WeatherPanel - robimy skin dedykowany dla dziadka Mio A701 :)

  • 635 Odpowiedzi
  • 108962 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Prorok78

  • **
  • 117
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Kaiser, hp hx4700, hp 3970, HTC HD2, HTC DHD
Odp: WeatherPanel - robimy skin dedykowany dla dziadka Mio A701 :)
« Odpowiedź #630 dnia: Lipiec 24, 2009, 17:33:15 »
Witajcie dobrzy ludzie :)
Co prawda to watek w dziale Mio a ja mam hx4700 no ale temat jakby ten sam wiec dlatego tutaj pytam...
otoz mam wisbar advanced 3, wisbar desktop 2-cos tam i weatherpanel - i za nic nie moge znalesc sensownych skorek do WP tak zeby to gralo ladnie z wad...:(
Poki co uzywam Manila bkg i i jakos to w miare wyglada ale to jednak nie to :( Probowalem kilku innych (wlaczajac w to Diamond i Black Pearl) ale to wszystko albo jest na qvga albo jakies takie hmm ascetyczne troche :)
znalazlem to:

http://www.lakeridgesoftware.com/forum/showthread.php?t=9833

I o cos takiego mi chodzi - duuuuuze (animowane lub nie) ikony tak zeby zaraz po zerknieciu na ekran wiadomo bylo co tam jest, i zestaw backgroundow zmieniajacy sie wraz ze zmiana pory dnia i pogody... - na qvga tego pelno jest a na vga nic nie znalazlen :(
pomoze ktos ??:)
Regulamin

*

Offline Gienions

  • ***
  • 348
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mio A 701 WM6.5 by elMinStER
  • Sprzęt: Mio A701 , HTC WildFire
Odp: WeatherPanel - robimy skin dedykowany dla dziadka Mio A701 :)
« Odpowiedź #631 dnia: Lipiec 03, 2010, 10:13:21 »
A jak się Wam podoba coś takiego? :ohreally:
Pracuję nad tą edycją, niestety program jakiego użyłem to Spb Mobile Shell 3.5.3 ,
jest to mix wszystkiego co najlepsze w Spb Mobile Shell, część układu jak w WM 6.5 i część układu interfejsu w WP7- to znaczy zastosowane zostały Huby : Today, Pictures and memories, Shortcuts, Game and fun...itd.Oba układy są zintegrowane to znaczy przechodzimy z profesjonalnego w stylowy góra dół śliozg z stylowego trzeba użyć huba strzałeczki z konkretnym linkiem do Huba np.:Lifestyle and work i td....
Scrin z panelu stylowy :
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2010, 10:45:29 wysłana przez Gienions »
Najważniejsze zostać sobą....

*

Offline piotrkovski

  • ****
  • 694
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: nokia n łosiem
Odp: WeatherPanel - robimy skin dedykowany dla dziadka Mio A701 :)
« Odpowiedź #632 dnia: Lipiec 03, 2010, 11:50:26 »
ładnie, ładnie, ile ramu masz wolnego??
Racja jest jak d**a, każdy ma swoją.

*

Offline Gienions

  • ***
  • 348
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mio A 701 WM6.5 by elMinStER
  • Sprzęt: Mio A701 , HTC WildFire
Odp: WeatherPanel - robimy skin dedykowany dla dziadka Mio A701 :)
« Odpowiedź #633 dnia: Lipiec 03, 2010, 12:12:54 »
Do upiększenia mio A701 użyłem romu WM6.1-EN 191521 by Poldo  os 5.2.19202 builid 19521 jako bazy do tego Spb Mobile Shell 3.5.3, Spb Keybord w najnowszej wersji + skin black , i naong MobileSense+mskip ProPlus WP7 v2 3.5.5 QVGA.
Tym sposobem mamy rom stabilny,wszystko co mieliśmy w originale i ulepszony Today i stary standardowy znany z Mio Menu, bluetooth działa, modół GSM działa bez zarzutu ,odebranie rozmów przychodzących niemal natychmiastowy,nawigacja działa szybko bez zimnego startu dzięki GPS Setting, mapowanie klawiszy roaszerzone , sterowanie mio głosem SDDialer- wybieranie głosowe i uruchamianie aplikacji,Mio Locator SMS,Location Call,- pamiętacie te aplikacje?Wiele, wiele innych przydatnych o których już zapomnieliśmy a szukamy w necie podobnych aplikacji które nie są do końca specjalnie na A701...
Wolnej pamięci na Storage : 37.23 i na Program : 14.44 , nic nie muli wszystko śmiga.

Połączone: [time]Lipiec 03, 2010, 13:33:25[/time]
Ucieszyłbym się z wszelkich sugestii co do zawartości paneli profesionalnego i stylowego, na razie wszystko robie ręcznie ale postaram się wszystko zmieścić w jednym cab.-ie jako dodatek do zainstalowania na mio z zmodyfikowaną zawartościa, może też napisze się MortScript aby po instalacji nowego romu cab. instalował się automatycznie.
Dostępny będzie oczywiście jako Trial na okres 1 miesiąca , chyba że ktoś posiada kod do programów Spb. :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2010, 19:32:23 wysłana przez Gienions »
Najważniejsze zostać sobą....

*

Offline kolsek345

  • ***
  • 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS 3  16 GB
Odp: WeatherPanel - robimy skin dedykowany dla dziadka Mio A701 :)
« Odpowiedź #634 dnia: Lipiec 11, 2010, 18:34:36 »
FAJNE ! A ten romik to z kad m ozna sciagnac - bo potestowalbym - u mnie klopoty z gps sie zaczely jakies (zrywa sygnaldo zera czesto) - i albo satelity wysiadaja albo moje mio cos kaszani - sprawdzilbym.

*

Offline Gienions

  • ***
  • 348
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mio A 701 WM6.5 by elMinStER
  • Sprzęt: Mio A701 , HTC WildFire
Najważniejsze zostać sobą....