Komputer nie widzi MIO C250. Proszę o pomoc ze sterownikami USB

  • 1 Odpowiedzi
  • 9483 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam!
Próbowałem na 3 różnych komputerach (2 x windows 7 64bit i raz windows XP 32 bit, wszystkie oryginalne) i żadne nie widzi MIO c250 ;/

Po podłączeniu kablem komputer nie robi nic, natomiast w MIO zapala się lampka ładowania. 
Próbowałem 2 różnych kabli, więc to raczej nie to.

Gdy odpalam Mio transfer czy mio transfer hack to nie dzieje się nic (tak jak gdyby nie był podłączony), natomiast próba z update tool prowadzi do komunikatu "nie ma sterowników USB, zainstaluj sterowniki i spróbuj ponownie".

Czy ktoś może mi pomóc z tymi sterownikami? Próbowałem na różne sposoby z różnymi sterownikami ale jakoś nie umiem ich zainstalować.

Bardzo proszę o instrukcję jak dla debila na windows 7 profesional 64 bit.

Chciałbym zrobić update ROM'u, ale póki komputer nie widzi sprzętu to jest to niemożliwe ;/

Pozdrawiam

*

cirrus9

Odp: Komputer nie widzi MIO C250. Proszę o pomoc ze sterownikami USB
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2011, 13:44:22 »
Na 7 i na viście miomap v3 nie pójdzie wogóle. Natomiast na xp pojdzie jesli nie masz plyty z oprogramowaniem od mio to daj maila przesle ci sterownik usb ktory wywalisz powiedzmy na pulpit w folder driverUSB a potem zainstalujesz go przy pomocy menadzera urzadzen zaopdajac sciezke do tego folderu recznie. Daj tylko maila lub cokolwiek gdzie mogę ci go przesłać