Mio p340

  • 1 Odpowiedzi
  • 15894 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mio p340
« dnia: Marzec 14, 2014, 17:23:31 »
Witam, czy istnieje mozliwosc odratowania (oprocz rozbierania, lutowania itd) p340 w przypadku (moim), gdy mozna jedynie wejsc do menu bootloadera ?. Obecny stan jest efektem proby flashowania romu po low level formacie. Niestety flash z karty konczy sie  po linijce ''checksum is 0x35fc5a" komunikatem na rozowym tle "FMD GetBlockStatus GoodBlo". Natomiast przy probie flashowania przez usb proces zatrzymuje sie na komunikacie "Received 99%". Probowalem kilkadziesiat razy i za kazdym razem dzieje sie tak jak opisalem wyzej. Probowalem rozne romy tzn. wm 6.1 i 6.5 od CrashOverHead i 6.1 SeaDragon od ansar. Oczywiscie sa to romy do p550, ale podobno pasuja do p340, a orginalnego nie mam. Low level format w trakcie formatowania wyswietla komunikat na rozowym tle o tresci "BP LowLevelFormat : find ba". Nie leca procenty w trakcie formatu, bo ten komunikat jest, ale na koniec  pojawia sie "format ok. Czy jest jeszcze szansa, zeby ozywic staruszka p340 ?

Odp: Mio p340
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2015, 07:15:12 »
Witam
mam ten sam problem co kolega wyżej z moim mio p340 ktoś się z tym uporał?
Nie mogę wgrać romu, karta zwykła sd 2gb sformatowana na Fat.
Już nawet przy robieniu 6=LowlerFormat nie idą procenty tylko na czerwono w dole mam: "Bp LowLevelFormat: Find ba" na tym stoi i po chwili na szybko mignie Format OK.
Potem "0=Image Upgrade Tools", "1=Image by SD/MMC" wgrywa się rom i stanie na "Checksum is 0x35fe41" i na dole poniżej na czerwono "FMD GetBlockStatus GoodBlo" i na tym stoi.
Próbowałem róże pliki "winceimg.bin" przeznaczone na p550 bo oryginalnego wsadu od p340 nigdzie nie mogę znaleźć.