupisz musisz nastawić się że będzie w pełni jak oczekujesz  dopiero po długim czasie. ......(jak będzie  ;-))   )

po odblokowaniiu odtwarza i avi i mpeg i wiele innych - tu akurat jest spoko (sterówniki już są), odwarza je z karty sd, do łączenia używa się chyba tylko "miotransfer" bo activsync go nie "widzi"

i jeszcze............ ma TYLKO 1(jeden) przycisk - ten od włączania/wyłączania - brak guziczków od regulacji np.głośnosci, szybkiego "menu", czy innych przydatnych w takim urządzeniu............ mają je zato inne mio (czy innych producentów)- w dodatku wielofunkcyjne, w których masz wszystko "podane" wgrane, już zainstalowane............i przyjemniejsze w obsłudze........



poczytaj też wogle o mapach w mio -moja opinia: polska jest do przyjęcia - chociaz często wytycza trasę polnymi drogami albo każe skręcać przez podwójną ciągła - kraje zachodu: są tylko główne grogi- ja jak jechałem np. do anglii to wystarcza aby wskazał którymi autostradami jechać - nie zagłębiałem sie w jakies miasta czy miasteczka ale wiem ze jak wjedziesz w drogę której nie ma w swojej pamięci to du..a - zamiast gps-u masz kompas

moja rada: zacznij szukac od nowa - i omijaj z daleka najprostrze, zablokowane, z góry przeznaczone do jednego celu pda.........ale jeśli bardzo bys jednak chciał c250 to moge ci odsprzedac swojego - pozdrawiam
a mi sie tu nawet podoba...

Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2007, 23:01:19 »
dzięki za odp. macjaz,

podsumowując małą dyskusję plusy jakie widzę w c250:
- ekranik 3,5'
- gps star sifr III,
- mocny procesor i dużo ramu (co sugeruje odpowiednią szybkość działania),
- właśnie mnie podoba się to że ma mało przycisków (miałem w rekach p350 i nosząc w kieszeni potrafił się przypadkowo włączyć), wygląda naprawdę efektownie,
- wyjście audio - mam w swoim radiu wejście mini-jack na przednim panelu, także 1 głośnik w tym mio by mi nie przeszkadzał,
- cena jest dość dobra (około 700zł we Wrocławiu) - i jest to bądź co bądź mio a nie jakiś medion czy inny advent
- po odblokowaniu można zapuścić jakiś filmik czy videoclip stojąc w korku,

Minusy:
- działa tylko z miomap - akutat jeżdzę w Polsce, Czechach i Słowacji - czy możesz cos powiedzieć nt dokładności map CZ i SK?
- nie ma pocket office, itp. programów które można wgrać na "normalne" mio,
- nie ma bluetooth'a (ale z tego co wiem to tylko z tomtoma można zrobić zestaw głośnomówiący) i wifi (za to p550 kosztuje ponad 900zł)

Od kilku dni próbuję kupić p350 ale jest ciężko (np. dzisiaj używany na aukcji poszedł za 770zł, podczas gdy nowy można kupić już za 850) - trzeba dać ponad 150zł więcej + przesyłka.

Jak nie uda mi się kupić p350 w ciągy następnego tygodnia to chyba wezmę c250...
Napisz mi na pw ile chcesz za swojego :)

*

Offline Kargul.pl

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: Mitac Mio269+ WinCE 4.2 .NET
Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 19, 2007, 15:23:55 »
Witam!

AM 3.9 nawet bez AS powinno dać się zainstalować pod warunkiem, że wcześniej zainstalujesz ją na innym PDA/PNA na karcie SD którą będziesz używał w tym MIO. Po więcej szczegółow zapraszam na PW.

*

Offline chato.pl

  • ******
  • 4852
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://chato.pl
  • Sprzęt: iPhone • Mio C520 [AM]
Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 24, 2007, 22:33:07 »
no swietnie..........
zrobiłem tak jak w wyżej wymienionej instrukcji - wszystko jest jak w opisie - mam windows madia playera do odtwarzania filmików, mam expolratora, problem jest tylko taki że to nie jest odblokowanie win.

