Kupiłem niedawno i jedna rzecz mnie niepokoi - drobny luz przy gniazdku ładowani

  • 3 Odpowiedzi
  • 1580 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mapic

  • **
  • 120
  • Sprzęt: Fujitsu Siemens T830
Czy to normalne że w okolicy gniazdka ładowania, patrzac z boku telefonu, nieco po lewej od niego ramka znajdująca się nad nim i granicząca z klawiaturą wykazuje drobne luzy? Kupiłem parę dni temu i musiałbym odsylać na serwis :/

*

Offline Patrol0019

  • ***
  • 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nexus 4, Motorola Atrix 4G
Chodzi ci o to że górna część telefonu ma luzy ? Ja mam luzy takie ze jak docisnę Górę do dołu to czuć jak stykaja sie te 2 części a telefon jest 2 tygodniowy, Klapka od tylu też w jednym górnym rogu odstaję minimalnie ale mi to nie przeszkadza. Pobaw sie desire z to zobaczysz jak on sie rozkłada i dlatego właśnie go nie brałem głowa do góry nic nie jest doskonałe.
Nigdy nie mow nigdy...

*

Offline mapic

  • **
  • 120
  • Sprzęt: Fujitsu Siemens T830
Chodzi ci o to że górna część telefonu ma luzy ? Ja mam luzy takie ze jak docisnę Górę do dołu to czuć jak stykaja sie te 2 części a telefon jest 2 tygodniowy, Klapka od tylu też w jednym górnym rogu odstaję minimalnie ale mi to nie przeszkadza. Pobaw sie desire z to zobaczysz jak on sie rozkłada i dlatego właśnie go nie brałem głowa do góry nic nie jest doskonałe.

ramka wokół klawiatury mniej więcej na wysokości gniazda ładowania po przyciśnięciu palcem ma mniej więcej taki typ luzu jak opisałeś. Ale skoro mówisz że to norma to chyba wracam w spokoju do poznawania Androida :) Muszę przyznać że to miła odmiana po FS t830 stareńkim. Tutaj wszystko jest małe, piękne i się podoba :)

*

Offline Patrol0019

  • ***
  • 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nexus 4, Motorola Atrix 4G
no nie powiem ale najlepsza to ona nie jest ale jak na motorolę to wielki przeskok w czasie :)
Nigdy nie mow nigdy...