Instalacja nowego Windows Mobile do MIO P360, proszę o instrukcję.

  • 3 Odpowiedzi
  • 8262 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam Serdecznie. Koledzy mam wielki problem, musze wgrać do swojego MIO P360 nowy Windows Mobile (obecny nie chodzi mi poprawnie, wyskakuja same błędy), mam płytę instalacyjną na której są katalogi "ACTIVESYNC - oprogramowanie MICROSOFT ACTIVESYNC 4.5", "IMAGE", "OEM", "SETUP - pliki Microsoft AktiveSync", WMDC- a wnim "drvupdate-x86, lub drvupdate-amd64", moje pytanie jest następujące - możecie mi powiedzieć jak się wgrywa WINDOWS-a Mobile i Microsoft Activensyns do PALMTOPA, nie wiem jak to się robi, a muszę to zrobić d wtorku, proszę pokierujcie mnie, kabel USB i kartę SD mam. Będę bardzo wdzięczny, odpłacę się koledzy. Proszę o pomoc. Próbowałem już przekopiować na kartę pliki instalacyjne z katalodu "WMDC", i myślałem, że po resecie MIO uruchomi się instalacja nowego systemu ale nic z tego. Porsze o instrukcje. Dziękuję
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2008, 10:23:09 wysłana przez adam1980 »

Odp: Instalacja nowego Windows Mobile do MIO P360, proszę o instrukcję.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2008, 12:20:45 »
systemu sie nie wgrywa bo on siedzi a pockecie , zrob hard reset a system sam sie zainstaluje z pamieci.

Odp: Instalacja nowego Windows Mobile do MIO P360, proszę o instrukcję.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2008, 12:50:41 »
systemu sie nie wgrywa bo on siedzi a pockecie , zrob hard reset a system sam sie zainstaluje z pamieci.
A jak się robi hard reset???, musze wgrać na nowo ponieważ przy usuwaniu programów (między innymi Automapy) pokazują mi się błędy i ciągle się wiesza (coś za dużo usunąłem). Dzięki

*

Offline pasza_sadyka

  • ***
  • 366
  • Sprzęt: Xperia Neo
Odp: Instalacja nowego Windows Mobile do MIO P360, proszę o instrukcję.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2008, 00:25:28 »
Poczytaj w instrukcji na stronie 64 jest na dołączonym cd a jeśli nie to znajdziesz np tu: http://www.mio.com.pl/download.php
Nazywa się to "przywracanie fabrycznych ustawień", win będzie bez pl więc musisz doinstalować sunny soft interwrite przez kompa na którym musi być zainstalowane ActiveSync /tego programu nie instalujesz na pda/, interwrite znajdziesz na cd choć osobiście polecam podziałać bez spolszczenia zauważysz że pda działa zauważalnie szybciej.

M.
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2008, 00:30:11 wysłana przez pasza_sadyka »