Cóż ... na dzień dzisiejszy nic nie wiem żeby ktoś znalazł sposob na odpalenie pełnego GUI Windows CE na C250 ...
Moim zdaniem problem leży w braku części plików systemowych - w końcu to low-endowy model.
Jeśli jednak ktoś potrafi wedrzeć się do obrazu CE 5.0 z emulatora (plik *.bin), to myślę że sprawa mogłaby ruszyć z miejsca ...
'(•_•)' oмиιa possυм ιи εo, qυι мε coиƒoяτaτ '(•_•)'

*

Offline marek216

  • **
  • 143
    • odblokowanie nawigacji
  • Sprzęt: Palm m515 , MIO 168, Thomson GPS420, BlackBerry 8320, Thungsten T5
Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 28, 2007, 18:08:13 »
Udało się to komuś na medionie 96130 :?:

Teoretycznie to to samo co mio c250

ale innym rom i układ katalogów - dodatkowo medion pracuje z mapami GoPal

ja próbowąłem ale nawet transfer mio c250 hack go nie widzi :(

jak komus to wyszło to prosze o info - ew o sprawdzony Rom z mio, który nie uwali tego mediona
Sprawdź moje www !

Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 30, 2007, 17:58:06 »
Witam
Mam taki problem : przy uruchamianiu "Transfer_Mio_C250.exe" pojawia sie komunikat : " The procedure entry point ?CommandString2@Cmutp@mutpo@@AAE_NEPBD0@Z could not be located in the dynamic link MutpClnt.dll."  Czy ktos wie moze o co chodzi? Dzieki

*

Offline chato.pl

  • ******
  • 4852
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://chato.pl
  • Sprzęt: iPhone • Mio C520 [AM]
Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 21, 2007, 15:24:48 »
masz złe DLL'ki, albo nie masz ich w ogóle ...
spróbuj tego http://www.fredlynx.info/stats/click.php?id=5
'(•_•)' oмиιa possυм ιи εo, qυι мε coиƒoяτaτ '(•_•)'

Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 23, 2007, 22:32:45 »
Witam wszystkich i proszę o pomoc.
Przy odblokowywaniu Mio c250 popełniłem błąd i po resecie widzę tylko biały ekran ze znakiem "+".
Oczywiście nie ma już żadnej możliwości połączenia się przez MioTransfer/hack/.
Od tygodnia przewalam internet i nic na ten temat nie mogę znaleść.
Chyba istnieje jakiś sposób na dostanie się do środka i z powrotem zmienić nazwę pliku MioMap2 na MioMap.
W tym układzie wszystko wróciło by do punktu wyjścia. Odłączenie akumulatorka też nie daje żadnego rezultatu.
Widzę, że tylko na waszym forum mogę liczyć na jakieś sugestje, czy konkretną pomoc.

*

Offline chato.pl

  • ******
  • 4852
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://chato.pl
  • Sprzęt: iPhone • Mio C520 [AM]
Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 23, 2007, 23:38:30 »
a czy ten plusik to nie jest czasem kalibracja ekranu
czy coś się dzieje jak tapniesz w niego rysikiem 
'(•_•)' oмиιa possυм ιи εo, qυι мε coиƒoяτaτ '(•_•)'

Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 24, 2007, 08:34:24 »
Tak dokładnie, tylko jest kalibracja ekranu i nic poza tym nie wchodzi.
Po naciśnięciu na ekran to tylko ten plusik się przesuwa.

Może ma ktoś jakiś sposób na dostanie się do winCE i tylko mi o to chodzi, aby przywrócić nazwę jednego pliku.

maxpl pisałem wcześniej, że nawet odłączałem akumulatorek i nic to nie pomaga  :(
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2007, 17:22:56 wysłana przez jurex »

Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 25, 2007, 22:22:28 »
To albo polatasz za "+" lub wyciągnij kartę SD i przyciśnij na 5sekund przycisk aż wyłączy się nawigator i ponownie wciśnij na 5 sekund.

Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 28, 2007, 20:26:09 »
 :| :-? A może by spróbować  ze strony http://service.mio-tech.com/M0100/F0110_Homepage.aspx?Region=Poland&Language=Polish#
(Aktualizacja MioMap dla Europy Wschodniej dla modelu C250)
Może to pomoże. :ok:

*

Offline marek216

  • **
  • 143
    • odblokowanie nawigacji
  • Sprzęt: Palm m515 , MIO 168, Thomson GPS420, BlackBerry 8320, Thungsten T5
Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 28, 2007, 23:36:16 »
może ktoś wrzucić na rapida zawartość \install\MioMap z oryginalnej CD ( najlepiej z przeznaczonej na rynek zachodni )
Sprawdź moje www !

Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 29, 2007, 14:03:42 »
maxpl tak jak pisałem nie ma możliwości połączenia z PDA przez kabel, i tu jest cały problem.
Po prostu nie startuje winCE, tylko na moment pokazuje się pierwsza plansza startowa ( około 2 sek.), a następnie ten biały ekran. Może jakiś jtag by tu pomógł, ale nic takiego nie mogę znaleść w sieci.
Nie bardzo wierzę, że ten problem dotyczy tylko mnie, i tylko ja przy odblokowywaniu go tak uwaliłem. :mad:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2007, 14:07:03 wysłana przez jurex »

*

Offline marek216

  • **
  • 143
    • odblokowanie nawigacji
  • Sprzęt: Palm m515 , MIO 168, Thomson GPS420, BlackBerry 8320, Thungsten T5
Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 29, 2007, 19:02:37 »
katalog już mam


ale mam nowy problem :

po HR  klikam w ikonę miomap, mam eksploratora, wchodze do właściwego katalogu ( \My Flash Disk\MioMap\MioMap ) klikam AUTOPATCHER.exe i wracam do ekranu głównego , bez opcji restartu.

po restarcie ręcznym nic się nie zmienia

Jesli ktoś może to niech wrzuci katalog oryginalny ( ten w którym się zmienia nazwe na miomap2, u mnie coś mało pliczków - a wyczytałem że jest on konieczny do odblokowania )  - tego raczej nigdzie indziej nie dostanę ;(


-------------edit--------------------------

Zatrzymanie na eksploratorze do z tego co wyczytałem dość powszechny problem  - moim zdaniem  to albo opis jest nie pełny  ( zmiana wpisu gdzie win ma szukać tapety  ) lub autopatcher jest na włoski rom ( mniej prawdopodobne  )

Oryginalny katalog mio z pda nadal poszukiwany
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2007, 06:18:34 wysłana przez marek216 »
Sprawdź moje www !

Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 31, 2007, 23:32:34 »
witam
mam identyczny problem jak tomcat82 przy uruchamianiu "Transfer_Mio_C250.exe" pojawia sie komunikat : " The procedure entry point ?CommandString2@Cmutp@mutpo@@AAE_NEPBD0@Z could not be located in the dynamic link MutpClnt.dll."  ch@to  napisałeś że są złe DLL’ki , albo nie ma ich w ogóle i pewnie tak jest, podany link niczego nie zmienia nadal to samo. Może masz jakis inny pomysł który rozwiązałby pewnie nie tylko mój  problem. Z góry dziękuje za pomoc.

*

Offline chato.pl

  • ******
  • 4852
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://chato.pl
  • Sprzęt: iPhone • Mio C520 [AM]
Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 01, 2007, 00:38:28 »
tbubu7, nie mam już C250, więc nie jestem za bardzo teraz w stanie Ci/Wam pomóc  :S
może macie nowsze wersje ROM'u w swoich Mio
'(•_•)' oмиιa possυм ιи εo, qυι мε coиƒoяτaτ '(•_•)'

Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 25, 2007, 13:09:40 »
Witam,
Wzialem sie za odblokowanie mio c250 i robiłem po kolei jak opisane powyzej na forum:
skopiowałem transfer hack do fotderu mio transfer na kompie, zrobiłem hard reset i odpalam mio transfer zhackowanego, następnie zmieniam nazwe podfolderu miomap na miomap 2 i teraz chce utworzyc folder miomap ale mio transfer wyrzuca mi komunikat ze nie mozna zmienic nazwy folderu i nie chce wogóle zadnego folderu utworzyc w tym folderze miomap.

