P550 pomocy

  • 7 Odpowiedzi
  • 2633 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

P550 pomocy
« dnia: Czerwiec 27, 2006, 20:44:23 »
Witam miałem zamiar w grac DUMP.BIN i weszedłem w menu z niebieskim ekranem i zamiast wybrać  4=Dump Tools wybrałem  6=LowlevFormat  myslałem że wten sposób z formatuje karte na FAT i teraz ani nie wstaje ani nie przyjmuje  dump.bin  który z ciągnąłem z tego forum z pakowane zipem  zgóry dzięki za pomoc.

P550 pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2006, 23:43:56 »
Cierpliwosci Bracie, zaczyna byc nas wiecej. Jak ktos zalatwi pierwszy, to wrzucimy na server. Od jutra ruszamy za oryginalnym ROM`em

P550 pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2006, 21:20:57 »
Bracia !! :(
Zrobiłam to samo "LowlevFormat" :wkurzony:
A ten skunks nawet nic nie jęknął - i w piz .......   cały misterny plan :kill:

Co prawda mam zgrany dump ale nie mam czytnika żeby kartę sformatować na FAT i wgrać tam dump.bin :proud:
jakieś sugestie co do ratowania tego spryciarza  czy oddać do serwisu ??     ;)

-----------------------------------------------------------------------------------
Po przeczytaniu kilku podobnych postów wysłałam dzisiaj swojego "cwaniaka" do serwisu

a tak nawiasem to:
"ten mały skur...wielek ze skośnymi oczkami który pisał soft do naszego mio powinien dostać w pier..... za to że tak bez żadnego ostrzeżenia wykonał ten pierdzielony LowlevFormat"

pozdrawiam

P550 pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2006, 16:38:03 »
ja tez zrobilem format i jezeli ktorys z was poradzil juz sobie z tym problemem to bardzo prosze o kontakt

P550 pomocy
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 16, 2006, 11:02:10 »
Witam dołaczam sie
Tez mam położonego przez wybranie genialnej pozycji numer 6

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
P550 pomocy
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 16, 2006, 13:07:01 »
Musicie uzbroić się w cierpliwość lub odesłać Mio do serwisu. Rom udało się wyciagnąć ale nie cały i Mio nie chce go przyjmować. Być może niedługo wszystko się wyjaśni i ROM zostanie udostępniony

P550 pomocy
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 19, 2006, 11:25:26 »
a ja mam pytanie z drugiej strony:

czy jeśli z moim mio jest wszystko ok.
to czy mam możliwość zrobienia w jakiś sposób
kopii bezpiepieczeństwa romu

tak żebym mógł go kiedyś w razie draki wgrać ??

*

Offline forestowy

  • ****
  • 604
  • Płeć: Mężczyzna
    • fotografia makro
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S II
P550 pomocy
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 19, 2006, 14:43:15 »
kopie romu ?? a po co???
Zrób sobie kopie danych, jak się coś sypnie robisz robisz HR, masz czysty system, przywracasz dane z backupu i już wszystko ok.

Jak nie będziesz właził tam gdzie nie trzeba to romu nie uwalisz, spokojna twoja rozczochrana ]:>
A jak jednak cie łapki zaświerzbią i wleziesz tam gdzie nie trzeba bez wymaganej wiedzy jak kilku klientów na tym forum  :wkurzony:  , to rom się znajdzie o ile uda sie go wyciągnąć i opracować sposób na wgranie tego spowrotem. Narazie nawet romu pełnego nie ma więc łapki przy sobie  :))
Mio P550 --> Asus A639 --> HTC TyTN II --> HTC Diamond --> Nokia E52 --> Motorola Milestone --> Samsung Galaxy S II