MapaMap na Androida

  • 40 Odpowiedzi
  • 32695 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Dżeju

MapaMap na Androida
« dnia: Lipiec 18, 2011, 19:17:12 »
Ze strony MapyMap:

MapaMap dla systemu Android to kolejna wersja popularnej w Polsce nawigacji, dostępnej od dawna na wiele innych platform sprzętowych, między innymi na przenośne urządzenia z systemem Windows CE, na popularne telefony iPhone czy „Smartphony” z Windows Mobile. Teraz przyszła kolej na platformę o największym potencjale rozwojowym, czyli system Android.
Oprogramowanie MapaMap dla urządzeń z systemem Android to perfekcyjna nawigacja „od drzwi do drzwi” z komunikatami głosowymi i wszystkimi niezbędnymi informacjami wymaganymi w nawigacji samochodowej. Oprócz prowadzenia zakręt po zakręcie MapaMap ostrzeże przed stojącym na drodze fotoradarem oraz przekraczaniem dozwolonej prędkości. Komputer podróżny zbiera i podaje użytkownikowi informacje o odległość do najbliższego manewru, odległość do celu, szacowanym czasie dotarcia do celu oraz czasie spędzonym w drodze wraz z liczbą przebytych kilometrów.
 
Z nawigacji MapaMap na platformę Android można również korzystać podczas wycieczek pieszych lub rowerowych gdyż producent zadbał, aby w bazie danych mapowych nie zabrakło pieszych szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych oraz danych o ukształtowaniu terenu całej Polski. Pieszą nawigację po miastach ułatwia bogata baza ponad 220 tysięcy obiektów POI, wśród których znajdziemy nie tylko obiekty noclegowe i gastronomiczne, ale także wszelkie miejsca istotne z punktu widzenia turysty, takie jak: muzea, pomniki, zabytki czy punkty widokowe.

”Aktualnie prowadzimy rozmowy z producentami wiodących marek telefonów i tabletów oraz firmami telekomunikacyjnymi w celu wybrania naszych partnerów wraz, z którymi zaoferujemy nasze najnowsze rozwiązanie użytkownikom końcowym” – mówi Marcin Niewęgłowski, Prezes Zarządu IMAGIS S.A. ”W pierwszej kolejności nasza nawigacja na Androida pojawi się na polskim rynku wraz z urządzeniami naszych partnerów, a następnie będzie dostępna w sklepie internetowym Android Market.” – Dodaje prezes.
 
MapaMap dla telefonów z Androidem zaopatrzona jest w szczegółową mapę Polski, w której skład wchodzą: dokładna mapa drogowa, ponad 9 tysięcy planów miast i miejscowości (w tym ponad 3400 z dokładnymi adresami), baza 223 tysięcy obiektów POI, 19 tysięcy km ścieżek rowerowych i ponad 24 tysiące km szlaków turystycznych. Dodatkowo mapa zawiera:
 
Dane topograficzne:
- lasy, parki, skwery, tereny zielone
- rzeki, jeziora, kanały, potoki, stawy, fosy
- szczyty górskie, przełęcze, wąwozy, doliny, klify
- tereny zabudowany miejskiej, tereny przemysłowe
- ukształtowanie terenu całej Polski prezentowane za pomocą poziomic (warstwic)
 
Przydatne dane nawigacyjne:
- Baza fotoradarów obejmująca 1888 miejsca
- Ograniczenia prędkości na wszystkich drogach krajowych + 125 wybranych miast
- 16 miast zawierających budynki 3D
- 28 miast zawierających obrysy budynków
- 63 miasta z zaznaczonymi strefami płatnego parkowania
 
Jak każda wersja oprogramowania MapaMap ze szczegółową mapą Polski, tak również i ta, dla systemu Android, będzie aktualizowana 4 razy w roku.


Więcej informacji na www.mapamap.pl
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2011, 15:07:39 wysłana przez Dżeju »

*

Konrad4x

Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 21, 2011, 21:55:24 »
jakiegoś specjalnego zainteresowania na forum tą nowością nie widzę  :E Widać gołym okiem, że AM wymiata rynek nawigacji w Polsce i na Polskę.

