MIO P550 i Windows 7 64bit - czy w końcu uda się je zsynchronizować ?

  • 3 Odpowiedzi
  • 8842 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam.
Problem synchronizacji P550 i komputera z systemem windows dotknął chyba każdego uzytkownika tych urządzeń, jednak poprzednie wersje windowsów dawały się jakoś ujarzmić i różnymi sposobami udawło się je połączyć. Od pewnego czasu mam właśnie W7 w wersji 64bitowej i za żadne skarby nie mogę sobie poradzić z połączeniem tych sprzętów. Przeszukałem już różne fora, zainstalowałem co się dało i zaktualizowałem co się dało - niestety dalej nic nie pomaga. Pozostaje zadać pytanie na forum, czy komuś udało się poskromić W7 i MIO P550 ? Jeżeli tak, to proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2012, 15:14:15 wysłana przez pisiorek »

Odp: MIO P550 i Windows 7 64bit - czy w końcu uda się je zsynchronizować ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2012, 18:45:01 »
Jasne, że udało się połączyć. Po podłączeniu MIO  Win7 premium 64bit sam znalazł urządzenie i połączył się za pomocą programu Centrum obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile.
Kiedyś pod XP był program activesync.
Ja go nie instalowałem, ponieważ jak pisałem system WIN7 sam znalazł.
Próbuj :)
Pozdrawiam

Odp: MIO P550 i Windows 7 64bit - czy w końcu uda się je zsynchronizować ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2012, 22:25:16 »
No, to gratuluję, jednak nie jest to tak oczywiste jak piszesz. Wiele osób od lat ma problem z synchro MIO P550 z systemami Vista a później W7. Próbowałem wszystkiego, co znalazłem w sieci i nic nie pomogło do dzisiaj.

Odp: MIO P550 i Windows 7 64bit - czy w końcu uda się je zsynchronizować ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2012, 23:19:19 »
Cześć :)
Ja mam dokładnie 550m. Swego czasu dokładałem tam różne łatki dotyczące wybudzania i karty SDHC.
Parę programów i to wszystko. Nawet nie wiedziałem, że ktoś jeszcze korzysta z PDA w dobie tabletów :)
Sam się właśnie zastanawiałem nad kupnem tabletu. Zawsze to większy ekran a mio zostanie mi jako nawigacja 
bo tu sprawdza się doskonale.
Wiesz co zrób? Zrób sobie najpierw backap tego co masz (tak na wszelki wypadek) . Następnie format i  wgraj na nowo oprogramowanie
łącznie z nakładką polską bo tak to chyba się instalowało. I na czystm systemie będziesz widział czy Ci to będzie działać z WIN7.
No bo faktycznie inaczej musisz przkładać kartę pamięci z mio do komp i odwrotnie.

Powodzenia! :)