Chyba trochę nakręciłem podczas wgrywania romu.

  • 2 Odpowiedzi
  • 2497 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mEatrikZ

  • **
  • 135
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola MILESTONE
Chyba trochę nakręciłem podczas wgrywania romu.
« dnia: Sierpień 09, 2011, 10:51:10 »
Posiadłem milestone i od razu wziąłem się za instalację systemu 2.3 z przyklejonego na tym forum poradnika. Wszedłem w bootloader, zainstalowałem tym sbf_flash system, włączyłem, wyłączyłem, zainstalowałem dzurawe recovery, te open recovery, tam kliknąłem roota i reboot. Po takich akcjach mam w informacjach o systemie w zakładce "Numer kompilacji" SHOLS_U2_02.38.1, czyli dobrze, ale w "Wersja oprogramowania" już 2.1-update1. Zakładam, że to to jest winą moich problemów z instalacją chociażby flasha z apk ("wystąpił błąd podczas parsowania pakietu" czy jakoś tak).

Zrobiłem coś podczas instalacji romu źle? Nie robiłem żadnego wipe all, nie przywracałem ani nie robiłem backupów, jedyne co zrobiłem to wgrałem rom, recovery i openrecovery, dałem roota i reboot.

*

Offline Patrol0019

  • ***
  • 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nexus 4, Motorola Atrix 4G
Odp: Chyba trochę nakręciłem podczas wgrywania romu.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2011, 13:02:47 »
Jeśli nie zależy Ci na danych ściągnij sobie plik sbf który wgrywasz przez rsd lite Eclair a tutaj Froyo powinno to przywrócić wszystko, potem wgrywasz "vulnerable recovery", i wrzucasz na kartę pamięci open recovery, Rom wrzucasz na kartę, Do folderu Open Recovery>Updates. Myślę że połapiesz się.
Nigdy nie mow nigdy...

*

Offline mEatrikZ

  • **
  • 135
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola MILESTONE
Odp: Chyba trochę nakręciłem podczas wgrywania romu.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2011, 13:12:01 »
Cóż, zamień "rsd lite" na "sbf_flash" i wyjdzie dokładnie to, co zrobiłem, ale z romem 2.38.1. Zamiana na froyo pomoże mi przykładowo zainstalować flasha?

wpadłem na ideę przeglądnięcia oficjalnej strony motoroli, a tu z tego co pojmuję Froyo, takie oficjalne, z programikiem i w ogóle. Wgram to, potem recovery i root, będzie fajnie.

będzie? : |


edit: jest. Działa pięknie, instaluje flasze i co tam tylko chcę. Dzięki i do zamknięcia.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2011, 14:42:47 wysłana przez mEatrikZ »