hard reset w MIO A201

  • 16 Odpowiedzi
  • 9759 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hard reset w MIO A201
« dnia: Grudzień 28, 2005, 12:45:55 »
witam
czy ktos moze wie jak zrobic hard reset w MIO A201? w instrukcji nic nie ma na ten temat.pozdrawiam.

*

Offline manyg1

  • *
  • 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN
hard reset w MIO A201
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2005, 22:57:01 »
Otwórz pokrywę baterii, wyjmij baterię i następnie wyłącz na minutę przełącznik. Potem włącz przełącznik następnie włóż baterię zamknij pokrywę i włącz A201.

hard reset w MIO A201
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2005, 09:31:07 »
witam
gdyby to było takie proste nie zadawałbym tego pytania.A201 nie mozna niestety tego zrobic w taki sposób.w poprzednim modelu który miałem (mio169) wystarczało przełączyc na minute i po sprawie.w tym niestety nie.przełączenie na minute powoduje cos w stylu "przywracania systemu".
nic poza tym,wszystkie zaistalowane programy nadal działają.pozdrawiam

*

Offline manyg1

  • *
  • 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN
hard reset w MIO A201
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2005, 10:14:53 »
Przepraszam wprowadziłem kolege w błąd. Sam wczoraj miałem taki problem. Okazuje się jednak, że jest rozwiązanie. Sprawdziłem działa.
1. Zdejmij pokrywę baterii, wyjmij baterię.
2. Przełącznik pod baterią przełącz w pozycję OFF i zaraz w poz. ON.
3. UWAGA! Włóż baterię i NATYCHMIAST naciśnij przycisk dyktafonu (ten znadujący się na lewym boku u góry).
4. Powinieneś zobaczyć na wyświetlaczu na dole "cold start" a następnie "loading..."
5. W czasie kiedy ładuje się soft musisz też założyć pokrywę baterii (jest tam taki mały czujniczek krańcowy, więc to ważne).

Życze powodzenia w przeprowadzaniu hard resetu.
Daj znać czy się udało.

hard reset w MIO A201
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2005, 12:26:57 »
:D wielkie dzieki,opis w 100% prawidłowy.swoja drogą.....ze im sie chciało wymyslac takie schody z tym resetem.jeszcze raz dzieki i pozdrawiam.

hard reset w MIO A201
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2005, 17:05:03 »
A mnie mio A201 juz dwa razy przywital bialym ekranem. Co to oznacza bo nie mam pojecia?

REWELKA !!!
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 03, 2006, 22:45:00 »
Już myślalem że się pochlastam, bo najpierw mi A201 dzialal z K700i i ciągnąlem internet przez BT (GPRS), potem zainstalowalem automape i kilka innych pierdól i kicha, nie dziala za cholere, ale zrobilem hard reset wg przepisu i znowu dziala, ALLELUJA dzięki Ci za to chlopie  :)   :D   :lol:

*

Offline manyg1

  • *
  • 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN
hard reset w MIO A201
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 04, 2006, 00:12:34 »
To się nie ciesz tak chłopie, bo ja z tego powodu już dwa razy hard reset robiłem i dalej jest to samo.....BT i GPRS przestają działać i nie wiem co jest grane ?? Myślę, że trzeba będzie nowy temat założyć.

hard reset w MIO A201
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 04, 2006, 06:37:49 »
Witam Koledzy.
Ponieważ walczę już dwa dni aby połączyć Mio A201 z internetem przez BT w telefonie Nokia 6230i (oraz 6021) mam pytanie czy któryś z kolegów któremu udała się ta sztuka może napisać jak prawidłowo skonfigurować takie połączenie( idealnie byłoby dla Plusa).
Pozostałe funkcje połączeń dla BT (ActiveSync , Hands Free, Dialing,VPN chodzą doskonale ale ten nieszczęsny internet niechce, Na stronach Mio jest pdf jak skonfigurować połączenie internetowe ale to niechce działać)

Konfiguracja ...
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 04, 2006, 09:51:06 »
... jest nieźle opisana tutaj: http://www.pdaclub.pl/info.php?id=7289 [na dole strony] , a jeśli chodzi o problemy to mnie nie straszcie, mam na dzieję że nie będzie aż takich duzych problemów z gprs przez bt, właściwie to sprzęt ma mi głównie służyć do automapy, ale czasem na gg się pogada  :wink:

hard reset w MIO A201
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 04, 2006, 12:54:43 »
OK.Udało się, łączy się z internetem ale powstał nowy problem. Podczas wyboru strony mam cały czas "The page cannot be found.Check the name and try again. " co mam zrobic aby strony były wyświetlane.(Obojętne jaka strona)

*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
hard reset w MIO A201
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 04, 2006, 14:41:55 »
odpal plik welcome.exe na pda z katalogu windows powinno ruszyc

hard reset w MIO A201
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 05, 2006, 06:19:24 »
Po ponownym welkome i na czystym systemie wszystko biega idealnie.
Lecz niestety muszę dołączyć się do moich poprzedników - po zainstalowaniu AM i TT niema możliwości ponownego odpalenia internetu przez BT. :?
Czy ktoś zna sposób aby to połączenie działało po intalacji oprogramowania GPS a nie tylko na gołym systemie? HELP!

*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
hard reset w MIO A201
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 05, 2006, 15:19:27 »
ale nic nie chodzi ani email ani gg??
moze zrob harda i instaluj wszystko od poczatku sprawdzajac net i znajdziemy winowajce

hard reset w MIO A201
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 06, 2006, 06:20:54 »
Wywala podczas łączenia.
Dziś spróbuje instalki program po programie z testem netu..... :)

hard reset w MIO A201
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 06, 2006, 22:20:30 »
Przeprowadziłem ponowną instalacje oprogramowania (AM,TT i pare innych + konfiguracja) po hard resecie , następnie skonfigurowałem połączenie z internetem i odziwo wszystko było o.k. Potestowałem połączenie , włączałem BT i wyłączałem i wszystko działało  dopóki niezrobiłem soft resetu (tak dla testu) i od tego momentu brak możliwości połączenia z internetem mimo prawidłowej konfiguracji.
Co wy na to koledzy?

*

Offline manyg1

  • *
  • 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN
hard reset w MIO A201
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 07, 2006, 00:20:22 »
No, to dzięki koledze za wysiłek. Teraz wiadomo co powoduje niemoc BT w A201. Dodam tylko, że synchronizacje BT po soft resecie też diabli wzieli. Chyba dalej to serwis powinien się nad tym męczyć. Może mają jakieś poprawki do programu?