MIO A201 PROBLEM Z WYŚWIETLACZEM

  • 1 Odpowiedzi
  • 579 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MIO A201 PROBLEM Z WYŚWIETLACZEM
« dnia: Maj 14, 2006, 20:17:25 »
Witam wszystkich

Jestem od 2 tygodni posiadaczem urządzenia Mio A201

Chyba jakiś pech ale chyba padł mi wyświetlacz.
Na ekranie pojawiły się 3 poziome linie różnych kolorów.

po miękim restarcie jest to samo.

TWARDY RESET chyba mi nie wychodzi po wyjęciu baterii i przestawieniu przełącznika na off - oczekiwanie około 5 minut.
Po włączeniu mio dane nadal są.
Tzn. poinstalowane aplikacje jedyne co się zresetwoło to ustawienia regionalne oraz czas i data

Kombinacja klawiszy power plus tzrymany soft reset nie przynosi żadnych efektów.

Może coś robię nie tak ale do tej pory we wszystkich urządzeniach pda z którymi miałem do czynienia po takim manewrze urządzenie wracało do ustawień fabrycznych takich jak po wyjęciu z pudełka.

Dzięki za pomoc

Może komuś przytrafiła się podobna sytuacja z wyświetlaczem albo z brakiem możliwości resetu twardego.

Mówiąc szczerze byłem zachwycony urządzenie na początku. Duże możliwości za dobre pieniądze. Niestety aktualnie jestem zniesmaczony mio a201.

Może poprostu miałem pecha.

Pozdrawiam
TR

MIO A201 PROBLEM Z WYŚWIETLACZEM
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2006, 20:46:39 »
Oto oryginalny opis hard reset'u ze strony Mio.

1. Remove the battery cover by pressing the release latch (1) and then sliding the cover off.
2. Pull out the stylus and use it to slide the ON/OFF switch to the ON (left) position (2). (ON to OFF , then OFF to ON)
3. Install the battery and immediately press the Record Button (3). The screen will show "cold boot" and "loading......"
4. At the same time, you must replace the battery cover and wait for it on.