Konfiguracja wi fi w P560

  • 2 Odpowiedzi
  • 15453 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline artudud

  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, MIO P550
Konfiguracja wi fi w P560
« dnia: Luty 07, 2014, 14:21:18 »
Witam. temat był poruszany wielokrotnie na forum ale ostatnio mam problem trochę innego rodzaju. Skonfigurowałem połączenie zgodnie z ustawieniami routera (THOMSON TWG870UG w UPC) a więc Uwierzytelnianie - WPA2-PSK, Szyfrowanie - AES, klucz - XXXXXX, index klucza- 1 (i nie mogę go zmienić), na następnej stronie mam zaznaczone pole - Użyj kontroli dostępu do sieci według - Smart Card or Certificate (nie mogę tu nic zmienić) PDA łączy się z routerem, przy włączniku WI FI widnieje nazwa sieci ze statusem POŁĄCZONO. Jednak gdy próbuję skorzystać z przeglądarki IE wyskakuje mi komunikat "Nie można wyświetlić lub pobrać tej strony, ponieważ połączenie zostało przerwane. Sprawdź połączenie i ponów próbę później. Najciekawsze jest to że pda działał na ustawieniach tego routera ale musiałem zrobić HR 560-tki i po tym już nie mogę się łączyć z netem przez WI FI. Prubowałem z innymi ustawieniami ale efekt był żaden. Proszę o pomoc i sugestie.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Konfiguracja wi fi w P560
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2014, 14:28:26 »
To  PDA obsluguje WPA2?

Takie staruszki to tylko WEP

*

Offline artudud

  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, MIO P550
Odp: Konfiguracja wi fi w P560
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2014, 22:52:49 »
Taki staruszek ale w ustawieniach ma WEP2-Personal więc na pewno obsługuje takie szyfowanie.