Aktualiacja firmware mio c250

  • 2 Odpowiedzi
  • 3340 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aktualiacja firmware mio c250
« dnia: Czerwiec 20, 2010, 18:13:01 »
Witam wszystkich bardzo serdecznie. W związku z tym, że najpierw robię a potem myślę, zwracam się o pomoc. Kupiłem auto mape, potem czytam w nece, że są problemy z wgraniem na mio c250. Ogólnie to już wszytskie pliki mam co sa mi potrzebne, mio odblokowane, ale nie mogę zmienić firmware (potrzebna r11- czy jakoś tak, do automapy), w ogóle jak klikam na update firmware nie wykrywa mi mio, napisane jest, że mam go podłączyć do usb. Na necie instalowałem chyba już wsztskie sterowniki do tego, ale nadal nic nie mogę zdziałać, jeśli ktoś ma jakies sugestie to bardzo prosze o pomoc.

*

Offline bobas007

  • ***
  • 435
  • Sprzęt: i780 - WM6, SGS BVJS4
Odp: Aktualiacja firmware mio c250
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2010, 21:46:03 »
Ja niestety nie pomogę, bo sam wymiękłem. Też mam ochotę na zainstalowanie AM na c250 (stary firmware) moich kochanych rodziców.
Jeżeli się Tobie uda pozbierać wszystkie potrzebne elementy, to skrobnij mały tutorialek, ładnie proszę :)

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Aktualiacja firmware mio c250
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2010, 08:40:50 »
Z tego co pamiętam (tylko z opisów) trzeba wejść w tryb bootladera poprzez odpowiednie przyciski (kombinacji w tej chwili nie pamiętam). Na dodatek to nie działało z każdym C250, niektóre nie reagowały inne tak. Ogólnie wszystkie Mio są po prostu fatalne jeśli chodzi o możliwość flashowania.
Ale wracając do AM - nie chce mi się wierzyć, żeby nie dało się jej odpalić. Próbowaliście instalować wersję dla CE 4.2? Ewentualnie może być konieczna podmiana jednej biblioteki systemowej.