Froyo 2.2 pomoc ;/

  • 6 Odpowiedzi
  • 1510 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Froyo 2.2 pomoc ;/
« dnia: Październik 23, 2010, 00:28:48 »
Zdecydowałem sie na kupno jednak milestonea tylko teraz chce sobie do froyo zrootować. Obejrzałem naprawde duzo filmów na YT jak rootowac ale wciąz mi to nie wychodzi(m. in brakuje folderu nanandroid, nie wiem jak zrobic backup). Czy znalazłby sie ktoś na forum kto pofatyguje sie wytłumaczyc mi to od początku? Najlepiej jakby sam mógł to zrobić. Jestem w stanie nawet pojechać sie spotkać gdzies ;] (od razu tez zainstalowałbym Swype i overclock)

Z góry dziękuję
Derdol

*

Offline Scarface828

  • **
  • 239
  • Sprzęt: Milestone, Wildfire, HD2
Odp: Froyo 2.2 pomoc ;/
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2010, 00:44:34 »
IMO! Masz przyklejone watki o rootowaniu + kilkanście wypowiedzi co i jak oraz ewentualne problemy. Poza tym - w markecie sa aplikacje, ktore robia roota same. Wystarczy poszukac - taki watek tez juz byl

Odp: Froyo 2.2 pomoc ;/
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2010, 01:23:28 »
tylko ze ja w ogole se zasrałem robote bo sformatowałem karte sd i oprrócz tego prroblemu to nie mam jeszcze MOTONAV!!!

*

Offline swistak87

  • ***
  • 345
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: Froyo 2.2 pomoc ;/
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2010, 08:28:52 »
w markecie sa aplikacje, ktore robia roota same.
Polecam Easy Root, co prawda nie ma go w markecie, ale robi swoje, i kosztuje niecałego dolara.
Pozdrawiam,
Świstak

*

Offline gawel08

  • *
  • 78
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Trinity , Artemis , Motorola Milestone , RAZR
Odp: Froyo 2.2 pomoc ;/
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2010, 12:42:14 »
jeśli chodzi o root-a to polecam : http://pdaclub.pl/forum/android/(news)-universal-one-click-root-nie-tylko-dla-xperii/   , ale jeszcze jest G.O.T OpenRecovery , jest pewniejsze ale więcej ,,bawienia się'' przy instalacji .
Phone: Trinity              Phone: Artemis                                           Phone : Motorola Milestone   
Radio: 1.56.70.11         Rom: ROMU AMIGAnTOMEK_6.1.10 Lite  Phone : Motorola RAZR   
Rom: 033S by Tommi      Radio : 3.39.90

*

Offline michalkielce

  • **
  • 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • michalkrzos@interia.eu
  • Sprzęt: nokia n 85, nokia 5800xm,motorola milestone.....
Odp: Froyo 2.2 pomoc ;/
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 23, 2010, 14:02:45 »
 :E KOleś ma problem z uwaloną kartą sd ,teraz root to tylko pikuś.Możesz skopiować od kogoś pliki z karty sd .Temat był na forum  :ok: Ale nie jesteś pierwszy i nie ostatni :-?
Kwasu


Odp: Froyo 2.2 pomoc ;/
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 23, 2010, 18:43:24 »
ogolnie to ja przeczytalem wszystkie watki na ten temat ale i tak musialem zalozyc swój b nikt mi nie wyspami tych plików z motonavem. dzieli za info o easy rooc
ie bo myslalem ze go wykasowali z marketu. jakby ktos  mogli mi podeslac jeszcze te pliki z motonavem byliby super.