Wyłącznik ON/OFF w MIO 360

  • 5 Odpowiedzi
  • 1053 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wyłącznik ON/OFF w MIO 360
« dnia: Maj 31, 2008, 20:00:10 »
Witam wszystkich.Mam od paru dni MIO 360 i oczywiście problem z rozładowującą się baterią.Mam zainstalowaną Automapę 5 i tylko do tego celu pda będzie używany.Moje pytanie brzmi:czy jak będę używal go raz w tygodniu to czy mogę wyłączać go tym wyłącznikien on/off na dole?Czy nic się nie popsuje?Bo nie mam zamiaru ładować go codziennie!

*

Offline jantek

  • 21
  • Sprzęt: Mio p560
Odp: Wyłącznik ON/OFF w MIO 360
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2008, 12:57:45 »
Możesz spokojnie używać suwaka softresetu. Jedynym minusem jest to, że czasem po ponownym włączeniu Mio potrafi się zawiesić w czasie startu. Proponuję ci jednak pozbyć się problemu z rozładowywaniem się baterii. Jak już podporządkujesz się do porad zawartych w postach na ten temat to palmtop będzie ci się samoczynnie włączał na moment o 12.00 i 24.00 każdego dnia.  Bateria w moim palmtopie obecnie spokojnie wytrzymuje ze 2 może 3 tygodnie bez włączania urządzenia, a w samochodzie podłączam do ładowarki.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2008, 17:23:21 wysłana przez jantek »

Odp: Wyłącznik ON/OFF w MIO 360
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2008, 13:41:15 »
tez mam p360 i wiem ze samoczynnie nie włącza o 12 i 24 ale czasami nic baterii nie ubywa a czasami z 15% (na oko oczywiscie) i zazwyczaj przed wyłączeniem wyłączam AS
to jak zrobic zeby było ok?

Odp: Wyłącznik ON/OFF w MIO 360
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2008, 18:49:04 »
Panowie nie chcę zapeszać ale chyba problem rozwiązany!!!Zrobiłem kilka ustawień wyczytanych na tym forum i przez 5 dni bateri nic nie ubyło :ok:(specjalnie zostawiłem około 40% bateri i tak jest czły czas)Wczoraj wieczorem podłączyłem do PC na 2 godzinki naładował się na jakieś 90% i dzis jest tyle samo.Oby tak dalej :D

*

Offline cobra241

  • 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Eten Glofiish X800
Odp: Wyłącznik ON/OFF w MIO 360
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2008, 10:36:58 »
alex2006:
Panowie nie chcę zapeszać ale chyba problem rozwiązany!!!Zrobiłem kilka ustawień wyczytanych na tym forum i przez 5 dni bateri nic nie ubyło :ok:(specjalnie zostawiłem około 40% bateri i tak jest czły czas)Wczoraj wieczorem podłączyłem do PC na 2 godzinki naładował się na jakieś 90% i dzis jest tyle samo.Oby tak dalej :D

Mpżesz napisać dokładnie co i jak ustawiłeś ???
=====================
Pozdrawiam Serdecznie
Wojtas

Odp: Wyłącznik ON/OFF w MIO 360
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 27, 2008, 20:22:49 »
U mnie wszystko działa jak należy!!!2 tygodnie nie podłączałem do ładowarki,w między czasie używałem go parę razy-gierki,muza,zdjęcia i raz przez godzinę nawi.Nie instalowałem żadnych dodatkowych programów do oszczędzania bateri.
1.Zawsze zamykam wszystkie programy
2.W opcjach bateri dałem:wył po 3 min jak na zasilaniu bateryjnym
3.Przed wyłączeniem daję zablokuj
I to tyle.Mam Automapę 5-działa super!!!!!!
Dodam jeszcze,że nie aktywowałem w moim MIO konta pocztowego-nie wiem czy to ma jakieś znaczenie,ale niektórzy pisali,że im się co jakiś czas sam włącza.U mnie załącza się na krótko o 12.00 i 24.00,ale nie ma to wpływu na stan bateri.Podejrzewam,że dużo daje samo włączenie blokady.Przez pierwsze pare dni nic nie ustawiałem ani nie zamykałem programów i bateria po 24 godzinach była rozładowana.