CD Getting Started Disc - Mio560 - nie uruchamia się

  • 4 Odpowiedzi
  • 2245 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline nootropil

  • 8
  • Sprzęt: Mio 560
CD Getting Started Disc - Mio560 - nie uruchamia się
« dnia: Maj 07, 2008, 19:14:17 »
Próbowałem odpalić dysk dołączony do palma, ( Getting Started Disc ) ale po uruchomieniu autostart pojawia się komunikat "Wystąpił problem z aplikacją Setup.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty." To samo dzieje się, jeżeli próbuje ręcznie uruchomić którykolwiek z programów z płyty. Przez to nie mogłem podłączyć palma do kompa. Zassałem ActiveSync 4.2 ale to nic nie dało, dopiero po instalacji wersji 4.5 zsynchronizowałem PDA z kompem, jednak problem z płytą nadal występuje. Przeskanowałem płytę programem Nero CD-DVD Speed - nie wykazał on żadnych błędów na płycie.

Chciałbym sie dowiedzieć jak odpalić tą płytę, dlaczego nie chce działać - (mój system to windows XP) i co w ogóle na niej jest, żebym wiedział czy warto tracić czas i nerwy próbując dobrać sie do jej zawartości, wiem, że jest tam chyba jakiś manual - podręcznik do WM 6. To akurat by mi się przydało, gdyż jestem zielony jeżeli chodzi o ten system operacyjny. Może ktoś byłby tak dobry i wrzucił gdzieś ten podręcznik, jeżeli posiada go w inne wersji (pdf)?

*

Offline gader

  • *****
  • 1455
  • Płeć: Mężczyzna
    • gader - Play - Nowi znajomi
  • Sprzęt: Magic  & i200
Odp: CD Getting Started Disc - Mio560 - nie uruchamia się
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2008, 01:03:08 »
Wez eksploruj plyte jak Ci autorun nie chodzi. Szukaj katalogu manual. Ehh. Pewnie jakis vir albo system zawalony.
Be more digital.
pıoɹpuɐ

*

Offline nootropil

  • 8
  • Sprzęt: Mio 560
Odp: CD Getting Started Disc - Mio560 - nie uruchamia się
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2008, 18:22:18 »
Dzięki za odpowiedź, ale albo źle sie wyraziłem albo niedokładnie doczytałeś co napisałem.

Autorun mi działa, bo specjalnie go włączyłem, kiedy się okazało że nie da się odpalić ręcznie żadnego z programów na płycie. Ale to nic nie dało. Na płycie nie ma żadnego katalogu "manual" ani "user guide" ani żadnych plików pomocy etc., etc., z plików są tylko exeki z których żaden nie chce odpalić, pliki instalatora *.msi, i kilka plików typu *.rtf zawierajacych EULA itp., trochę bibliotek dll.

A jeśli idzie o system to nie mam ani wirusa ani zwalonego systemu - zresztą system ma dopiero miesiąc albo i mniej ponieważ niedawno padł mi dysk. Najprościej będzie to sprawdzić na innym kompie - w pracy mam ich kilkanaście, na każdym XP, może jutro posprawdzam.

*

Offline skowroon

  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P560
Odp: CD Getting Started Disc - Mio560 - nie uruchamia się
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2008, 17:07:04 »
u mnie to samo
płytka się nie uruchamia, jedyna opcja to eksploruj.
Microsoft jak zwykle się nie popisał

Odp: CD Getting Started Disc - Mio560 - nie uruchamia się
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2008, 00:07:01 »
Getting Started Disc działa wyśmienicie ale dopiero po twardym resecie PDA , jest to instalacja nowego softu i płytka wtedy działa. Na drugiej płytce dołączonej do pda  software and documentation jest spolszczenie os oraz instrukcja obsługi pda w języku PL.