Problem z wyswietleniem kontaktów z pim backup na windows 7

  • 2 Odpowiedzi
  • 4436 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z wyswietleniem kontaktów z pim backup na windows 7
« dnia: Czerwiec 07, 2011, 21:00:36 »
Witam

Właśnie oddałem mojego Htc Touch 2 do reklamacji (padł wyświetlacz)

Pytanie jak otworzyć kontakty zapisane w Pim Backup na kompie.

Połączone: [time]Czerwiec 08, 2011, 20:12:16[/time]
[-----] specjaliści sami.

Drugi post i nadal żadnej odpowiedzi.

Na [-----]  wam to forum ?!

[admin]Pisz w dobrym dziale, a nie gdzie popadnie to się doczekasz odpowiedzi. Byle grzecznie, bo chamstwa tu nie tolerujemy.[/admin]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2011, 11:47:29 wysłana przez Kapitan Pazur »

Odp: Problem z wyswietleniem kontaktów z pim backup na windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 09, 2011, 23:15:24 »
Pisałem w 2 działach.

Tępy jestem to może mnie oświeć w którym mam napisać.

Ps.

To nie chamstwo to wulgaryzm.

 Dzięki za zainteresowanie

PZDR

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Problem z wyswietleniem kontaktów z pim backup na windows 7
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2011, 14:03:07 »
Zadałeś pytanie dotyczące programu, więc logiczne byłoby umieszczenie go w dziale dotyczącym Oprogramowania, a nie sprzętu.

co do odpowiedzi na pytanie, zajrzałeś do instrukcji programu zanim przybiegłeś na forum?

Cytuj
There are two kinds of backups. The binary based backup has been implemented in order to have a backup/restore process which is faster and more reliable, the disadvantage being that the backup contents cannot be easily modified or viewed.
The text based backup has been implemented in order to see/edit the contents on a pc for instance.
The text format chosen is CSV (comma separated value), the files can then be edited in Excel for instance.
All backups are stored in a compressed (or not) file with extension ".pib". This file is in fact a zip file, so the contents can easily be extracted.
If the backup is a binary backup, for each kind of item backed up, there will be a dedicated file, with a specific extension; respectively "pbc" for contacts, "pbl" for call logs, "pba" for appointments, "pbt" for tasks, "pbd" for speed dials, "pbm" for messages and "pbx" for custom files.
If the backup is a text backup, for each kind of item backed up, there will be a dedicated file, with a specific extension; respectively "csc" for contacts, "csl" for call logs, "csa" for appointments, "cst" for tasks, "csd" for speed dials, "csm" for messages and "csx" for custom files.

http://www.dotfred.net/PIM/Pim%20Backup%20quick%20user%20guide.pdf