[Milestone] Akcesoria do Milestona

  • 90 Odpowiedzi
  • 15482 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 23, 2010, 22:58:14 »
z ciekawości pytam, bo sam kupiłem kaburę Krusell Hector Black Large, pomijając fakt iż niestety jest trochę przyciasna,
to jest zapinana na magnesy, i teraz zauważcie ze magnes wyzwala w telefonie funkcje tak jak by się podpinało go do stacji dokującej, czyli zapala się duży zegar, czy to tylko tak u mnie czy jest możliwość tego wyłączenia.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 24, 2010, 12:58:49 »

*

Offline kaamien

  • ***
  • 314
  • Sprzęt: TyTN, Diamond, Milestone
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 05, 2010, 15:32:01 »
Możecie mi polecić jakąś dobrą kaburę do paska? Najlepiej jakby wyglądała tak, jak ta z pierwszego posta.

Odwiedziłem Galerię Krakowską, M1, Saturna i Media Markt, niektóre mniejsze sklepiki i stoiska GSM i niestety kicha. Sprawdzałem na żywo tą kaburę:
http://www.allegro.pl/item1018658760_skorzana_kabura_exclusive_motorola_droid_milestone.html
I krótko mówiąc beznadziejna. Motorola wchodzi do niej na tyle ciasno, że jest problem z wyciągnięciem Motki. Poza tym odpina się od paska podczas wyciągania sprzętu.

Widziałem również kilka innych modeli uniwersalnych, ale albo nie dało się włożyć Motki do końca, albo wchodziła BARDZO ciasno, na tyle ciasno że dyskwalifikowało to kaburę.

Nie widziałem tylko tej kabury:
http://www.allegro.pl/item1022444460_skorzana_kabura_motorola_milestone_droid_solidna.html
Jak się spisuje? Jak z jakością i jak mieści się w niej Milestone?

Zauważyłem jeszcze jedną kaburę marki Belkin, w Saturnie i Media Markcie za 99zł, na allegro od 89zł:
http://www.allegro.pl/item1016483934_belkin_kabura_skorzana_dla_iphona_3gs_3g_fv.html

Przeznaczona do iPhona ale pasuje wymiarami do Milestone. Belkin wygląda na kaburę najwyższej klasy, tylko nie mogłem jej sprawdzić bo była zapakowana w blister. Czy ktoś ją ma? No i wydanie na samą kaburę 100zł to trochę za dużo jak dla mnie, chyba że nie znajdę absolutnie żadnej alternatywy a Belkin okazałby się IDEAŁEM.

Widziałem i sprawdzałem jeszcze taką kaburę:
http://www.allegro.pl/item1023898929_nowosc_kabura_e52_e72_e75_iphone_omnia.html
Ale zdecydowanie odradzam. Może jak się rozciągnie to będzie ok, ale bardzo ciężko się zamykała (na szerokość Motorola jest ciut za duża) więc zrezygnowałem.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2010, 16:03:39 wysłana przez kaamien »

*

Offline jag10

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 05, 2010, 17:30:59 »
Pierwsza (żółta) mi nie pasowała, ponieważ nie osłaniała rogów MM, przez co przy ewentualnym upadku telefon jest narażony na uszkodzenia.
Drugą posiadam od 3 tygodni i polecam. Według mnie nie ma wad i elegancko wygląda. Poza tym nie wiem jak jest zrobiona, ale z zewnątrz wcale nie wygląda na to aby się w niej zmieścił tak duży telefon jak MM. A jednak spokojnie wchodzi :-)
Trzeciej nie widziałem w realu, ale na fotkach wygląda bardzo fajnie.
Czwarta według mnie jest brzydka i fatalnie wykonana, co ją dyskredytuje w przedbiegach. Nawet bym do niej nie włożył swojego Milestona.

*

Offline kaamien

  • ***
  • 314
  • Sprzęt: TyTN, Diamond, Milestone
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 05, 2010, 19:02:12 »
Drugą posiadam od 3 tygodni i polecam. Według mnie nie ma wad i elegancko wygląda. Poza tym nie wiem jak jest zrobiona, ale z zewnątrz wcale nie wygląda na to aby się w niej zmieścił tak duży telefon jak MM. A jednak spokojnie wchodzi :-)

No właśnie, ale jak wchodzi? Czy Milestone siedzi w kaburze ciasno czy ma np. 1-2mm luzu z każdej strony? Bo niby wszystkie kabury które pokazałem pasują do naszej Motki, ale przynajmniej 2 z 4 zupełnie nie da się używać ze względu na "ciasnotę". A nie ma sensu "ubijać" Motki do kabury aby tylko weszła, bo mija się to z celem (nie sposób wtedy wygodnie wyciągnąć smartphona).

