Pytanie o zmianę kolorów w TouchFlo2d i nie tylko.

  • 1 Odpowiedzi
  • 3336 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline GOKU

  • ***
  • 487
Pytanie o zmianę kolorów w TouchFlo2d i nie tylko.
« dnia: Luty 25, 2011, 10:40:43 »
Witam,

Mam pytanie odnośnie prostej modyfikacji TouchFlo2d w moim HTC Touch 2. Generalnie chodzi o to, że postanowiłem zmienić kolor w touchflo2d.

Otóż ostatnio ściągnąłem z tej strony: http://touchflo2d.ppc-theme.com/ dwa themy, które są w formie CAB.
Wrzuciłem je na pocketa, odpaliłem po czym urządzenie się zresetowało, zgodnie zresztą z instrukcją obsługi.
Po ponownym uruchomieniu widnieje jedynie napis: "wskazanie uruchomi touchflo", a po kliknięciu na niego "trwa uruchamianie touchflo" i po paru sekundach pojawia się pierwszy napis "wskazanie uruchomi touch flo". Dodam, że na stronce są oferowane themy do touchflo2d, a więc dostosowane do mojego telefonu. Czy coś robię nie tak? Dodam tylko, że po implikacji tego CABa, nie da się powrócić do poprzedniego wyglądu (tego standardowego, który jest domyślnie).

Zależy mi, żeby touch flo było niebieskie, albo zielone, bo to wbudowane jest takie sobie.

Wogole czy ja dobrze rozumuję odnośnie zmiany tematu touchflo2d? Po prostu powinno się uruchomic te CABy i powinno działać? Bo przeglądając internet natknąłem się na specjalne programy do edycji, ale tam już nie nazywają tego touchflo2d tylko manila2d. Trochę to wszystko jest pomieszane, a ja wolałbym, żeby ktoś mi to na chłopski rozum wytłumaczył. Czyli np. czy manila2d to to samo co touchflo2d? No i jak się zmienia ten temat :)

pozdrawiam i prosze o wyrozumiałość, jestem nowy w tych nowoczesnych zabawkach :D. Kiedys mialem jedynie PalmOS i windows mobile 2003 SE

Odp: Pytanie o zmianę kolorów w TouchFlo2d i nie tylko.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2011, 00:37:34 »
[...]
Dodam, że na stronce są oferowane themy do touchflo2d, a więc dostosowane do mojego telefonu. Czy coś robię nie tak? Dodam tylko, że po implikacji tego CABa, nie da się powrócić do poprzedniego wyglądu (tego standardowego, który jest domyślnie).
Wogole czy ja dobrze rozumuję odnośnie zmiany tematu touchflo2d? Po prostu powinno się uruchomic te CABy i powinno działać? Bo przeglądając internet natknąłem się na specjalne programy do edycji, ale tam już nie nazywają tego touchflo2d tylko manila2d. Trochę to wszystko jest pomieszane, a ja wolałbym, żeby ktoś mi to na chłopski rozum wytłumaczył. Czyli np. czy manila2d to to samo co touchflo2d? No i jak się zmienia ten temat :)
[...]

Manila2D to właśnie TouchFlo2D. Problem w tym, że większość tematów (wszystkie?) do ściągnięcia są dla Windowsa 6.0 a w Touch2 jest 6.5. Dlatego pewnie nie działają te Twoje CABy.

Jest też program Manila2DC http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=427392, którym można zmieniać tematy, ale nadal nie wspiera Windowsa 6.5 (wątpię, żeby się to zmieniło). Udało mi się za jego pomocą kiedyś metodą prób i błędów zmusić do działania jakiś fajny temat gdzie jedynym mankamentem był wystający fragment jakiejś belki spod zegara, ale to chyba szczyt tego co można nim zwojować na tym systemie.