MIOMAP- problem-pytanie

  • 3 Odpowiedzi
  • 3900 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline duron

  • 10
MIOMAP- problem-pytanie
« dnia: Listopad 02, 2005, 20:12:22 »
Jak to jest z tą miomap, nie tak dawno kupiłem MIO168 i teraz nie wiem czy mam miomapę czy nie! na płycie dołączonej do urzadzenia jest ale nie wiem jak ją zainstalować a czytając forum wynikałoby że musi siedzieć w rom-ie?
więc jak to jest, musze tą mapę nabyć czy tylko wgrać-jak tak to jak???
a może tylka włączyć- choć to chybabym potrafił
jestem jeszcze zieloniutki stąd to może głupie pytania!!!


*

Offline Ar2ro

  • **
  • 121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio 168, MioMap3.2, MapaMap3.x
MIOMAP- problem-pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2005, 21:19:33 »
duron,

jeśli kupiłeś Mio w sklepie i miał to być zestaw z MioMap, to zapewne masz program MioMap już zainstalowany w urządzeniu. Możesz sprawdzić to klikając w lewym górnym rogu ekranu ikonę i w rozwiniętym menu znajdziesz ikonę MioMap. Możesz także nacisnąć lewy górny przycisk koło "joysticka", zapewne program się wówczas uruchomi. Na pewno nie masz wgranych map, które musisz wgrać przy pomocy komputera PC. W tym celu musisz najpierw zainstalować program ActiveSync (masz na płytce w komplecie), a następnie konsolę programu MioMap (z pierwszej płytki MioMap - masz dwie takie płytki). Mając konsolę zainstalowaną i podłączony do komputera pocket możesz załadować interesjące Cie mapy. Powodzenia.

MIOMAP- problem-pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2005, 08:21:00 »
Witam
Chciałem zapytać z jakiej strony można pobierać uaktualnienia do Miomap
Pozdrawiam

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
MIOMAP- problem-pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2005, 08:28:59 »
prawdopodobnie z zadnej (nie wiem nawet czy jakies byly...)

pomimo ze MioMap i Destinator3 to praktycznie ten sam program to traktowany jest jako oddzielny produkt