MapaMap z Logo

  • 5 Odpowiedzi
  • 17580 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ssn

  • **
  • 248
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS2 (4.1.2 XEO)
MapaMap z Logo
« dnia: Grudzień 29, 2010, 17:36:57 »
Witajcie, nie wiem, czy to dobry dział na ten post.

Kupiłem styczniowe LOGO, do któego była dołączona MapaMap na pocketpc. Miało to być demo, które powinno działać do 1 marca 2011. Zainstalowałem, zarejestrowałem i uruchomiłem z sukcesem. Problem pojawił się (i pojawia za każdym razem) po kilku minutach użytkowania - dostaję komunikat, że demo wygasło! zegar na moim urządzeniu działa sprawnie. Spotkał się ktoś z tym problemem? Oczywiście napisałem do serwisu MapaMap - czekam na odpowiedź.

SSN

Odp: MapaMap z Logo
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 31, 2010, 08:51:23 »
niestety ma to samo mapa map z logo to poprostu bubel reklamowy

*

Offline dluba

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Redmi 4 Pro, TT 5100
Odp: MapaMap z Logo
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 31, 2010, 13:18:36 »
u mnie po kilku minutach wywaliła komunikat o wygaśnięciu wersji demo, ale po kolejnym uruchomieniu działa
Pozdrawiam
Daniel

*

Offline ssn

  • **
  • 248
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS2 (4.1.2 XEO)
Odp: MapaMap z Logo
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2011, 13:17:45 »
Bardzo niepoważna firma, odpowiedzi nie dostałem do tej pory.
Poza tym wczoraj aplikacja mi się odinstalowała automatycznie. Po ponownym zainstalowaniu dalej jest tak samo - po kilku minutach nawigacji dostaję komunikat, że skończył mi się okres próbny.
Tak więc sobie nie potestuję.  W moim rozumieniu test obejmuje także kontakt z serwisem :).

SSN

*

Offline dluba

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Redmi 4 Pro, TT 5100
Odp: MapaMap z Logo
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2011, 19:09:43 »
Bardzo niepoważna firma, odpowiedzi nie dostałem do tej pory.
Poza tym wczoraj aplikacja mi się odinstalowała automatycznie. Po ponownym zainstalowaniu dalej jest tak samo - po kilku minutach nawigacji dostaję komunikat, że skończył mi się okres próbny.
Tak więc sobie nie potestuję.  W moim rozumieniu test obejmuje także kontakt z serwisem :).

SSN

ja dostałem odpowiedź po 2 dniach z linkiem do pobrania pliku i podmienienia go na urządzeniu - oczywiście nazwa była inna - ale soft działa
Pozdrawiam
Daniel

Odp: MapaMap z Logo
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 17, 2011, 15:03:27 »
U mnie po próbie instalacji (zakończonej powodzeniem) nie mogę odczytać karty pamięci - w kilku komputerach sprawdzałem i woła, żeby ją sformatować....
Na moje nieszczęście karta nie była pusta!!!!!