c-520 To w końcu jak go odblokować

  • 2 Odpowiedzi
  • 5393 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

c-520 To w końcu jak go odblokować
« dnia: Czerwiec 14, 2008, 19:08:02 »
 :smile:Witam wszystkich  :mrgreen:.Jestem tu nowy i też poczytałem grupę sobie .
Ale : Próbowałem swojego odblokować i nic z tego , czy ja coś źle robię czy to taki typ czy opisy odblokowania są nie dokładne? Próbowałem i pościągałem programy do odblokowania . Kopiowałem na SD -przystarcie wkładałem sd i nawet jak był włączony i też jak był wyłączony. Raz mnie się udało że się pokazała tapeta inna i od razu ERROR po naciśnięciu gasł .Po restarcie mrygneła nowa tapeta i dalej standardowe menu mio . Ma windowsa ce core 5,0.
Mam prośbę niech ktoś z fachowców napisze krok po kroku .Będze wdzięczny i w końcu jakie programy trzeba by go odblokować oczywiście działające .
Pozdrawiam  :smile:

Odp: c-520 To w końcu jak go odblokować
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2008, 18:12:43 »
C520 i nie tylko rozwiazanie kompleksowe dla leniwszych /nie omijaj tego tematu/

zaistaluj i zrob jak tam napisalem musi chodzic i nie staraj sie byc wyjatkowy !!!  :P

Odp: c-520 To w końcu jak go odblokować
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2008, 20:08:43 »
W końcu znalazłem super soft  ---- StopWord_Jerry_20080414.zip --- full wypas i działa  nie robi zwiechy
Do zasania z tej strony , oczywiście testuję na C-520   http://www.simplyphoto.com/MIO/index.html