A201 - awaria ekranu :-/

  • 7 Odpowiedzi
  • 1941 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

A201 - awaria ekranu :-/
« dnia: Maj 06, 2006, 18:19:52 »
Witam wszystkich

Wyjmuje wczoraj pocketa z wewnetrznej kieszeni marynarki (bez etui) i widze cos takiego:


WTF?  :shock:

Na ~1/4 ekranu pojawilo sie to "cos", IMHO wyglada jak uszkodzenie mechaniczne, ale dojsc nie moge jak to sie moglo stac, bo nie przypominam sobie zeby mi pocket spadl czy cos w tym stylu :?
(choc z drugiej strony jest pare podejrzanych momentow - marynarka wisiala a to na krzesle, na wieszaku, pozniej z tylu w aucie jak kogos wiazlem - moglo sie gdzies obic albo ktos mogl nawet nieswiadomie walnac, bo zakladam ze to chyba od jakiegos walniecia, a nie blad softu

Co ciekawe wszystko dziala "normalnie", tzn. ektran pod tym jest aktywny (mozna zamknac aplikacje itd czy tapnac jakis przycis pod tym., ale nic nie widac), tylko ze sensownie juz sie z pocketa korzystac nie da  :(

Ktos mial podobny problem?
A kto przerabial kontakty z serwisem Mio?
/pocket kupiony w komputroniku w Poznaniu/

A201 - awaria ekranu :-/
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2006, 20:12:32 »
Miałem problem z MIO A201 - padła płyta główna. Serwisowany w ramach gwarancji w firmie ORIKA we Wrocławiu. Cała naprawa łącznie z transportem trwała ok. 2 tygodnie (czekali na nową płytę). Oczywiście naprawa i przesyłka kurierska w obie strony bezpłatnie.

A201 - awaria ekranu :-/
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2006, 10:11:13 »
Dzieki za odpowiedz, bez serwisu sie jednak nie obejdzie - ciekawy tylko jestem czy uznaja w ramach gwarancji czy trzeba bedzie placic  :roll:

*

Offline Grabus

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 3GS (16GB)
A201 - awaria ekranu :-/
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2006, 00:35:41 »
Podziel się potem z nami doświadczeniami ze spotkaniem Mio z serwisem.

A201 - awaria ekranu :-/
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 16, 2006, 12:09:36 »
i ja dzis odwiedze mijo serwis...narzekam na swoją antene GPS ,którą porownywalme z innym egzemplarzem i wypada DUŻO słabiej!

A201 - awaria ekranu :-/
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 16, 2006, 12:56:01 »
Cytat: "Grabus"
Podziel się potem z nami doświadczeniami ze spotkaniem Mio z serwisem.


Poniewaz bylem we Wroclawiu, to nawiedzilem serwis osobiscie (tak sie przyzwyczailem do AutoMapy, ze bez niej mialem duzy problem z trafieniem :)

Niestety werdykt byl natychmiastowy i tak jak przewidywalem niekorzystyny dla mnie: ekran pekniety, jesli naprawa to platna. Nowy ekran to ok. 430 zl netto + jakies pieniadze za robocizne, w sumie 500-600 zl... no i na ekran trzeba czekac 3 tygodnie :( + na zleceniu jest napisane ze na naprawe maja 14 dni
F**K

Poniewaz to 50% wartosci pocketa to zaczalem sie sie zastanawiac czy nie sprawic sobie innego, nowego... ale to znowu co najmniej 1 200 zl i wiecej (bo czlowiek chcialby np. 640x480)
W koncu z ciezkim sercem kazalem naprawic  :roll:

*

Offline Grabus

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 3GS (16GB)
A201 - awaria ekranu :-/
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 17, 2006, 00:27:24 »
Ajajaj, no to masz chyba najdrozszego Mio A201.

A201 - awaria ekranu :-/
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 05, 2006, 15:04:14 »
Cytat: "Grabus"
Podziel się potem z nami doświadczeniami ze spotkaniem Mio z serwisem.


Pozytywne, ale drogo  :S
Zawiozlem osobiscie bo akurat bylem we Wroclawiu, z powrotem przyszedl kurierem, za wszystko razem wyszlo 648 zl  :wkurzony:

W prezencie dostalem stary ekranik