milestone psuje sie wszystko:/ serwis pytanie

  • 8 Odpowiedzi
  • 2372 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

milestone psuje sie wszystko:/ serwis pytanie
« dnia: Czerwiec 14, 2011, 10:43:35 »
siemanko. Od roku jade na milestone i bardzo chwalilem go sobie, ale od jakiegos miesiaca to co sie z nim dzieje to porazka:/ To ze od samego poczatku od czasu do czasu sie restartowal ok, ale teraz restartuje sie z 20 razy dziennie i aby go wlaczyc, pomaga tylko wyciagniecie bateri, do tego po wlaczeniu nie widzi mi karty sd, gdzie karta jest sprawna w 100%, musze go wylaczac kilka razy, zeby zalapal, pozniej w trakcie korzystania wyskakuje mi, ze karta sd odlaczona:/ czasami swiruje mi dotykowy, wlaczaja sie samoczynnie ,programy, jakby ktos niewidzialny klikal w wyswietlacz:) bo pokazuje mi w co jest dotykane:/ kilka razy dotykowy w ogole nie reagowal pomagalo rowniez wyciagniecie bateri. Telefon bardzo czesto gupi zasieg, podczas rozmowy na stacjonarne slychac jakies poglosy, gdy sie go trzyma pozioma zasieg jest slabszy gsm i wifi,   a jak sie rozsunie klawiature to czasami gubi go calkowicie:/ .Klawiatura mi sie odkleja. Bateria trzyma bardzo krotko, ale to od samego poczatku i jest ona ok, cos mi sie przegrzewa pewnie i stad taki duzy pobor mocy. hmmm jest jeszcze duzo rzeczy, ale na chwile obecna sobie nie moge przypomniec, jak cos to dopisze:/ czy jak zrobie wipe i napisze o tym motoroli ze wipe nie pomogl, moga mi wtedy nie uznac gwarancji?? bo nie chce go odsylac, a oni zrobia wipe,wymienia klawiaturre i stwierdza, ze tel jest naprawiony:/

*

Offline loligo

  • ****
  • 694
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: milestone psuje sie wszystko:/ serwis pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2011, 11:27:20 »
Zrób wipe i zobacz czy pomoże, nie stracisz gwarancji.

*

Offline rutekboss

  • 37
  • Sprzęt: Treo600-->Htc Touch Pro-->Htc TyTnII-->Milestone
Odp: milestone psuje sie wszystko:/ serwis pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 14, 2011, 15:16:30 »
Prosta sprawa. Jak już odczyta Ci karte microsd, to możesz robić zdjęcia i nagrywać filmy? Jak nie to wymiana płyty głównej ---> serwis.

Odp: milestone psuje sie wszystko:/ serwis pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 14, 2011, 16:28:23 »
moge, ale nie zawsze. Czasami mam tak, ze nagrywam filmik lub robie zdjecie wyskakuje jakis blad i ikonka, ze karta usunieta.

Połączone: Czerwiec 14, 2011, 16:29:24
albo karta jest zaladowana, a nie moge odczytywac aplikacji z karty.

Odp: milestone psuje sie wszystko:/ serwis pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2011, 18:40:30 »
przywrocilem ustawienia fabryczne, problem z karta dalej wystepuje, zdjec i filmow w ogole nie moge zrobic, aparat sie wlacza normalnie mam do wybory tryby automatyczne itp itd ale czarno, jakbym zaslonil sobie obiektyw:/

*

Offline loligo

  • ****
  • 694
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: milestone psuje sie wszystko:/ serwis pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2011, 08:09:16 »
Większego wyboru nie masz. Jeśli masz gwarancję to daj do serwisu, może coś zdziałają.

Odp: milestone psuje sie wszystko:/ serwis pytanie
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 08, 2011, 19:54:13 »
telefonu jeszcze nie oddalem do serwisu, bo potrzebuje go codziennie i jest lipa:/ mam pytanie robiąc wipe, potrzebna jest do tego karta sd? bo może to coś mi pomoże??jeśli nie to chciałbym wgrać na nowo oficjalnego 2.2 i czy tutaj też będzie mi potrzebna karta sd?? bo boję się, że usunę wszystko, a później nie będę mógł uruchomić tel, ponieważ będzie chciał zgrać jakieś pliki na karte

*

Offline Nightmaster

  • ***
  • 314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto G, Galaxy Core Plus, Kiano Intelect 8 MS 3G
Odp: milestone psuje sie wszystko:/ serwis pytanie
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 09, 2011, 23:17:27 »
robiąc wipe nie potrzebujesz mieć karty w telefonie.
najnowszy soft możesz wrzucić samemu przez RSD albo przez program Motorola Software Updater
żyj chwilą bo to może być Twoja ostatnia chwila

Odp: milestone psuje sie wszystko:/ serwis pytanie
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 10, 2011, 00:46:37 »
wgrałem soft przez rsd i karty dalej mi nie widzi:(