Milestone i zestaw słuchawkowy

  • 4 Odpowiedzi
  • 1244 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline zapius

  • *
  • 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M3000, Motorola Milestone
Milestone i zestaw słuchawkowy
« dnia: Listopad 25, 2010, 12:12:57 »
Witam

Wczoraj zacząłem używać zestawu słuchawkowego do Milestone (posiadam oryginalny zestaw) i zauważyłem że nie ma w tych słuchawkach możliwości odebrania i zakończenia rozmowy oraz regulacji głośności.

Czy trzeba wyjmować telefon z kieszeni aby odebrać rozmowę ?? Czy jest jakaś inna możliwość ?? Oraz czy znacie jakieś dobre zestawy słuchawkowe które posiadają taką możliwość ?? Jeśli chodzi o poziom głośności to nie jest tak wielce dla mnie ważne ale odbieranie połączeń przydało by mi się bardzo :)

Zauważyłem też że gdy ustawiam dzwonek do telefonu w postaci mp3 to podczas słuchania muzyki w zasadzie nie potrafię odróżnić czy słucham muzyki czy to ktoś do mnie dzwoni czy jest np. jakiś sposób aby to wyraziście odróżnić ??

*

Offline jag10

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: Milestone i zestaw słuchawkowy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2010, 12:55:58 »
Cała powierzchnia pilota jest przyciskiem odbierania/kończenia  rozmowy. Kwestia jego wyczucia.

Ja mam NuForce NE-7M. Też z pilotem, i do mp3 bardzo dobre.
Polecam darmowy odtwarzacz z marketu -Power AMP dzięki któremu, pilotem (jednym przyciskiem) możesz włączyć pauzę lub przełączyć utwór na następny lub poprzedni. Działa znakomicie :-)

Musisz po prostu zapamiętać który utwór masz na dzwonku, lub ustawić jakiś charakterystyczny dzwonek. Innej mozliwości nie ma


*

Offline zapius

  • *
  • 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M3000, Motorola Milestone
Odp: Milestone i zestaw słuchawkowy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2010, 14:10:35 »
Teraz dopiero zauważyłem że można odbierać i kończyć rozmowę na tym zestawie słuchawkowym :)

Nadal jestem przyzwyczajony do spvki którą miałem wcześniej i tam od razu wiedziałem czy ktoś dzwoni, podczas połączeń głosowych dźwięk muzyki się urywał a głośność dzwonka była zupełnie inna niż muzyka z telefonu.

*

Offline swistak87

  • ***
  • 345
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: Milestone i zestaw słuchawkowy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2010, 14:19:44 »
podczas połączeń głosowych dźwięk muzyki się urywał a głośność dzwonka była zupełnie inna niż muzyka z telefonu.
W MM jest tak samo.
Pozdrawiam,
Świstak

*

Offline zapius

  • *
  • 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M3000, Motorola Milestone
Odp: Milestone i zestaw słuchawkowy
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2010, 17:00:32 »
Więc to pewnie przyzwyczajenie bo 2x przegapiłem moment w którym ktoś do mnie dzwonił.