*

Offline XGrzesX

  • ***
  • 468
  • Sprzęt: Motorola Milestone, HTC Tytn II, Asus A636
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 05, 2010, 19:08:14 »
Na pewno kabura się trochę wyrobi. Ja kupiłem oryginalne etui i na początku trzeba było mocno wpychać ale po dwóch tygodniach jest już dużo lepiej i wchodzi lżej.

*

Offline jag10

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 05, 2010, 19:55:53 »
Drugą posiadam od 3 tygodni i polecam. Według mnie nie ma wad i elegancko wygląda. Poza tym nie wiem jak jest zrobiona, ale z zewnątrz wcale nie wygląda na to aby się w niej zmieścił tak duży telefon jak MM. A jednak spokojnie wchodzi :-)

No właśnie, ale jak wchodzi? Czy Milestone siedzi w kaburze ciasno czy ma np. 1-2mm luzu z każdej strony? Bo niby wszystkie kabury które pokazałem pasują do naszej Motki, ale przynajmniej 2 z 4 zupełnie nie da się używać ze względu na "ciasnotę". A nie ma sensu "ubijać" Motki do kabury aby tylko weszła, bo mija się to z celem (nie sposób wtedy wygodnie wyciągnąć smartphona).

Wchodzi gładko  :wink: Luzów co prawda nie ma, ale ciasno też nie jest, powiedziałbym że jak dla mnie jest w sam raz :) A poza tym jest dostęp do gniazda 3.5mm kiedy MM jest w kaburze  :)  No i tak jak wspomniałem, jest cholernie zgrabna. Tak jak by była przeznaczona dla zwykłej komórki. Paska też się dobrze trzyma.

Ma może ktoś namiar na dobre słuchawki 3.5 mm z pilotem do sterowania mediami? Chodzi o coś takiego jak w HTC HD2 czyli regulacja głosności+play/pause+next+prev. Mikrofon również mile widziany do rozmów.
Tak ku przypomnieniu :) Teraz więcej jest użytkowników Milestone, więc większa szansa że ktoś trafi na takie rozwiązanie
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2010, 20:06:14 wysłana przez jag10 »

*

Offline kaamien

  • ***
  • 314
  • Sprzęt: TyTN, Diamond, Milestone
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 10, 2010, 20:30:42 »
Kupiłem tą kaburę:
http://www.allegro.pl/item1022444460_skorzana_kabura_motorola_milestone_droid_solidna.html
Tylko znalazłem znacznie taniej bo około 13zł bez wysyłki. Z wysyłką wyszło około 21zł.

Krótko mówiąc TRAGEDIA! Ten meszek w środku się sypie i brudzi, kabura jest jak chińska tandeta (czego tu się spodziewać po kaburze za kilkanaście złotych). Milestone wchodzi i wychodzi gładko, pod tym względem jest świetnie! I w gruncie rzeczy wszystko byłoby ok, przemilczałbym jakość wykonania (w końcu kabura była tania) gdyby nie fakt, że przy wyciąganiu Motoroli z kabury, aktywuje się aplikacja stacji dokującej. Wszystko przez te magnesy. Dla mnie kabura jest bezużyteczna. Wylądowała w szafce i tam zostanie.

Porada:
NIE KUPUJCIE kabur, które zapinane są na magnes.

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 11, 2010, 21:59:41 »
Jakiej uzywacie ladowarki do auta, planuje kupic motorola p513 ma moze ktos
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline kaamien

  • ***
  • 314
  • Sprzęt: TyTN, Diamond, Milestone
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 11, 2010, 22:02:15 »
Belkin. Malutka, ma port USB (używam kabla z zestawu MM), wystaje z gniazda zapalniczki około 2-3mm czyli bardzo niewiele. Jest mocna (1A). W starszych samochodach np. Passat B3, Golf III ładowarka chwieje się na boki, nie trzyma się tak dobrze jak "duże" ładowarki. W nowszych np. Audi A6 rocznik 2000 (10 lat to nie tak dużo przecież) ładowarka siedzi idealnie. Polecam!

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 13, 2010, 18:04:11 »
Kupilem p535,
Pokrowiec dalem krusela tu nie musze pisac co i jak, w play maja stacje dokujac po 109 na aledrogo 129
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline XGrzesX

  • ***
  • 468
  • Sprzęt: Motorola Milestone, HTC Tytn II, Asus A636
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 13, 2010, 18:52:44 »
Stacje można nawet kupić za około 95 PLN widziałem w kilku sklepach internetowych.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 13, 2010, 18:57:24 »
a widzieliście taką która umozliwia ładowanie dodatkowej baterii?

