łączenie z internetem.

  • 6 Odpowiedzi
  • 3771 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dzikidawid

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NOTE 2, TAB S 10,5, ONEPLUS ONE
łączenie z internetem.
« dnia: Listopad 19, 2010, 07:39:26 »
Witam.

Jestem posiadaczem milestone od wczoraj. Mam pytanie.

Jak można wyłączyć opcje automatycznego łączenia się z internetem przez sieć komórkową.

Brakuje mi opcji, którą miałem w htc, „sieć komórkowa->połącz z internetem"
^^

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: łączenie z internetem.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2010, 07:42:53 »
Możesz zablokować za pomocą APNdroid lub Ustawienia->Konta i Synchronizacja -> wyłączyć dane w tle i Autosynchronizacja
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline dzikidawid

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NOTE 2, TAB S 10,5, ONEPLUS ONE
Odp: łączenie z internetem.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2010, 08:23:36 »
Wielkie dzięki, jak zmieniłem ustawienia z tymi danymi w tle to nie podziałało, dopiero APNdroid sobie poradził.
^^

Odp: łączenie z internetem.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2011, 09:45:26 »
Witam.

Ponieważ stałem się posiadaczem Milestone to poszukuję odpowiedzi na wiele pytań. Sporo można dowiedzieć się na tym forum ale nie wszystkie informacje mogę znaleźć. Korzystając z wątku o internecie mam pytanie: czy jak mam podpięty telefon pod PC ( kablem W PC nie mam Wifi ) czy jest możliwość korzystania z netu poprzez PC. Taką możliwość miałem w przypadku zwykłego palmtopa tu jednak jestem trochę skołowany. Nie mam zainstalowanego na PC żadnego oprogramowania do synchronizacji z telefonem. Ogólnie takie urządzenie posiadam po raz pierwszy i dlatego pytanie może proste ale dla mnie ważne.

- Czy jeśli mam połączenie przez Wifi z jakimś hotspotem utracę z nim łączność to czy telefon nie przeskoczy na połączenie za pomocą karty SIM i jeśli tak to czy to jest jakoś sygnalizowane.

-A z innej beczki - jak usunąć ikony z ekranu lub przesunąć go na inny. np "mapy" z ekranu głównego na inny bo nie korzystam z tego jakoś często a miejsce by się przydało.

Pozdrawiam

*

Offline Bacao

  • *****
  • 1582
  • Płeć: Mężczyzna
  • czyt. Bokął
    • PdaSite.pl-idealne miejsce w sieci dla Twojego PDA.
  • Sprzęt: Acer C110, Motorola Milestone
Odp: łączenie z internetem.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 05, 2011, 11:12:59 »
1. Da się, jednak chwilowo konkretnego programu Ci nie podam.
2. Przeskoczy na połączenie z karty sim, nie będzie to niczym zasygnalizowane, poza pojawieniem się odpowiedniej ikonki na belce.
3. Przytrzymujesz dłużej palec na danej ikonce, jak palmtop zwibruje, możesz ja przesuwać na inne ekrany, zbliżając ją do krawędzi. Jak chcesz je usunąć, to przesuwasz je na ikonkę kosza. Bardziej łopatologicznie się chyba nie da.  :wink:
Moj nick (apelido) znaczy tyle co usmiechniety :D
Toshiba G900--->HTC Universal (XDA EXEC)---> HTC Hermes (MDA Vario II)---> HTC TyTN II---> Nokia N810--> Acer C110 + Motorola Milestone

Odp: łączenie z internetem.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 05, 2011, 12:31:55 »
Dzięki serdeczne, czasem w obliczu nowoczesnej techniki łopatologiczne systemy przekazywania wiedzy są niezbędne  :grin:

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: łączenie z internetem.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 05, 2011, 12:42:29 »
Mimo wszystko instrukcję obsługi polecam. Poza tym na youtube sobie pooglądaj filmiki z korzystania Milestone czy jakiegokolwiek pda z Andkiem na pokładzie.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G