*

Offline macjaz

  • 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: mio c250
Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 29, 2007, 00:35:03 »
spróbuj ponownie, przeczytaj jeszcze raz wszystko uważnie - może robisz gdzieś błąd - sposób jest sprawdzony i działa!
a mi sie tu nawet podoba...

Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 15, 2007, 20:13:59 »
czy juz ktoś doszedł do tego jak połączyć ta nawigacje z kompem przez activesynic czy jest w ogóle taka mozliwosc
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2007, 22:19:11 wysłana przez chato.pl »

*

Offline chato.pl

  • ******
  • 4852
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://chato.pl
  • Sprzęt: iPhone • Mio C520 [AM]
Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 15, 2007, 22:24:41 »
Nikt jak dotąd nie rozpracował tego problemu ...
'(•_•)' oмиιa possυм ιи εo, qυι мε coиƒoяτaτ '(•_•)'

*

Offline chato.pl

  • ******
  • 4852
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://chato.pl
  • Sprzęt: iPhone • Mio C520 [AM]
Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 06, 2007, 10:17:04 »
a może to wam się przyda

http://c230.wordpress.com/

.
'(•_•)' oмиιa possυм ιи εo, qυι мε coиƒoяτaτ '(•_•)'

Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 12, 2007, 19:25:49 »
witam, minelo juz trche czasu, czy mozna juz odblokowac to c250? i wgrac np: automape albo tomtoma? w celach testowych oczywiscie? pozdrawiam

Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 24, 2007, 19:41:51 »
I ja tez podpisuje sie do powyzszego pytania czy mozna wgrac AUTOMAPE  do C250 bardzo mi zalezy na tym  :-|

Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 21, 2008, 14:04:46 »
pozdrawiam autora instrukcji dzięki któremu C250 zyskało na funkcjonalności
interesuje mnie w jaki sposób można po odblokowaniu dobrać jakieś aplikacje bo sądzą po aukcji na allegro http://www.allegro.pl/item299891904_navigacja_gps_mio_c250_duzo_dodatkowych_opcji.html jest to możliwe
gość który sprzedaje C250 pisze że ma Worda, kalkulator i przeglądarkę zdjęć, interesuje mnie też w jaki sposób można dodać skrót na pulpicie do odtwarzacza mp3 mio, bo jednak wygodnie obsługuje się go opuszkami palców

Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 26, 2008, 07:18:04 »
Witam , dochodzę do punktu nr. 13 klikam MioMap i normalnie mi się uruchamia mapa , gdzie mogę znaleść ten filemanager , może mam na płytce jakieś nowsze pliki , bo dopiero co gps został kupiony. Proszę o pomoc.

Odp: Mio C250 - instrukcja odblokowania WinCE 5.0 Core
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 20, 2008, 13:04:42 »
katalog już mam


ale mam nowy problem :

po HR  klikam w ikonę miomap, mam eksploratora, wchodze do właściwego katalogu ( \My Flash Disk\MioMap\MioMap ) klikam AUTOPATCHER.exe i wracam do ekranu głównego , bez opcji restartu.

po restarcie ręcznym nic się nie zmienia

Jesli ktoś może to niech wrzuci katalog oryginalny ( ten w którym się zmienia nazwe na miomap2, u mnie coś mało pliczków - a wyczytałem że jest on konieczny do odblokowania )  - tego raczej nigdzie indziej nie dostanę ;(


-------------edit--------------------------

Zatrzymanie na eksploratorze do z tego co wyczytałem dość powszechny problem  - moim zdaniem  to albo opis jest nie pełny  ( zmiana wpisu gdzie win ma szukać tapety  ) lub autopatcher jest na włoski rom ( mniej prawdopodobne  )

Oryginalny katalog mio z pda nadal poszukiwany

Witam.
Mam podobny problem jak kolega i za skarby świata nie mogę go rozgryść. Po odpaleniu AUTOPATCHER.exe wracam do ekranu głównego , bez opcji restartu. Co robić? Pomóżcie Błagam :)