Mio P550 - kilka pytan

  • 9 Odpowiedzi
  • 1247 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mio P550 - kilka pytan
« dnia: Styczeń 02, 2007, 17:46:28 »
Witam,

Mam kilka pytan:

1. Jak spisuje sie Wam Mio P550 pracujac z Automapa XL?
2. Czy urzadzenie dziala plynnie i stabilnie, czy tez mozna spotkac sie ze spowolnieniami badz ewentualnymi zawieszeniami?
3. Jak sprawia sie wyswietlacz podczas bardzo jasnego dnia?
4. Czy rozdzielczosc oraz kontrast i jasnosc sa wystarczajace?

Zastanawiam sie nad zakupem tego urzadzenia do samochodu osobowego.

Pozdrawiam.

*

Offline forestowy

  • ****
  • 604
  • Płeć: Mężczyzna
    • fotografia makro
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S II
Mio P550 - kilka pytan
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2007, 18:03:49 »
1- bardzo dobrze
2- nie stwierdziłem
3- z matową folią brando wypas.Bez foli nie testowałem ale pewnie równie dobrze. Można tak rozjaśnić że bedzie cię raził :)
4- QVGA do nawigacji jak najbardziej ok, jasność tak jak wyżej napisałem
Mio P550 --> Asus A639 --> HTC TyTN II --> HTC Diamond --> Nokia E52 --> Motorola Milestone --> Samsung Galaxy S II

Mio P550 - kilka pytan
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2007, 19:21:23 »
1-Równie dobrze chociaż nie mam ostatniej aktualizaci

2-to jest tylko mini komp także jak otwożysz mu WMP, IE, i między czasie będziesz chciał wysłać maila to napewno będzie sie ścinał

3-mam jakąś tam tanią folie i szczeże powiem że nie miałem kłopotów...

4-zgadzam sie z forestowy


 :)

*

Offline ravel

  • *****
  • 1017
    • http://www.grom.org.pl
  • Sprzęt: FS Loox N560
Mio P550 - kilka pytan
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2007, 23:53:36 »
Nie kupuj MIO , bedziesz zalowal tego kroku !

Mio P550 - kilka pytan
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2007, 00:32:13 »
byłbys tak uprzejmy i powiedział cos wiecej niz NIE KUPUJ..... dlaczego tak myślisz a nie jak baba co ma okres, BO TAK...!

*

Offline micra

  • **
  • 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P550
Mio P550 - kilka pytan
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2007, 00:51:30 »
@ravel
Znowu fantastyczna porada okraszona wieloma cennymi uwagami. Przeszukanie forum prowadzi do znalezienia wielu Twoich cennych uwag tak przez wszystkich oczekiwanych. Wszyscy już chyba wiedzą, że miałeś P550 i Ci się popsuło. Niestety, tak bywa.

już nie do ravela
Przejrzenie forum dla Mio i dla Asus'a pokazuje różnice w ilości osób posiadających te sprzęty. Zdecydowana większość problemów na forum Mitac/Mio to problemy dotyczące zasilania, obudzenia się z uśpienia. Co do prędkości - można przejrzeć choćby testy wydajności publikowane na PDAclub dla różnych PDA, a Mio nie ma problemów w szczególności z AM.

Mio P550 - kilka pytan
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2007, 01:08:13 »
:)  Jak zauważyłem nie tylko ja nie bardzo przepadam za ravelem i jego błyskotliwymi uwagami, biedaku ale musiei cie męczyć na dzielnicy że musisz sobie odbijać na forum. No ale za to zaczynam lubieć innych klubowiczów których serdecznie pozdrawiam   :proud:

Mio P550 - kilka pytan
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2007, 10:03:45 »
Ravel uspokój się, bo założymy o Tobie oddzielny temat aby ostrzec nowych użytkowników MIO przed twoim pesymistycznym podejściem do tych że sprzętów. :))
Patrząc na postawę Ravela odnoszę podobne wnioski jak Hesron. Mi się wydaje, że to skutek lekkiego dzieciństwa i ciężkich zabawek. :proud:

Mio P550 - kilka pytan
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2007, 14:30:45 »
do maseck:
mam MIO550 od sierpnia'06, głównie używam do nawigacji. Ostatnio zawiesił się na AM 2 razy, poza tym nigdy nic się nie stało. Jestem zadowolony. Jakość obrazu itp. wg mnie OK, używam folii matowej Brando. Przy umieszczaniu w samochodzie sprawdź, czy w nocy ekran nie odbija się w przedniej szybie.

Mio P550 - kilka pytan
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 21, 2007, 14:31:42 »
do maseck:
mam MIO550 od sierpnia'06, głównie używam do nawigacji. Ostatnio zawiesił się na AM 2 razy, poza tym nigdy nic się nie stało. Jestem zadowolony. Jakość obrazu itp. wg mnie OK, używam folii matowej Brando. Przy umieszczaniu w samochodzie sprawdź, czy w nocy ekran nie odbija się w przedniej szybie.