*

Dżeju

Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 22, 2011, 10:12:43 »
jakiegoś specjalnego zainteresowania na forum tą nowością nie widzę  (...)
Na pewno jakieś będzie, jak już się w pełni pojawi  :wink:

*

Offline justynd

  • *
  • 79
    • http://berenika.wordpress.com
  • Sprzęt: Galaxy S
Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 22, 2011, 10:55:55 »
.. jak już się pojawi  :D  :D :D :D :D


Myślę, ze MapaMap i AM będą miały kłopoty, gdyż już jest Google  Navi i po moich pierwszych  jazdach moge powiedzieć, ze jest to bardzo dobry produkt.
Z MapyMap zrezygnowalem ca 6 miesiecy temu,  AM- w lipcu  nie odnowiłem licencji.

( Sa tacy, co się czepiają,z e nie ma jeszcze ich adresu lub nowo oddanej trasy. Lecz sama aplikacja funkcjonuje - moim zdaniem- rewelacyjnie.   :ok: )
Obecnie : Galaxy S + Navi Expert. Wczesniej: SE C 902 + Navi Expert;Ipaq 214 + Qstarz Solar Traveller (MTK chip)+AutoMapa;Ipaq 6515 + Qstarz Solar Traveller + MapaMap;PND: Route 66 Europa. Calkiem przyzwoita aplikacja na Europe

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 22, 2011, 11:35:51 »
Czyją mapę PL ma GN? PPWK?
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline justynd

  • *
  • 79
    • http://berenika.wordpress.com
  • Sprzęt: Galaxy S
Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 22, 2011, 11:52:07 »
Korzysta z Google Maps, czyli PPWK.

(BTW: Myślę,z e warto już założyć watek: Nawigacja  Google Navi :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2011, 11:55:33 wysłana przez justynd »
Obecnie : Galaxy S + Navi Expert. Wczesniej: SE C 902 + Navi Expert;Ipaq 214 + Qstarz Solar Traveller (MTK chip)+AutoMapa;Ipaq 6515 + Qstarz Solar Traveller + MapaMap;PND: Route 66 Europa. Calkiem przyzwoita aplikacja na Europe

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 22, 2011, 12:02:30 »
Skoro PPWK, to się o losy MM i AM nie martwię.
A wątek możesz założyć, byle w odpowiednim dziale.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline justynd

  • *
  • 79
    • http://berenika.wordpress.com
  • Sprzęt: Galaxy S
Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 22, 2011, 12:16:58 »
Mnie tam obojetne, jakie mapy.
W Google navi podoba mi sie np., ze mogę wybrać bezpośrednio z książki adresowej kontakt z adresem ulicznym i wytycza mi trase. Albo moge podać głosem nazwę, np. Kawiarnia X, Warszawa, i wytycza mi trasę  ( jeśli kawiarnia jest w bazie Google, oczywiście)
albo Saab Viggen i wyszukuje oraz wytycza trase ( w Warszawie) . Włączenie widoku satelitarnego ułatwia i uprzyjemnia nawigacje.
Radze potestowac takie dodatkowe mozliwosci a okaze sie, ze za chwile jak Google dopracuje parę funkcji, to naprawdę będzie wesoło.
Aha, niechcący przetestowałem  inna możliwość w Google Navi. Szukałem adresu w Google Maps na komputerze, bez związku z nawigacja. Zaznaczyłem go dla siebie gwiazdka i później, gdy otworzyłem Navi, miałem go już w bazie. :D.


Mnie tam naprawie obojętne, czy AM, czy MM czy inny program, byle mi pokazywał precyzyjnie ( w miarę) cel dojazdu.
Obecnie : Galaxy S + Navi Expert. Wczesniej: SE C 902 + Navi Expert;Ipaq 214 + Qstarz Solar Traveller (MTK chip)+AutoMapa;Ipaq 6515 + Qstarz Solar Traveller + MapaMap;PND: Route 66 Europa. Calkiem przyzwoita aplikacja na Europe

Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 30, 2011, 14:53:17 »
Czy mapamap na telefony jest offlinowa? Wyznaczanie tras odbywa sie tez przez telefon?

