MapaMap z dożywotnią aktualizacją map

  • 5 Odpowiedzi
  • 18112 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
MapaMap z dożywotnią aktualizacją map
« dnia: Grudzień 10, 2014, 17:17:06 »
Nowa wersja aplikacji oferuje licencję Life Time Maps, która oferuje dożywotnią aktualizację map oraz bezterminowy dostęp do funkcji omijania korków.

Najnowsza wersja MapaMap w wersji 8.5, na urządzeniach z dostępem do Internetu będzie uwzględniać korki podczas wyznaczania trasy przejazdu. Nowa funkcjonalność mogła powstać dzięki zebraniu w jednej bazie danych informacji o sytuacji na polskich drogach z wielu miejsc na raz. Dane o natężeniu ruchu samochodów pochodzą z kilku źródeł, między innymi od dotychczasowych użytkowników nawigacji MapaMap, od użytkowników aplikacji mobilnej RadarSTOP, od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, a także dzięki danym statystycznym od firm monitorujących pojazdy. W pierwszej kolejności nowa wersja 8.5 została przygotowana dla systemu Android, ale już wkrótce pojawi się również dla systemu iOS.

Najnowszą wersję 8.5 może bezpłatnie przetestować każda osoba posiadająca smartfon lub tablet z systemem Android. Jest ona dostępna do pobrania w sklepie internetowym Google Play na 7 dniowy okres próbny. Jeżeli po okresie 7 dni użytkownik uzna, że najnowsza nawigacja spełnia jego oczekiwania będzie mógł przedłużyć jej działanie w trzech dostępnych rodzajach płatnych licencjach: rocznej, 30 dniowej oraz Life Time Maps. Licencja Life Time Maps gwarantuje działanie nawigacji w sposób nieograniczony czasowo oraz dożywotni dostęp do aktualizacji map i danych o korkach. Zakupu nowych licencji można dokonać w serwisie internetowym MapaMap.

Wraz z premierą nowej wersji nawigacji producent udostępnia także najnowsze mapy Polski z IV kwartału 2014. W nowych mapach główny nacisk został położony na aktualizację bazy adresowej, która powiększyła się o 3,4 mln rzeczywistych punktów adresowych. Dzięki czemu całkowita liczba adresów dostępnych w bazie MapyMap powiększa się do 7,2 mln.

Koszt 30-dniowej licencji, to 9 zł, opcja na 365 kosztuje 49 zł, natomiast licencja Life Time Maps, to wydatek 99 zł (cena bez promocji, to 119 zł).

źródło: MapaMap


... no ciekawe, ale czy zwiększy to sprzedaż?

Odp: MapaMap z dożywotnią aktualizacją map
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2014, 14:54:34 »
A czy komuś udało się zarejestrować trial bezpośrednio z Androida ? Ja dostaję tylko komunikat o braku odpowiedzi z serwera rejestracji.

Odp: MapaMap z dożywotnią aktualizacją map
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2014, 09:35:17 »
Niestety porażka z próbą rejestracji wersji na Androida, na szczęście tylko w wersji trial. Rozmowa z serwisem to jeszcze większa porażka, wymiana maili o treści "już powinno działać", "niestety nie działa" - przez tydzień. Może tylko ja mam taki problem, ale rejestrowałem przez net kilka innych produktów i nie miałem problemów.

*

Offline MMac

  • 39
Odp: MapaMap z dożywotnią aktualizacją map
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 15, 2015, 20:03:52 »
a mnie w tej wersji 'Life time' denerwuje to ze jak odpalam nawigacje (fakt ze rzadko) to apka musi miec polaczenie z internetem bo musi nasciagac aktualizacji bez tego NIE dziala... a przeciez mam 'life time' wiec chyba nie musi sprawdzac czy licencja wazna lub tp

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MapaMap z dożywotnią aktualizacją map
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2015, 23:28:33 »
Nie działa wtedy w ogóle? Możesz doprecyzować co sie dzieje dokładnie.

*

Offline MMac

  • 39
Odp: MapaMap z dożywotnią aktualizacją map
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 16, 2015, 18:52:58 »
Czarny ekranik i tekst na srodku:
"MapaMap Polska
Brak dostepu do internetu
Wlacz wifi lub pakietowa transmisje danych"

i nic nie mozna zrobic poza zamknieciem aplikacji (lub wlaczeniem internetu)