migotanie ekranu przy używaniu storage card - HELP!

  • 0 Odpowiedzi
  • 1995 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

migotanie ekranu przy używaniu storage card - HELP!
« dnia: Maj 04, 2006, 12:36:10 »
Witajcie.
Trochę jestem już zmęczony tym moim mio. W sumie porządna rzecz, ale jedno doprowadza mnie do furii - po skasowaniu (jakim cudem?!) pliku mapy europy MioMap (1,5GB), od tej pory nie mogę nic robić na storage card. Chciałem tam zainstalować automapę z mapami, jednak jakakolwiek operacja (utwórz katalog, skasuj plik skopiuj plik) na storage card błyskawicznie wzbudza migotanie ekranu i zawiesza system. Sprawa o tyle dziwna, że kopiowanie kilku plików do katalogu instalation na storage card udało się, tak samo powodzeniem zakończyło się odpalenie z tego katalogu pliku .cab (nie dość że go tam skopiowałem to przecież na koniec instalacji został on automatycznie usunięty).
Jednak od tej pory jakoś nie mogę dojść do tego o co chodzi, gdzie ta blokada i jak ją usunąć.
Na forum http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=40297 znalazłem podobne objawy, stosowałem się do wskazówek i nic. Napisałem w końcu do gościa o nicku llcool, ponieważ pisał on, że usunął ten problem. W odpowiedzi przesłał zestaw V2ActiveSyncPLUS.cab i packdllxania.zip. Zastosowałem i nic.

Proszę kogoś, kto jest w tym dobry o pomoc. Może gdzieś popełniam błąd? Może o czymś zapominam?

Opiszę w skrócie jak odblokowuję:
- pliki w mio podmieniam przy użyciu instalatora MioMap (język angielski skopiowany na HDD to customio), oczywiście błyskawicznie przerywam usuwanie starych plików
- jak mam pulpit instaluję Nico85ActiveSync.cab i dodatkowo (jak zrozumiałem taką "łatkę" dla plusa) V2ActiveSyncPLUS.zip
- instaluję NETCFSetupv2.msi. wcześniej próbowałem NETCFSetup.msi, ale to chyba po prostu wcześniejsza wersja...
- wrzucam komplet dlli (albo dll.rar albo packdllxania.zip, albo jedno i drugie, żeby nie pominąć żadnego pliku)
- w mio wpisuje do rejestru Launch80 donothing.exe
łączę mio z kompem, gsexplorerem łączę poprzez pc link. activesync działa (jednak na początku pisze "ta wersja programu activesync nie jest zgodna z dołączonym urządzeniem przenośnym. uaktualnij do najnowszej wersji programu i połącz się ponownie"). Pomimo tego komunikatu AS działa, moge eksplorować mio.
Jednak ani z poziomu peceta ani bez uruchamiania AS, na mio, nie moge korzystać z tej cholernej tsorage card...

To mniej więcej cały opis.
Pomóżcie! Co robię źle, albo czego nie robię?