"Przebijający się" pasek start oraz pulpit do programów

  • 2 Odpowiedzi
  • 1450 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

"Przebijający się" pasek start oraz pulpit do programów
« dnia: Sierpień 22, 2007, 22:06:50 »
Kupiłem dzisiaj mio, pożyczyłem miomap v3.3 od kolegi zainstalowałem i dzieją mi się jaja. Mianowicie przebija mi się pulpit na hama do programu. Kiedy chce wybrać cokolwiek z górnego menu to pojawia mi się pasek, ustawienia wifi itp.

Hard reset pomaga, ale np jak chcę zainstalować jakąś skórkę to znowu się krzaczy dopóki nie zrobie hard resetu. Uciążliwe to jest.

Jest jeszcze jeden objaw, po wyjściu z miomapy pozostają mi artefakty tego programu na pulpicie i nie znikają dopóki nie kliknę na dany element. Np na pasku start pojawia mi się po wyjściu przycisk MENU z miomap.

NIe wiem, szukałem już na forum nic nie znalazłem, a to co znalazłem to, że przerzucacie romy jak są jakieś problemy. Co mam robić? Sprzęt nówka dzisiaj zabrany.

Odp: "Przebijający się" pasek start oraz pulpit do programów
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2007, 23:37:50 »
Wgrałem rom tak jak w instrukcji, nic mi to nie pomogło.

Poradźcie coś bo nie jestem w stanie programu obsłużyć. Czy to znaczy że moje mio jest skopane??


*

Offline GrimReaper

  • *****
  • 1177
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ♠ HTC Topaz   ♥ Lark FreeBird 43.1
Odp: "Przebijający się" pasek start oraz pulpit do programów
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2007, 08:33:29 »
Moim skromnym zdaniem masz niewłaściwa wersję oprogramowania. MioMap CE v 3.3  nie jest przeznaczona na platformę MW 5.0
Pobierz DEMO, np. Automapy lub Autopilota, zainstaluj i sprawdź czy masz takie same objawy jak opisałeś.
Grimi & - Zobacz mnie na GoldenLine