MIUI na Milestone!

  • 62 Odpowiedzi
  • 11707 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Brolly666

  • ***
  • 262
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone, HTC Desire HD, HTC Sensation
Odp: MIUI na Milestone!
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 13, 2011, 19:14:18 »
Używałem jakieś dwa tygodnie MIUI i odradzam tego romu, jest niedopracowany z początku chodził jak ta lala, jednak już po kilku dniach wielka za muła telefon przestał sprawnie działać praktycznie nic nie dało się na nim zrobić cały czas wywalało jakieś błędy.
Diablo ]I[ And The Heavens Shall Tramble

*

Offline gawel08

  • *
  • 78
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Trinity , Artemis , Motorola Milestone , RAZR
Odp: MIUI na Milestone!
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 14, 2011, 18:59:16 »
ja takiego zachowania nie zauwazylem , ale nadal nie moglam wysylac mms-ów , nawet na najnowszej wersji miui.pl , chyba nikt tego problemu nie rozwiaze bo na innych forach rowniez mieli z tym problem ale nikt nie znalazł rozwiązania  :-?
Phone: Trinity              Phone: Artemis                                           Phone : Motorola Milestone   
Radio: 1.56.70.11         Rom: ROMU AMIGAnTOMEK_6.1.10 Lite  Phone : Motorola RAZR   
Rom: 033S by Tommi      Radio : 3.39.90

*

Offline kskula

  • 31
  • Sprzęt: Motorola Milestone CynanogenMod 7
Odp: MIUI na Milestone!
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 30, 2011, 12:45:49 »
Czy wie ktoś z użytkowników MIUI co zrobić żeby działał superuser? Nie wiem czemu ale gdy w niego wchodzę to mam odrazu błąd aplikacji zeby ja szybko zamykać :/ Problem nie bylby uciazliwy gdyby nie to ze przy kazdym prawie smsie jaki mi przychodzi wyskakuje mi pozwolenie na odbieranie smsa czy allow czy deny i to mnie po prostu wKURZA!

PROSZE O POMOC :((