Aparat - gdzie autofocus???

  • 4 Odpowiedzi
  • 3878 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aparat - gdzie autofocus???
« dnia: Styczeń 24, 2010, 00:51:41 »
Witam, mam pytanie do użytkowników tego telefonu, sam powsiadam go od ok. 3 miesięcy i powiedzieć na niego złego słowa nie mogę. Nie uważam się za specjalistę ale porównując go do chociażby iPhona (po upadku przestała działać wibracja, znaczy działała ale brzęczał jak wibrato a nie trzęsł) po wymianie na nowy gubił zasięg. A ten od początku żadnych problemów, ostatnio miał również nie fart spotkać się z asfaltem i  jak to przyjemnie często bywa, mimo osłony futerału spadł częścią nie osłoniętą, efekt jedynie zadrapanie na obudowie

W tej cenie dużo osób pisało że lepszym rozwiązaniem była by Omnia chociaż ja się z tą opinią nie zgodzę (fakt brak diod flash do zdjęć boli ale da się przeżyć) za to wyjścia słuchawkowego źle umieszczonego i jacka na pewno nie.

Ale do tematu chodzi o to że w specyfikacji telefonu podane jest że posiada on autofocus czego mi brakowało w iPhonie, tu ponoć to jest, ale nie mam pojęcia gdzie ani jak tego się używa.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2010, 01:12:34 wysłana przez concretcube »

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Aparat - gdzie autofocus???
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2010, 01:10:07 »
Też ubolewam nad tym, ale w Touch2 posiada tzw fixed focus, czyli ostrość ustawioną w jednym punkcie. To urządzenie nie ma AF.
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

Odp: Aparat - gdzie autofocus???
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2010, 01:13:35 »
Czyli dobrze mi się wydawało :/ a nie ma jakiejś możliwości dodania mu takowej opcji przez program ??

Odp: Aparat - gdzie autofocus???
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 17, 2011, 19:47:40 »
Sorry za odgrzewanie, ale chcialbym, zeby ktos mnie wyprowadzil z szoku. W kazdej specyfikacji, na kazdej stronie jaka czytalem, napisane jest ze telefon posiada autofocus. Dlaczego umieszczana jest taka informacja skoro telefon go nie ma? Przeciez to podchodzi pod paragraf.

Odp: Aparat - gdzie autofocus???
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2011, 11:23:33 »
Tak, niestety informacja jest błędna :/ Człowiek niestety uczy się na błędach, szkoda, że niestety na swoich :/