Kontakty

  • 7 Odpowiedzi
  • 2503 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Kiwi0033

  • 27
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Kontakty
« dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:30:42 »
Witam

Jak w tym cudzie mam dodac nowy kontakt telefoniczny? Mam tylko te kontakty ktore zimportowalem z karty sim, a teraz jak chce dodackontakt to nie widac go? Nigdzie go nie ma...pyta sie tylko na ktorym koncie gmaila zapisac...daje swoje konto, dodaje kontakt i...no wlasnie gdzie on jest?

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Kontakty
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:41:12 »
chyba nie rozumiem pytania, klikasz kontakty>naciskasz menu>nowy kontakt i zapisuje jako kontakt google. lepiej nie mogli wymyslec bo na magicu od razu jest synchro
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline Kiwi0033

  • 27
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: Kontakty
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:45:30 »
No i jak dodasz to w telefonie nie widze tego kontaktu, nie ma go w kontaktach na telefonie

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Kontakty
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:51:56 »
chyba masz jakis blad bo az sprawdzilem, nacisnij szukaj  i wpisz co dodales
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline Kiwi0033

  • 27
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: Kontakty
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 26, 2010, 20:02:06 »
Dodalem juz ze 3 kontakty i nie ma ich, nawet jak wyszukuje...zrobie reseta moze pomoze...

EDIT: Niestety nic to nie dalo...mozecie Mi napisac jak macie pozaznaczane te opcje wyswietlania, jak dokladnie dodajecie itp itd? Bo nie mam pojecia co sie dzieje.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2010, 20:30:23 wysłana przez Kiwi0033 »

*

Offline jarekt

  • ****
  • 755
  • Płeć: Mężczyzna
  • na stanie Wizard, Uni, TouchHD, HTCHero, Milestone
  • Sprzęt: THD, Hero, Milestone
Odp: Kontakty
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 26, 2010, 23:09:36 »
Dodalem juz ze 3 kontakty i nie ma ich, nawet jak wyszukuje...zrobie reseta moze pomoze...

EDIT: Niestety nic to nie dalo...mozecie Mi napisac jak macie pozaznaczane te opcje wyswietlania, jak dokladnie dodajecie itp itd? Bo nie mam pojecia co sie dzieje.
Kontakty/opcje wyswietlania     Sprawdz czy masza swoje konto GMail na liscie zaznaczone...

*

Offline Kiwi0033

  • 27
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: Kontakty
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 27, 2010, 10:55:35 »
Mialem wszystko dobrze zaznaczone...wkurzylo mnie to i dalem ustawienia fabryczne i wszystko sie naprawilo ;) Przynajmniej mi sie ten caly syf z telefonu usunal bo teraz mam 155 ramu a mialem 87 :P
Czyli to byl jakis blad bo nawet przy synchronizacji mi wyrzucalo jakis dziwny komunikat ze aplikacja musi zostac zamknieta i takie tam.

*

Offline Piorun

  • *****
  • 179
  • Sprzęt: LG Optimus 2X
Odp: Kontakty
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 27, 2010, 19:02:48 »
Też to miałem. Gdzieś wyczytałem ,że ten błąd się pojawia gdy jakiś kontakt jest zdublowany. Taki mały bug
Practiced by NW, Wrath in Heart!