"niepełna" reakcja na dotyk MIO P550M

  • 5 Odpowiedzi
  • 1596 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

"niepełna" reakcja na dotyk MIO P550M
« dnia: Sierpień 02, 2007, 07:30:01 »
witam, mam PDA jak w temacie, czasami dzieje się tak, naciskam start-ustawienia albo start-programy i wyświetlają się ikonki tak jak powinny, ale stuknięcie ikonki nie powoduje uruchomienia aplikacji, a jedynie zaznaczenie ikonki....czyli PAD na dotyk reaguje, ale  nie do końca tak jak powinien ???

soft reset rozwiązuje sprawę....aż do następnego razu....

spotkał się ktoś z czymś takim bo na forum nie znalazłem?

z góry dzięki za pomoc
pozdrawiam
Jarek

*

Offline Makubo

  • ****
  • 939
  • Płeć: Mężczyzna
  • System: Android 8.0
  • Sprzęt: LG G7 ThinQ
Odp: "niepełna" reakcja na dotyk MIO P550M
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 02, 2007, 18:39:08 »
Może masz zamulony system i za dużo programów władowane, odinstaluj spolszczenie i najlepiej wgraj nowszy rom (przyklejony w dziale Mio). Romu nie testowałem ale może zdziała cuda  :E
"We are the Borg, resistance is futile!"

*

Offline gader

  • *****
  • 1455
  • Płeć: Mężczyzna
    • gader - Play - Nowi znajomi
  • Sprzęt: Magic  & i200
Odp: "niepełna" reakcja na dotyk MIO P550M
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2007, 19:04:10 »
Mam tak nieraz w MDA Compact I. Pomagam sobie d-padem, ty mozesz joystickiem. Dzieje sie to sporadycznie.
Be more digital.
pıoɹpuɐ

*

Offline GrimReaper

  • *****
  • 1177
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ♠ HTC Topaz   ♥ Lark FreeBird 43.1
Odp: "niepełna" reakcja na dotyk MIO P550M
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 03, 2007, 00:34:37 »
Może masz zamulony system i za dużo programów władowane, odinstaluj spolszczenie i najlepiej wgraj nowszy rom (przyklejony w dziale Mio)...

Stary, naprawdę trzeba sztuki, aby zamulić 512 MB pamięci RAM... No, chyba, że właściciel nie ma karty pamięci i cały soft upchnął w pamięci PDA to OK. Jeżeli nie, to problem leży gdzieś w jakimś sofcie doinstalowanym do PDA. Propozycja  :arrow: full backup  :arrow: :arrow: HR  :arrow: :arrow: :arrow: testy przez jeden, dwa dni na gołym sofcie  :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: jeżeli nie pomogło  :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: kolejne pomysły PDAClubowców lub serwis :(
Grimi & - Zobacz mnie na GoldenLine

Odp: "niepełna" reakcja na dotyk MIO P550M
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 03, 2007, 08:31:27 »
Cytuj
naprawdę trzeba sztuki, aby zamulić 512 MB pamięci RAM..

przecież ten MIO nie ma 512 MB RAM tylko 128 MB RAM, a 512MB to pamięć programu, która zresztą w większości jest wolna, dodatkowo mam kartę 2GB, zajętą w połowie, system nie był zamulony tzn. nie miał uruchomionych praktycznie żądnych programów, zawsze wyłączam przez menu pamięć w ustawieniach....

...po prostu tak mu się działo....soft reset i pomogło.....do tej pory jest OK, mam to MIO tydzień i stało się to chyba 3 razy

pozdrawiam
Jarek

*

Offline boho

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: P550(m), SD Kingston Ultimate 2GB i parę duperelek
Odp: "niepełna" reakcja na dotyk MIO P550M
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 04, 2007, 09:45:56 »
Proponuję ponownie skalibrować panel dotykowy, bo z tego co piszesz, to może tu właśnie być problem.

A swoją drogą mój P550m ma tylko 64MB RAM'u. Czyżby wydali jakiś nowszy model P550? ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2007, 09:48:54 wysłana przez boho »
Jeśli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację - wydaje Ci się ;)