*

Offline felixb

  • ***
  • 390
  • Płeć: Mężczyzna
  • MapaMap 6.6.2 TOP i Automapa 6.10
  • Sprzęt: Mio 500 v2, Omnia II, ROM 23123_Normal od Ryrzego
Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 07, 2011, 18:32:57 »
Mapy są razem z programem.
felix

Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 09, 2011, 00:22:40 »
Mnie tam obojetne, jakie mapy.
W Google navi podoba mi sie np., ze mogę wybrać bezpośrednio z książki adresowej kontakt z adresem ulicznym i wytycza mi trase. Albo moge podać głosem nazwę, np. Kawiarnia X, Warszawa, i wytycza mi trasę  ( jeśli kawiarnia jest w bazie Google, oczywiście)
albo Saab Viggen i wyszukuje oraz wytycza trase ( w Warszawie) . Włączenie widoku satelitarnego ułatwia i uprzyjemnia nawigacje.
Radze potestowac takie dodatkowe mozliwosci a okaze sie, ze za chwile jak Google dopracuje parę funkcji, to naprawdę będzie wesoło.
Aha, niechcący przetestowałem  inna możliwość w Google Navi. Szukałem adresu w Google Maps na komputerze, bez związku z nawigacja. Zaznaczyłem go dla siebie gwiazdka i później, gdy otworzyłem Navi, miałem go już w bazie. :D.


Mnie tam naprawie obojętne, czy AM, czy MM czy inny program, byle mi pokazywał precyzyjnie ( w miarę) cel dojazdu.

Z tego co zauważyłem to GNavi wymaga dostępu do internetu w chwili wyznaczania trasy i zapewne w chwili modyfikacji trasy. Dla mnie to duży minus, bo korzystanie z internetu to dodatkowy koszt. Tak więc wg mnie Nawigacja musi działać w trybie offline. Dodatkowo może trochę potrwać gdy GNavi będzie ściągać dane przy słabym transferze - mam się zatrzymać w środku lasu i czekać na pakiety? ;-)

No chyba, że będzie opcja że GNavi pobierze całą mapę np. Polski i będzie z niej korzystać w trybie offline.

pzdr
Milo
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2011, 00:24:44 wysłana przez milo1977 »

Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 09, 2011, 09:00:12 »
No cóż jak widać nik za forum nie używa mapamap na iphona i nie może mi odpowiedziećna pytanie czy nawigacja działa całkowicie offline!
Zapytam się na forum mapamap.

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 09, 2011, 09:45:32 »
felixb ci odpowiedział. Mapy instalowane są razem z programem i oczywiście działają offline.

Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 09, 2011, 10:47:51 »
To nie jest odpowiedz na moje pytanie. Nie pytam się o mapy bo wiem że są wraz z aplikacją ale czy wyznaczanie tras odbywa się w telefonie przez aplikację czy na serwerze i przesyłane na telefon!!!
Naprawdę czy tak trudno czytać ze zrozumieniem?
W nawigacji google jest możliwość ściągniecia fragmętu map na telefon ale nawet to nie wcale nie znaczy że nagle nawigacja staje się offline bo trasęwylicza serwer googla i przesyła na telefon tylko już bez mapy.
Dlatego pytam O WYZNACZANIE TRASY CZY jest ONLINE czy OFFLINE!!!

