Mio A201 i automapa... pytanie o szybkość?

  • 1 Odpowiedzi
  • 1763 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mio A201 i automapa... pytanie o szybkość?
« dnia: Maj 22, 2006, 07:38:36 »
Witam, chcę się upewnić czy mój Mio a 201 jest w 100% sprawwny i mam pytanie do jego posiadaczy... czy przy wyznaczeniu trasy np z południa Polski nad morze praca z palmtopem staje się uciążliwa? tzn występują wtedy dość długie zwisy np przy przesuwaniu mapy czy klikaniu na ikonki w celu zmian jakis ustawień (czasami przycisniecie ikonki powoduje jej otwarcie po 10sek.) Wszystko orginalne a tu okropnie zwalnia program przy takim wyznaczeniu trasy. THX

Mio A201 i automapa... pytanie o szybkość?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2006, 13:51:22 »
Mnie po pierwszej fascynacji AM irytuje. W/g mnie jest mało elastyczna. Jechałem z Krakowa do Piwnicznej i znając gdzie są korki omijałem je jadąc inna trasą. A AM ciagle "zawróć" i "zawróć" Tylko jedna trasa była dla niej "jedynie słuszna" Podobną trasę jechałem do Krynicy ale już z TomTom. Zupełnie inna jazda, tak kluczyłem i motałem drogę żeby się wydostać z Krakowa (piątek po poludniu, kto z Krakowa to wie co to znaczy) a TT po kilku sekudnach już podawał mi nową trasę. Poza tym działa w 3D i ma mniej  detali a więc działa szybciej. Będę jechać teraz na morze i wiem już z której mapy bedę korzystać. Jedno co mnie denerwuje to że długo łapie fix_a ale później już jest super.