Wiele pytań odnośnie Htc Touch 2 t3333

  • 2 Odpowiedzi
  • 4225 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wiele pytań odnośnie Htc Touch 2 t3333
« dnia: Luty 09, 2011, 01:58:27 »
Od razu uprzedzam że nie jestem pewien czy w dobrym dziale piszę więc proszę o wyrozumiałość:

Ostatnio zakupiłem telefon co w temacie.... i tu się zaczyna problem bo nie do końca jestem pewien czy posiadam ten telefon czy telefon który wziął się znikąd... bo mianowicie: Na stronie HTC touch 2 jest single simem nie posiada radia itp a mój telefon jest dual simem ma radio i więcej bajerów i też jest na windows mobile tylko today wygląda zupełnie inaczej a w sumie sami się przekonajcie, o to filmik gdzie znalazłem drugi taki sam telefon  HTC Touch 2 (like) Dual Sim/Standby WM 6.5 DealExtreme sku.44902 1/2 - mam właśnie taki sam. Moje pytania brzmią:

1) Czy to jest HTC czy jakaś podróba?
2) Czy jak bym mu chciał wgrać innego roma to czy inne romy będą miały stery na dual simy czy też bezpowrotnie stracą tą możliwość jeśli nie posiadam obecnego softa do tego tel?
3) Czy jest jakiś rom jaki byście mogli mi poradzić?
4) posiadam w sumie dwa telefony: myPhone 8810TV oraz jakąś honkongsą podróbę noki n8 gdzie znajdziecie ją o nazwie N8 WiFI TV. I sprawa jest taka że posiadają one wbudowane tuner - czy jest jakaś możliwość abym wymątował tamte tuner i wsadził to w mojego htcek? i oczywiście czy jest jakiś oprogramowanie na wm6.5 które mi obsłuży funkcjonowanie tego? Pomysł się wziął stąd gdyż na jednej z aukcji na allegro - http://allegro.pl/telefon-z-wifi-gps-windows-6-5-tv-dualsim-qwerty-i1434039672.html - znalazłem właśnie telefon który posiada wm 6.5 i do tego tuner tv.

Wiem że moje pytania mogą być głupie ale proszę o poważne odpowiedzi

Odp: Wiele pytań odnośnie Htc Touch 2 t3333
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2011, 16:00:51 »
Jak na moje oko posiadasz nieoryginalny telefon. W oryginalnym T3333 włączanie telefonu odbywa się za pomocą klawisza rozłączania rozmowy a nie u góry. Jeśli masz identyczny telefon jak na filmiku to powinna być to podróbka. Twój nie posiada fabrycznie wgranego TouchFlo (chyba że nie było to standardem), ma włącznik u góry, dual SIM, procesor jakiś Media Tel zamiast Qualcom 7225, mniej pamięci (na filmiku jest  73MB zamiast ok. 200), otwierany jest od dołu a nie od góry, głośnik i "oko" aparatu umieszczone inaczej, pod baterią inne rozmieszczenie gniazd SIM i karty pamięci, inna bateria, złącza baterii u góry a nie u dołu, karta pamięci wyciągana od środka a nie na zewnątrz, trochę różniący się interfejs graficzny i wiele innych. CectUnlocked- T3333 Dual SIM Windows Mobile 6.5 WiFi Built in GPS FM Radio Phone
Chyba, że nie coś wyszło po drodze, jakiś udoskonalony Touch2:D
ROMa to nie wiem czy dopasujesz jakiegoś, ale niech wypowiedzą się spece:)
Widzę jesteś entuzjastą wszystkomających telefonów, podrób z dolnej półki:)
Jeśłi chodzi o moduł TV to nie ma jak go"zamontować" w Twoim telefonie, zwykle jest to układ scalony, lub też część jakiegoś układu scalonego, więc nie będziesz miał gdzie go upchać w swoim.
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2011, 16:10:25 wysłana przez konradgom »

Odp: Wiele pytań odnośnie Htc Touch 2 t3333
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2011, 01:06:09 »
gorąco czekam na dalsze wypowiedzi :) dla mnie to dość istotne