MIo p350 i Windows 7 sterowniki - problem

  • 3 Odpowiedzi
  • 12375 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MIo p350 i Windows 7 sterowniki - problem
« dnia: Luty 14, 2010, 21:26:42 »
Witam. Mam problem od jakiegoś czasu z moim mio p.350. Po zakupie nowego laptopa z Windows 7 Profesional 64x system po podłączeniu pocketa nie rozpoznaje go i wyrzuca ze nie może znaleźć oprogramowania sterownika. Urządzenie działa poprawnie ponieważ sprawdzałem urządzenia u sąsiada na win XP z activ sync i działa. a Windows 7 nie :9
Szukałem sterowników na stronach mio i wszelkich znalezionych przez google. Nic nie pomogło.
Może ktoś z Was miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?
Będę zobowiązany za pomoc.

*

Offline j3ryw

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • chomik jajcus3
  • Sprzęt: Mio P550m, Samsung I550
Odp: MIo p350 i Windows 7 sterowniki - problem
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2010, 23:46:09 »
Zobacz wątek http://pdaclub.pl/forum/mitac-i-jego-klony/mio-p550m-a-windows-7-64-bity/ . Mnie się udało może z dwa razy że win7 zobaczył i poprawnie zainstalował moje mio, jednak po odpięciu i ponownym podpięciu znowu go nie widzi. Pisałem w tej sprawie nawet do suportu mio, odpisali że na razie producent nie wydał sterowników do win7. Ja na razie się poddałem. Jak byś rozwiązał problem opisz na forum, chętnie skorzystam.
Mio P550m:WWE-WM6.5-CE-OS-5.2.28005-Build-28005.5.3.0, Mobile Vista 6.50 SeaDragon

*

Offline TGor

  • 18
  • Sprzęt: Desire S, BB, inne
Odp: MIo p350 i Windows 7 sterowniki - problem
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2011, 09:13:02 »
Przepraszam, że odgrzewam kotleta, ale mam problem tego samego rodzaju. Z wypowiedzi na forach wynika, że problem jest nie tyle z samym Mio, ale z wersją Windows.

Ja mam Home Premium (czyli taki Basic w sumie ;-) ) a ci z wyższymi wersjami (np Ultimate) zdają się nie mieć problemu po przeprowadzeniu paru magicznych sztuczek.

Czy ktoś z Was może orientuje się, jak temu zaradzić (Ultimate czy Professional mają rozbudowane usługi sieciowe i tu upatruję rozwiązania, ale jak przenieść funkcjonalność?)...

*

Offline j3ryw

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • chomik jajcus3
  • Sprzęt: Mio P550m, Samsung I550
Odp: MIo p350 i Windows 7 sterowniki - problem
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2011, 16:43:11 »
Ja w mio p550m rozwiązałem problem instalacją pod win7(64)hp poprzez odznaczenie w mio w ustawieniach połączenia usb opcji zaawansowanych połączenia usb, nie pamiętam jak dokładnie to jest sformułowane w wm5, bo obecnie mam wgrany wm6.5 i w nim tez trzeba było taki manewr zrobić. Po odznaczeniu tej opcji mio jest już wykrywalne przez win7, jednak tracimy możliwość połączenia z internetem przez łącze usb, ale z tego się raczej nie korzysta, reszta czyli przesyłanie plików przez usb, instalacja programów przez usb działa ok.
Mio P550m:WWE-WM6.5-CE-OS-5.2.28005-Build-28005.5.3.0, Mobile Vista 6.50 SeaDragon