programy w tle ?

  • 4 Odpowiedzi
  • 5276 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

programy w tle ?
« dnia: Maj 14, 2010, 09:14:37 »
Witam
Chcialbym sie dowiedziec jak zamknac  programy dzialajace w tle . Gdy naciskam domek pokazują mi sie  ,ale nie wiem jak je zamknąć ?
Zabrania się: w podpisach (bez zgody administracji) umieszczenie grafik lub tekstów - większych, niż dwukrotność popularnych userbarów - czyli odpowiednio: 700x20px (w poziomie)
BS_Cloudy _2.4 WWE  Radio_1.17.25.09
Test-  Android 2.2 (FroYo)

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: programy w tle ?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2010, 09:15:44 »
do tego jest potrzebny dodatkowy soft
jakiś Task killer
ale nie musisz go uzywać na androidzie nie trzeba zamykać działających programów

*

Offline XGrzesX

  • ***
  • 468
  • Sprzęt: Motorola Milestone, HTC Tytn II, Asus A636
Odp: programy w tle ?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2010, 11:03:06 »
A jak tylko dodam, że po naciśnięciu przycisku Home wyświetla się lista ostatnio uruchaminach programów a nie uruchomionych i działających w tle.

Odp: programy w tle ?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2010, 15:47:03 »
A jak tylko dodam, że po naciśnięciu przycisku Home wyświetla się lista ostatnio uruchaminach programów a nie uruchomionych i działających w tle.

a no właśnie też brałem to pod uwage.Czyli jak np  mam "maps"  zalaczone  potem biore stzrałke czyli powrot to aplikacja już sama sie wylacza.Strzałka to jest exit ?
Zabrania się: w podpisach (bez zgody administracji) umieszczenie grafik lub tekstów - większych, niż dwukrotność popularnych userbarów - czyli odpowiednio: 700x20px (w poziomie)
BS_Cloudy _2.4 WWE  Radio_1.17.25.09
Test-  Android 2.2 (FroYo)

*

Offline Bacao

  • *****
  • 1582
  • Płeć: Mężczyzna
  • czyt. Bokął
    • PdaSite.pl-idealne miejsce w sieci dla Twojego PDA.
  • Sprzęt: Acer C110, Motorola Milestone
Odp: programy w tle ?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2010, 15:49:38 »
Strzalka tylko cofa do poprzedniego ekranu, nie zamyka programu. Ale motka przy braku pamieci samoczynnie zamyka zbedne programy wiec reczne ich zamykanie nie jest niezbedne.
Moj nick (apelido) znaczy tyle co usmiechniety :D
Toshiba G900--->HTC Universal (XDA EXEC)---> HTC Hermes (MDA Vario II)---> HTC TyTN II---> Nokia N810--> Acer C110 + Motorola Milestone