Kilka pytań o Milestone 2

  • 2 Odpowiedzi
  • 18686 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Patryk4544

  • 20
  • Sprzęt: HTC HD2
Kilka pytań o Milestone 2
« dnia: Grudzień 25, 2010, 19:28:45 »
Witam, mam kilka pytań dot ww telefonu.
Chcę sprzedać swojego HD2 i kupić milestone 2.

HD2 jest świetny ale chciałbym mieć klawiature Qwerty oraz aby działały mi niektóre aplikacje, np Ventrilo na Andrioda który niestety na moim buildzie w HD2 nie działa ( nikt nie słyszy gdy mówię)

Czy Milestone 2 działa szybko i sprawnie z Androidem ?
Jak jak szybki jest procesor Milestona 1 oraz 2 ?

Jaki aparat ma wkoncu Milestone 1 oraz 2 ? Na aukcjach często widze MS 2 z aparatem 5 mpx , potem MS 1 z 8mpx a czasami jeszcze na odwrót?

Czy dwójka ma poprawione niektóre wady konstrukcyjne? np że stan baterii refreshuje się co 10% lub czujnik światła jest w złym miejscu?

Co mi powiecie o tym fonie? może ktos go juz ma?

*

Offline Tommsheen

  • 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone 2
Odp: Kilka pytań o Milestone 2
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2010, 23:52:28 »
oto moje wrazenia...
M2 jest szybki, wszystkie gry chodza swietnie, przegladarka internetowa z flashem rewelacyjnie, youtube tez.
Teraz bawie sie gra oparta o silnik Unreal Engine 3, cos pieknego :)
W porownaniu do M1 poprawiono klawiature i inne drobnostki, sam system tez ma wiele usprawnien (moj kolega ma M1 wiec dlugo porownywalismy oba modele). Aparat 5 mpx, nagrywanie HD Ready.
Dotyk jest niezly, choc responsywnosc jest taka sobie (tak jak w windowsie 6.5 ktory masz u siebie), to pewnie sprawa systemu.
Gdy biore telefon dziewczyny (Wave S8500) to sie czuje OGROMNA roznice, na korzysc Samsunga. No ale w tym wypadku malo co mu dorownuje.
Nie ma automapy ale znajdziesz cos dla siebie. Mi sie podoba nawwigacja Sygica pod nazwa AURA, pelne wsparcie 3D, super plynna animacja.

Jak na razie nie moge sie oderwac od telefonu, ciagle znajduje jakies nowe programy.
Market to potega ale jego piracka wersja to juz mistrzostwo :)

Telefon jest bardzo solidnie wykonany i czuje sie go w reku. Troche wazy ale to moim zdaniem zaleta, po prostu nie jest z plastikowego badziewia. To chyba tyle....

Ja polecam...

*

Offline JaW

  • **
  • 116
  • Płeć: Mężczyzna
  • Milestone
Odp: Kilka pytań o Milestone 2
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2010, 17:56:39 »
oto moje wrazenia...
M2 jest szybki, wszystkie gry chodza swietnie, przegladarka internetowa z flashem rewelacyjnie, youtube tez.
Teraz bawie sie gra oparta o silnik Unreal Engine 3, cos pieknego :)
W porownaniu do M1 poprawiono klawiature i inne drobnostki, sam system tez ma wiele usprawnien (moj kolega ma M1 wiec dlugo porownywalismy oba modele). Aparat 5 mpx, nagrywanie HD Ready.
Dotyk jest niezly, choc responsywnosc jest taka sobie (tak jak w windowsie 6.5 ktory masz u siebie), to pewnie sprawa systemu.
Gdy biore telefon dziewczyny (Wave S8500) to sie czuje OGROMNA roznice, na korzysc Samsunga. No ale w tym wypadku malo co mu dorownuje.
Nie ma automapy ale znajdziesz cos dla siebie. Mi sie podoba nawwigacja Sygica pod nazwa AURA, pelne wsparcie 3D, super plynna animacja.

Jak na razie nie moge sie oderwac od telefonu, ciagle znajduje jakies nowe programy.
Market to potega ale jego piracka wersja to juz mistrzostwo :)

Telefon jest bardzo solidnie wykonany i czuje sie go w reku. Troche wazy ale to moim zdaniem zaleta, po prostu nie jest z plastikowego badziewia. To chyba tyle....

Ja polecam...
Wybacz, ale MM2 jest o wiele gorzej wykonany niż MM1. Dmuchany plastik dookoła ekranu, trzeszczący bok obok gniazdka USB (wkurzające w czasie pisania na QWERTY), fatalny przycisk usypiania/wyłączania, nierówności na styku klapki baterii z plastikiem dookoła aparatu, źle umocowany przycisk kursora - odstaje nieco. Miałem MM1 przez kilka miesięcy i jakość wykonania była wzorowa. W MM2 jest kiepsko.
Patryk4544:
Aparat foto jest taki sam, jak w MM1, można zrobić przyzwoite zdjęcie przy dobrym świetle.
Płynność działania systemu w MM2 świetna, wszystko śmiga pieknie, do responsywności nie mam uwag, dla mnie jest OK.
Stan baterii spada w krokach co 10%.
Czujnik światła - nie mam zastrzeżeń co do działania.