[Mio201] Odwieczny problem z gprs +HF

  • 0 Odpowiedzi
  • 1317 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Crass

  • 27
    • http://megastacja.net
[Mio201] Odwieczny problem z gprs +HF
« dnia: Kwiecień 22, 2006, 11:20:57 »
witam
od wczoraj jestem posiadaczem mio201,w tego typu sprzecie jestem zielony,wiec wpadlem tutaj,przeczesalem forum,poczytalem,pokombinowalem wedle roznych instrukcji i lipa.
W czym problem
chce sie polaczyc bo BT z K700i modem totalnie nie odpowiada,raz po resecie
pocketa odpowiedzial ale nie nawiazal polaczenia z siecia (juz jakis krok do przodu)ale gdy zrestartowalem go jeszcze raz,przetal odpowiadac

mam rozne opcje wyboru modemu IVT BT Modem Vcom8 ( i na tym mi raz odpowiedzial)  mam rowniez com 7,9 oraz  Hayes Compatible na comie 1 oraz irde (ten hayes zupelnie nie wiem co to jest)

jak to u was wyglada zakladam ze w kazdym mio modem BT jest na tym samym comie (ale moge sie mylic) ...czy za kazdym razem przy zmianie modemu mam restatowac/resetowac  sprzet? bo niby jest to bardzo proste..ale dzialac nie chce ;)


No i HF (Dialer) ..popsul mi caly wieczor piatkowy :)  ..co ustanowie polaczenie z komorka,to sam sie wlacza i wybiera numer telefonu (do zony hehe) ..zwariowal poprostu,nie mozna tego jakos wylaczyc ? bo upierdliwe strasznie

i pytanie ostatnie

czy bawil ktos sie (PAN) sprawa wyglaga tak,komputer domowy widzi MIO i dolacza do swojej sieci bez problemu,ale Mio juz domowego nie widzi,nie moge korzystac z internetu ..na pockecie poprzez domowy ;/ (tu rowniez przeczesalem forum,ale nie moge u siebie znalezc udostepniania sieci  winxp prof)



pozdrawiam