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 14, 2010, 08:43:15 »
nie bo przegladalem ebaya
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.


Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 14, 2010, 13:25:35 »
w temacie kabur itepe ja pisiadam i polecam cos takiego

http://cgi.ebay.de/Eixo-Tasche-Ledertasche-Motorola-Milestone-/360245986759?cmd=ViewItem&pt=Handy_Zubeh%C3%B6r&hash=item53e05585c7

A w jaki sposób telefon jest mocowany do tej kabury? Jeśli folią między klawiaturą a wyświetlaczem jak na tym filmiku -> PDair Leather Case for Motorola Droid - Flip Type (Red/Crocodile Pattern) to ja bym się bał że po jakimś czasie slider się rozleci.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 14, 2010, 13:31:07 »
tak dokładnie ta folią
rozlecieć to sioę nie rozleci ale ten przezroczysty pasek sie szybko zużyje

Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 14, 2010, 17:59:20 »
Posiadam ten pokrowiec od trzech miesiecy i nic mu nie dolega Moze nie uzywam slidera za czesto bo klawiatura htc gold :-) jest dla mnie znacznie wygodniejsza do pisania ale ani foli ani sliderowo nic nie jest Co prawda produkt jest made in china ale jakosc porzadna ... mialem wczesniej drogie silikon case to sie po 2 tyg ro.....

*

Offline wobo

  • ***
  • 387
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MOTOROLA ATRIX 4G AT&T
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona - oryginalny uchwyt z ładowarką.
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 15, 2010, 11:09:55 »
Witam

Nabyłem właśnie oryginalny uchwyt i ładowarkę, z czego jestem bardzo zadowolony.

Zawartość zestawu (nie moje video): Motorola Milestone Car Mount UNBOXING

Cechy:
+ sztywny uchwyt przyssawkowy do szyby, wraz z dodatkową samoprzylepną podstawką, jeśli chcemy zamontować na kokpicie..
+ główka w formie przegubu kulowego, umożliwiająca dowolne sterowanie pozycją głowicy z PDA (pion, poziom, boki, lewo, prawo - w zakresie obrotu przegubu)
+ łatwa regulacja docisku umożliwia ustalenie preferowanej sztywności obrotu głowicy
+ zatrzask działa w miarę lekko, palmtop leży bardzo sztywno w uchwycie

Bajery/udogodnienia:

+ po włożeniu PDA do uchwytu, automatycznie (nawet bez zasilania) ekran przechodzi w tryb  Moto car home - fajna aplikacja z dostępem do 5 podstawowych aplikacji używanych w samochodzie oraz przyciskiem HOME do przejścia na normalny ekran.
+ po podłączeniu ładowarki ekran traci timeout :), po odłączeniu wraca do normalności
+ ładowarka wyposażona w "szybkę", która po podłączeniu ładowarki do gniazda wyświetla niebieskie logo Motoroli.
+ kabel sprężynowy, wyposażony w mały element "zatrzask", pozwalający na spięcie kabla po zwinięciu ładowarki. Ja akurat używam go do przypięcia kabla do kokpitu , tak aby nie zasłaniał elementów kokpitu.

Na koniec:
+ uchwyt jest najlepszym uchwytem, jakiego dotąd używałem w samochodzie, od kiedy bawię się PDA;
+ jestem bardzo zadowolony z zakupu, mimo wydania 129PLN;
+ kupowałem w firmie Klautel na Grochowie, na plus jest możliwość zapłaty kartą oraz możliwość dokładnego obejrzenia zawartości zanim się kupi. Otwierają pudełko - można pomacać.



Uwaga na nie oryginalne akcesoria:
FUJ!!!

--- dzień wcześniej kupiłem głowicę HRC "dedykowaną" z klipsem do paska, taki jak w linku, w poście #29, tego wątku..
http://www.allegro.pl/item1009064235_glowica_trzymak_do_uchwytu_typu_hr_milestone_clip.html
Chciałem zaoszczędzić na podstawkach, gdyż mam jedną i 2 głowice (Kaiser i G1)
Jednak w przypadku Milestone to kompletna pomyłka.
Jak dla mnie posiada same minusy:
--- PDA wchodzi ciężko,
--- nie pasuje idealnie,
--- przy wkładaniu  gniazda do uchwytu przyssawkowego przeszkadza uchwyt do paska.
--- "Welur" to syf zbierający kurz. Pomyślcie jak będzie wyglądać Wasz PDA po np. miesiącu codziennego wsuwania w uchwyt, kiedy np. wejdzie tam jakieś ziarnko piasku lub inna twarda rzecz...
--- Podczas odsuwania ekranu elementy tylne części z ekranem trą o wystający uchwyt. Może poluzować zawiasy.

Bał bym się nosić Milestona na pasku z użyciem tego uchwytu.
A poza tym jak dla mnie to MEGA WIOCHA paradować z taką cegłą przy pasku. Wyświetlaczem na zewnątrz. Do tego są zamknięte kabury.

---- kupiłem również "dedykowaną" ładowarkę samochodową:
http://www.allegro.pl/item1014994750_ladowarka_samochodowa_deluxe_motorola_milestone.html
---- nie ładuje sprzętu, mimo, że na wyświetlaczu po włączeniu jest charging
---- po godzinie "ładowania" poziom baterii spadł z 30% do 20%, mimo, że urządzenie jest uśpione.

30PLN na ładowarkę i 30PLN na uchwyt uważam za w 100% straconą kasę... Co gorsza laska w "sklepie" nie chciała mi dać paragonu, gdyż było 10 min do zamknięcia i zamknęła kasę. Mówi, że jak chcę paragon, to mogę przyjść jutro. Mieli też oryginalne uchwyty, ale na moją prośbę o zajrzenie do pudełka powiedziała, że to oryginalny komplet i nie można go otwierać, bo nikt później nie kupi... Sklep Al. St. Zjedn. 51. NIE POLECAM!


ps.
Jeśli znajdzie się jakiś chętny z kamerką w W-wie możemy zrobić jakiś mały video-test. Ja niestety nie posiadam kamerki.

pozdrowienia
wobo
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2010, 10:57:42 wysłana przez wobo »

*

Offline jarekt

  • ****
  • 755
  • Płeć: Mężczyzna
  • na stanie Wizard, Uni, TouchHD, HTCHero, Milestone
  • Sprzęt: THD, Hero, Milestone
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 15, 2010, 19:31:50 »
Za sama glowice (ta z welurem) dalem 40 zl. Oryginalna widzialem w sieci ale wydala mi sie troche droga. Do tego jeszcze musialbym dokupic konwerter z 4 bolcow (standart HR) na 2 bolce bo oczywiscie motka musiala pozmieniac. Wszystkie uchwyty mam w standardzie HR i wszystkie glowice do telefonow wiec odpada dodawanie np. do motocykla kolejnego standardu mocowania glowicy. W sumie przejsciowka kosztowala  cos 15 zl wiec nie tragedia jednak mam gleboka nadzieje, ze glowica ktora zamowilem zadziala :)
Z ladowarkami w sumie problem - najchetniej uzywalbym swojej oryginalnej HTC (2 Ampery rzadza) ale znowu musialbym dokupic przejsciowke miniUSB do microUSB. Chinskie cudo za 20 zl przestalo dzialac po 3 dniach :P

*

Offline XGrzesX

  • ***
  • 468
  • Sprzęt: Motorola Milestone, HTC Tytn II, Asus A636
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 16, 2010, 10:57:18 »
wobo jak dokładnie mocowany jest sam telefon w tym uchwycie ? Zastanawiam się nad kupnem uchwytu i w sklepie mieli ten oryginalny i jakiś nieoryginalny i sprzedawca bardziej polecał ten nieoryginalny tłumacząc że oryginalnym telefon trzyma się na zatrzaskach które mogą po jakimś czasie porysować obudowę natomiast oryginalny ma uchwytu wyłożone pianką.

*

Offline wobo

  • ***
  • 387
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MOTOROLA ATRIX 4G AT&T
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 16, 2010, 11:04:15 »
W oryginalnym uchwycie telefon mocujesz bez wsuwania. dolna część jest postawiona na takich  płozach o kształcie U na rogach, górną częścią wykonujesz ruch na zasadzie zawiasu - dopychasz do tyłu i od góry łapie zatrzask na środku.

Masz tu  - min. 1.15 Car Mount Phone Holder for MILESTONE by Motorola
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2010, 11:07:40 wysłana przez wobo »

*

Offline jarekt

  • ****
  • 755
  • Płeć: Mężczyzna
  • na stanie Wizard, Uni, TouchHD, HTCHero, Milestone
  • Sprzęt: THD, Hero, Milestone
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 16, 2010, 13:24:47 »
Mi pewniej wyglada mocowanie nieoryginalnego. Jak przyjdzie to napisze jak sie sprawuje. Co prawda nie mam glowicy oryginalnej ale mam do Hero i przerobilem pare glowic do THD w ktorym podobny material (ten gumowany) jednak sie zniszczyl w miejscu zatrzasku (na oryginalnej od HTC nic takiego sie nie dzialo a przynajmniej nie pamietam). Jak pisalem potrzebuje go przede wszystkim na motocykl wiec ten zatrzask i wsuwanie PDA do uchwytu znacznie bardziej mnie przekonuje niz normalna glowica.

*

Offline jakubd

  • ******
  • 2820
  • Płeć: Mężczyzna
  • To error is human, to forgive is not our policy.
    • jdtech.pl
  • Sprzęt: N900, Milestone, Galaxy Tab
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 16, 2010, 18:15:40 »
Kurcze, chyba wrzucę własny filmik po PL z testem tego uchwytu - zakupiłem go niedawno :)
Sprzęt: 5MX, SimPad, BlueAngel, Hermes, N810, 8510p, k810i, PSP, 2133, MBW150, RedFly, G1, d780, HP HDX Dragon, E75, 5101, Rose, 3GS, N900, Uni, c901, Milestone, N96, Rhodium, Huawei e5, Envy 17, Galaxy Tab, e6500

*

Offline rlu

  • 13
  • Sprzęt: Milestone
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 18, 2010, 10:46:07 »

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 18, 2010, 10:52:32 »
bardzo, bardzo dziękuję na to czekałem  :ok:

Połączone: Maj 18, 2010, 11:09:17
eh i tak się musze wstrzymać nigdzie w PL nie ma baterii jeszcze  :-|
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2010, 11:09:17 wysłana przez marcinl »

*

Offline scorpio77

  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Milestone, HTC Touch Dual
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 19, 2010, 13:26:29 »
Na wstępie krótkie "witam", bo poprzednie parę postów napisałem tu wieki temu, więc w sumie dopiero się wkręcam w pdaclub.

A teraz do rzeczy - szukałem ostatnio najtańszej opcji kupienia oryginalnej stacji dokującej i uchwytu samochodowego. Kupiłem je po 99 zł od sztuki na www.ontech.pl - tak więc sporo taniej niz na Allegro czy w sklepach. Teraz potaniały nawet do 95 zł ;)
http://www.ontech.pl/search.php?subcat=&text=milestone

Co ciekawe, poza ontechem stacja najtaniej jest w sklepie Playa, 109 zł:
http://sklep.playmobile.pl/ecommerce/control/keywordsearch;jsessionid=2EB4F6E41AA14BA3483B706E2DECC0E6.js21_5_eshop

pozdro:)

*

Offline kaamien

  • ***
  • 314
  • Sprzęt: TyTN, Diamond, Milestone
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 20, 2010, 13:31:52 »
Chyba pierwsza, w miarę ładna kabura do Milestone:
http://www.allegro.pl/item1048962344_milestone_droid_futeral_kabura_skora_folia.html

Czy ktoś ją posiada? Interesuje mnie kwestia magnesu i wybudzania telefonu w kaburze lub podczas wyciągania i wkładania do i z kabury? Bo z ostatnią kaburą miałem z tym problem (kabura firmy chic!). Nie chce kupować w ciemno, zwłaszcza ze w/w kabura trochę kosztuje.

*

Offline tomson93

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC Desire HD
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 20, 2010, 18:40:07 »
Ja dziś osbiście zaopatrzyłem sie w orginalny futerał do mororoli z 2 foliami :

 
Co do pokrowca jest on bardzo wygodny jak dla mnie . Idealnie wchodzi w niego motka , ani sama nie wpada , ani nie trzeba wpychać na siłe . Do pokrowca dodane są 2 folie na ekran , folie są ładne przejrzyste i wygodne ( co prawda 1 uwaliłem bo dostał sie włos i poszła na straty ale 2 przylepiła sie idealnie ) . Pokrowiec jest z prawdziwej skóry średnio - twardy . Lecz wygodny i miły w dotyku .

Podsumowują pokrowiec mnie zadowala bo spełnia ten wariant że motka sie w kieszeni mi sama nie rozsuwa .  :ok: . Jedno małe ale cena : 79 zł  :O

Kupowałem w tym sklepie http://www.allegro.pl/item1013240293_1013240293.html tyle że odbiór osobisty bo z warszawy jestem
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2010, 18:44:52 wysłana przez tomson93 »

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: [Milestone] Akcesoria do Milestona
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 20, 2010, 23:58:31 »
To nawet koło mnie jest ten sklep.

Szkoda że tak późno sprowadzili, mam już podobną wsuwkę ale marki Krusell która działa podobnie, choć jest "luźnawa" :S szkoda że nie poczekałem... :)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1