MIO P550M bateria

  • 2 Odpowiedzi
  • 1797 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MIO P550M bateria
« dnia: Styczeń 02, 2008, 19:00:58 »
czesc,
jak ktos tutaj kiedys podpowiadal jest proste rozwiazane dotyczace rozladowywania baterii w naszych mio, a mianowicie nie instalowanie spolszczenia. nie wierzylem ale po kolejnym hard resecie nie zainstalowalem spolszczenia i dla sprawdzenia zainstalowalem darmowy program uptime. przy odpowiednio potraktowanym activesync, do znalezienia w archiwum, po 6 dniach uptime pokazuje 61% naladowania. mysle ze taki wynik jest zadowalajacy.
dodam jeszcze ze sprzet jest nie uzywany tylko bylo sluchane 2 godziny mp3.
poczekam az sie bateria rozladuje i sprawdze max czas.
zycze powodzenia

*

Offline maro_ka

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio P360
Odp: MIO P550M bateria
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2008, 19:06:03 »
czesc,
jak ktos tutaj kiedys podpowiadal jest proste rozwiazane dotyczace rozladowywania baterii w naszych mio, a mianowicie nie instalowanie spolszczenia. nie wierzylem ale po kolejnym hard resecie nie zainstalowalem spolszczenia i dla sprawdzenia zainstalowalem darmowy program uptime. przy odpowiednio potraktowanym activesync, do znalezienia w archiwum, po 6 dniach uptime pokazuje 61% naladowania. mysle ze taki wynik jest zadowalajacy.
dodam jeszcze ze sprzet jest nie uzywany tylko bylo sluchane 2 godziny mp3.
poczekam az sie bateria rozladuje i sprawdze max czas.
zycze powodzenia

Problem rozładowywanej baterii można rozwiązać bez hard resetu i bez większych kombinacji typu " nie instalujcie polskiej lokalizacji"

Jak już napisałem moje MIO nie używane leży nawet dłużej niż 6 dni ale tu nie chodzi o to by wyłączyć MIO i sie cieszyć z wyłączonego.

Odp: MIO P550M bateria
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2008, 19:19:50 »
czesc,
swieta racja, ze nie o to chodzi, ale ze spolszczeniem chodzi tylko 3 dni, :( wice jakas poprawa jest
cudownie batterii ne rozciagniesz, chodzi tylko o to aby zmniejszyc do min zapotrzebowanie ppc na prad w stanie czuwania, co pozwoli uniknac przykrej niepodzianki rano kiedy to nasz mio ani dychnie bo przez noc sie rozladowal.

nie instalowanie spolszczenia to raczej nie jest zbedna kombinacja, ja bez tego po prostu moge sie obejsc a jak widac u mnie pomoglo wiec go nie bede wiecej instalowal