P550 i Vista - podłączenie do internetu

  • 11 Odpowiedzi
  • 1319 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

P550 i Vista - podłączenie do internetu
« dnia: Styczeń 06, 2008, 12:21:22 »
Witam mam następujący problem, posiadam Viste 32 bit, zainstalowałem programik Centru obsługi urządzeń ........
Jednak Mio nie chce mi się łączyć z kompem.

Zainstalowałem też update ze strony Mio i nadal nic

Wiecie może co trzeba jeszcze zrobić aby Mio połączył sie z kompem i żebym mógł przeglądać internet?

Odp: P550 i Vista - podłączenie do internetu
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2008, 21:16:13 »
Witam mam następujący problem, posiadam Viste 32 bit, zainstalowałem programik Centru obsługi urządzeń ........
Jednak Mio nie chce mi się łączyć z kompem.

Zainstalowałem też update ze strony Mio i nadal nic

Wiecie może co trzeba jeszcze zrobić aby Mio połączył sie z kompem i żebym mógł przeglądać internet?


nie wiem co instalowałes ze strony mio,ale ja mam viste i tak...widzi mi urzadzenie ale nie moge korzystac przez kabel z netu i zsynchronizować urządzenia z komputerem,prz xp nie było takich komplikacji...pomysły??
pomocy

Odp: P550 i Vista - podłączenie do internetu
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2008, 18:10:06 »
Może wyczyść wszystkie wpisy z MIO dotyczące sieci. Podłacz USB i sprawdź.
Jeśli nie pomoze poeksperymentuj z zabezpieczniami Visty.

Piotr

*

Offline grypiomi

  • **
  • 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Cruser Alpha B50
Odp: P550 i Vista - podłączenie do internetu
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2008, 13:33:03 »
U mnie P550 daje się połączyć z Vista64 tylko poprzez BT. Dodam, że trzeba mieć sporo szczęścia i cierpliwości aby to zaczęło działać. Najpierw podłączyłem przez USB - kilka godzin instalacji!!!

Producent nie potrafi pomóc!

Odp: P550 i Vista - podłączenie do internetu
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 25, 2008, 00:08:56 »
Niestety u mnie ten sam problem na  Vista 64 i zaczyna mnie mocno irytować, będę  próbował przez bluetooth walczyć i mam nadzieje że się uda.  :mad:

*

Offline Makubo

  • ****
  • 939
  • Płeć: Mężczyzna
  • System: Android 8.0
  • Sprzęt: LG G7 ThinQ
Odp: P550 i Vista - podłączenie do internetu
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 25, 2008, 22:28:26 »
Mam Viste 64 bit i przez kabelek USB działa mi i Centrum Synchronizacji jak i necik. Wszystko odbywa się dużo szybciej i bez zwiechów jak to było na XP przy pracy z syfem pt "active sync".
"We are the Borg, resistance is futile!"

Odp: P550 i Vista - podłączenie do internetu
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2008, 19:34:43 »
Mógłbyś opisać krok po kroku jak ci się to udało? Ponieważ mogę robić coś nie tak, dziękuję.  :)

*

Offline Makubo

  • ****
  • 939
  • Płeć: Mężczyzna
  • System: Android 8.0
  • Sprzęt: LG G7 ThinQ
Odp: P550 i Vista - podłączenie do internetu
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 28, 2008, 09:18:54 »
Nie wiem skąd Wasze problemy i jakie wersje tej Visty macie: home, basic, premium itp? Ja mam ultimate, podłączam p550m przez kabelek i działam, żadnych pytań ze strony Visty, problemów, zwiechów i za to kocham ten system. Nawet pliki powyżej 100 MB mogę kopiować czego active mi zabraniał. Teraz PDA działa jak pendrive i kopiuję ile fabryka na karcie dała.
"We are the Borg, resistance is futile!"

*

Offline dantesik

  • 7
  • Sprzęt: MIO P350 + 2X2GB EMTEC ( dawniej BASF )
Odp: P550 i Vista - podłączenie do internetu
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 28, 2008, 19:59:23 »
Witam

Zgadzam się z Przedmówcą Vista jest The Best ( jeżeli idzie o komunikację z MIO ) Z Xp na stacjonarnym mam problemy ( a w pracy na 2000 też jest wszystko OK ) Ciekawe co system to różne takie "chocki klocki" Centrum obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile w Viście radzi sobie doskonale z czytaniem PDA tak i z przęglądaniem jak i łączeniem z internetem po kablu USB

Pozdrawiam
Edmund Dantes

Odp: P550 i Vista - podłączenie do internetu
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 28, 2008, 22:13:24 »
Panowie!

Rok temu zainstalowałem Viste w celach edukacyjnych i wtedy była to jakaś beta 64bit. Oczywiście wszysto działało miodzio. I net hulał i  z synchronizacją nie było żadnych problemów. Kiedy nadszedł czas oficjalnej przesiadki na licencjonowany system bajka się skończyła. Na szczęście na moim osobistym sprzęcie mam Xp i jest OK. U matki na kompie (Vista) -  porażka

Przyczyn nie znam :/

*

Offline Makubo

  • ****
  • 939
  • Płeć: Mężczyzna
  • System: Android 8.0
  • Sprzęt: LG G7 ThinQ
Odp: P550 i Vista - podłączenie do internetu
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 29, 2008, 09:43:45 »
Może ona ma okrojoną Vistę przygotowaną na vLite, albo wyłączone aktulizacje systemu, trudno powiedzieć.
"We are the Borg, resistance is futile!"

*

Offline Makubo

  • ****
  • 939
  • Płeć: Mężczyzna
  • System: Android 8.0
  • Sprzęt: LG G7 ThinQ
Odp: P550 i Vista - podłączenie do internetu
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 26, 2008, 16:36:41 »
Może ona ma okrojoną Vistę przygotowaną na vLite, albo wyłączone aktulizacje systemu, trudno powiedzieć.

No i klapa zainstalowałem syfa o nazwie SP1 do Visty i nie wykrywa mi ani PPC ani noki. Chyba przeprosze się z XP. MS wydał na siebie wyrok śmierci tą Vistą.
"We are the Borg, resistance is futile!"