głośność Mitac a201-problem

  • 1 Odpowiedzi
  • 668 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

głośność Mitac a201-problem
« dnia: Marzec 21, 2006, 16:03:17 »
witam może ktoś mi pomoże... mam mio 201 po zainstalowaniu na nim odtwarzacza core player skompresowałem sobie filmik i wrzóciłem na mojegoym  pocketa , po czym po odpaleniu na moim mio filmu stwierdzam ze głośność pomimo ustawienia  na max głos w panelu głównym jak i programie. jest niezadowalająca... ogólnie w czasie jazdy autem nie słyszę ..prawie nic! próbowałem tak z paroma filmami efekt ten sam, miałem wcześniej mio 169 na tych samych słóchawkach ,kompresja filmu ten- sam program(pocket divix encoder) . Porównująć było o wiele głośniej !!!
??? może ktoś może mi pomóc
... tak myślę sobi jeszcze , wie ktoś,może kodeki mają wpływ na siłe głosu ,bo możliwe że akurat tu zaszła jakaś zmiana w porównaniu do MIO 169(mogłem nie wszystkie zainstalować ale filmy chodzą (video) super ) NA KTÓRYM BYŁO GIT ?
pozdrawiam
Kuczis

głośność Mitac a201-problem
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2006, 16:32:58 »
w PocketDivXEncoder jast taki sowaczek "sound" i chyba tam mozna zwiekszyc glosnosc filmu. Co do kodekow to nie trzeba nic instalowac wystarczy sam TCPMP. W moim A201, film skompresowany w PDE na standardowych ustawieniach i golym TCPMP ma dzwiek bardzo dobry. A tak na wszeli wypadek to sciagnij najnowsze wersje PDE i TCPMP. Jak nie pomoze, to hard reset...

pozdrawiam