Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) > Mitac / Mio Technology

jak zrobić hard reset w mio moov 200,Mitac Model No N177

(1/2) > >>

step by step:
Ja zrobić hard reset w tym urządzonku,albo czy istnieje jakaś możliwość zaincjowania współpracy na usb z wyżej wymienionym urządzonkiem.
Skasowany został plik odpowiedzialny za incjacje mapy mio map i teraz gps pokazuje tylko plansze tytuową mio explore more i nic więcej nie wykrywa również połączenia rzez usb po podłączeniu kabelka

skowal:
Witam,

mam ten sam problem tylko ze ja zmienilem zawartosc tego pliku, ktory Ty pewnie usunales (paths.xml)

to jest moj post http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=101396.msg689182#msg689182

ja tylko moge zyczyc powodzenia. Siedzialem prawie do 4 nad ranem szukajac informacji jak przywrocic go do oryginalnosci i nic.
Ale mam mala nadzieje ze ktos z tym problemem sie uporal i podzieli sie informacja.

pozdr.
SKowal

rosa1212:
witam wszystkich
zabralem sie za mojego mio 200 i nie zrobilem kopii systemu, zrobilem format i teraz kicha, nie wiem jak go naprawic,czy ktos pomoze?? :(

Dastin4:
Ja miałem chyba podobny problem z mio moov 360. Najpierw załadowałem application launcher do uruchamiania kilku map. Dwa dni próbowałem zainstalować atuo mape i kupa (chociaz "wszystkim" się udaje) Wkurzyłem się sformatowałem karte SD i chiałem wywali lauchera. Zostawiłem na mio tylko te pliki które były na początku (tak mi się przynajmniej wydawało). Odpiołem od kompa, zresetowałem i zaczyna lecieć ekran startowy mio, po czym pokazuje się okno połączenia  zkomputerem i klapa na tym koniec - nic się nie uruchamia. Włączyłem więc mio desktop i probuje zainstalować mapke orginalną z płytki i znowu klapa nie może znaleźć jakiejś ściezki, chociaż widzi i mio i mape na płytce. Ja nie zmieniałem żadnego pliku jak skowal i też nie mógł sie uruchomić. Wrzuciłem wieć z powrotem launchera i narazie jade z dodatkowym ekranem, ale mam i tak problem bo nie moge zainstalować automapy (przy próbie połączenia activsynciem pokazuje że połączenie usb jest gotowe, ale komp nie może znaleźc urządzenia) o którą mi chodziło, a na dodatek nie moge wrócić do miomap2008. Pewnie jak poczytam to coś znajde ale narazie klapa.

Limak74:

--- Cytat: Dastin4 w Wrzesień 04, 2008, 12:02:56 ---Wrzuciłem wieć z powrotem launchera i narazie jade z dodatkowym ekranem, ale mam i tak problem bo nie moge zainstalować automapy (przy próbie połączenia activsynciem pokazuje że połączenie usb jest gotowe, ale komp nie może znaleźc urządzenia) o którą mi chodziło, a na dodatek nie moge wrócić do miomap2008. Pewnie jak poczytam to coś znajde ale narazie klapa.

--- Koniec cytatu ---

1) AM instaluje sie na karcie FAQ strona automay punkt 20 (jesli masz original)
2) na DVD dolaczonym do Mio jest katalog z pelnym zrzutem wszystkich plikow (wlaczajac plik path.xml i mapy)
3) podlaczajac mio przez USB nawet jak wywalisz wszystkie pliki to powinienes byc w stanie przywrocic system bo podmontowuje sie tylko Flash Disk wiec ROM z systemem jest nietkniety (po prostu przekopiuj w/w pliki na Mio)
4) dobrze jest zrobic backup przed kazda ingerencja ;) ale teraz to juz pewnie wiesz
Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej