szukam pomocy/porad nt. Motoroli Milestone 2

  • 3 Odpowiedzi
  • 18328 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mikolaj91

  • *
  • 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Poszukiwania w trakcie
szukam pomocy/porad nt. Motoroli Milestone 2
« dnia: Czerwiec 04, 2013, 00:40:54 »
Witam,
Dość dawno temu kupiłem Motorole Milestone 2, "nówka sztuka, piękny stan, chodzi jak igła". Pominę już przyciski wyłażące z klawiatury i porysowaną tylną klapkę. Telefon po ok. 3 miesiącach zaczął się dziwnie zachowywać, tj czasami nie chciał się wybudzić i trzeba było poczekać ok minuty, kliknąć jeszcze raz i było ok. po pewnym czasie przestało to wystarczać i czas się wydłużał. odłożyłem go do szuflady i dzisiaj, po pół roku leżenia, chciałem sprawdzić czy jakimś przypadkiem nie doszło do uzdrowienia. Niestety w tym momencie telefon nie włącza się w ogóle. Miga dioda i na tym się kończy. Teraz moje pytanie: czy jest ktoś kto miał ten sam problem, ktoś kto wie co jest nie tak i potrafi się tym zająć, lub ktoś kto zna serwisy do których bez strachu można wysłać smartfona (czytałem, że regenersis traci zaufanie)? Proszę o nie przesuwanie tematu do działu z tym modelem smartfona, bo jak wiadomo, nie jest on zbyt popularny, a co za tym idzie, nikt tego nie czyta... z góry dziękuję za odpowiedzi i chętnie odpowiem na bardziej szczegółowe pytania
HTC TyTn -> HTC M650 -> HTC Kaiser -> HTC Diamond -> ??

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: szukam pomocy/porad nt. Motoroli Milestone 2
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2013, 06:44:55 »
Rozładowania bateria. Podłącz, poczekaj dwie godziny i ruszy.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline mikolaj91

  • *
  • 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Poszukiwania w trakcie
Odp: szukam pomocy/porad nt. Motoroli Milestone 2
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2013, 11:48:42 »
nie, tu akurat się nie zgodzę, był podpięty i działo się to samo, a przed odłożeniem do szuflady też były problemy, tak jak opisałem to wyżej

Połączone: Czerwiec 05, 2013, 15:44:08
to naprawdę nie ma nikogo, kto mógłby mi chociaż poradzić jakiś serwis wysyłkowy? ciężka to jest sprawa, a nie chce tak zmarnować dość drogiego jak na swoje czasy telefonu
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2013, 15:44:08 wysłana przez revanmj »
HTC TyTn -> HTC M650 -> HTC Kaiser -> HTC Diamond -> ??

*

Offline ncc74656

  • ***
  • 261
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: szukam pomocy/porad nt. Motoroli Milestone 2
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 01, 2014, 17:09:02 »
Jeżeli to jeszcze ma dla kogoś znaczenie miałem tak na oryginalnym romie i innych bazujących na GB... Na nowym romie kit kat ten telefon dostał nowe życie.
Never underestimate the power of stupid people in large groups