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 09, 2011, 11:40:36 »
Offline, jak w każdym normalnym programie nawigacyjnym. Google nie są normalnym programem nawigacyjnym, tam możliwość używania map offline jest ficzerem, a nie jego podstawowym zastosowaniem.
I wyluzuj trochę bo wprowadzasz fragmenty (fragmęty?) zamętu (zamentu?)  :P

Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 09, 2011, 13:04:59 »
Spoko już się wyluzowałem   B)
Dzięki za odpowiedź, na forum mapamap jeszcze mi nie odpowiedzieli ale tam to nie ma za bardzo kto odpowiadać.
Czyli będzie prosta offlinowa nawigacja na andka i nawet bez dostępu do sieci np. na tablecie będzie można odpalić i nawigować.
Ciekawe czy aktualizację mapy albo POIe będzie można przez sieć ściągnąć czy tylko po kabelku jak jest dotychczas na PDA z mapamap?
PS. Ortografie sprawdziłem  :grin:

*

Dżeju

Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 19, 2011, 21:06:45 »
MapaMap dla Androida jest już do kupienia za całe 119 zł. Szczegóły: http://www.mapamap.pl/cart

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 20, 2011, 16:53:03 »
Dżeju chyba zapomniał napisać kilka epitetów na temat pazernego producenta i złodziejskich warunków licencjonowania.  :mrgreen:

Niech Was nie zwiedzie fakt, iż aplikacja jest za friko w Android Market - żeby sprawdzić działanie nawigacji trzeba zapłacić 119zł... I można się zdziwić bo nie na każdym sprzęcie zadziała, mimo zgodności z tym co napisał producent.  :mrgreen:

*

Dżeju

Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 20, 2011, 17:09:52 »
Nie zapomniałem, gdyż nie ma takiej potrzeby. MapaMap NIE MA licencji OGRANICZONEJ CZASOWO. AM niestety ma, choć już zrobiła lekki postęp w sprawie iPhona, ale nadal jest pazerna. Jak pisał WaldekGo w innym wątku, do normalnej licencji jeszcze iAM trochę brakuje. Jestem przekonany, że rynek ponownie ją zweryfikuje i kolejne licencje będą już w pełni normalne.
To, że MM nie działa na którymś sprzęcie, to akurat mnie nie dziwi, gdyż doskonała to ona nie jest, tak jak i żadna inna nawigacja.

Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 22, 2011, 15:38:22 »
Czy ktoś wie jaki jest model licencjonowania tej mapy?
Czy tak jak to zwykle jest w Androidzie, licencja jest przypisana do konta google? (czyli po zmianie telefonu na nowy działa dalej)
Czy może, ze względu na fakt zakupu klucza licencyjnego poza marketem, licencja działa tylko z konkretnym egzemplarzem telefonu? (czyli po przesiadce na nowszy model telefonu trzeba zapłacić jeszcze raz)

Pozdrawiam,
shadoky

*

Dżeju

Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 27, 2011, 17:39:22 »
Nowa MapaMap dla Androida - wersja 7.1.3. Ze strony MM:

Zachęcamy wszystkich użytkowników nawigacji MapaMap oraz posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android do przetestowania najnowszej wersji nawigacji MapaMap Polska for Android™. Nowa wersja oznaczona numerem 7.1.3 pojawiła się do pobrania w sklepie Android Market. Wprowadza ona następujące funkcje:
 
- funkcja multitouch, czyli możliwość zoom-owania i obracania mapy palcem
- głośność regulowana przyciskiem systemowym
- export zapisanych sladów do formatu GPX
- modyfikacja interfejsu Menedżera Map
- zmiana ikony zainstalowanej mapy
 
Aplikacja zawiera wyjątkowo dokładne i aktualne mapy Polski , a w szczególności:
- Szczegółową mapę drogową Polski
- Tysiące planów miast i miejscowości
- Strefy płatnego parkowania
- Ograniczeniach prędkości
- Ukształtowanie terenu
- Dane topograficzne
- Szlaki turystyczne
- Ścieżki rowerowe
- Fotoradary
- Bazę POI
 
MapaMap dla urządzeń mobilnych z systemem Android to perfekcyjna nawigacja „od drzwi do drzwi” ze wszystkimi niezbędnymi informacjami wymaganymi w nawigacji samochodowej po Polsce. Oprócz prowadzenia zakręt po zakręcie MapaMap ostrzeże przed stojącym na drodze fotoradarem, przekraczaniem dozwolonej prędkości oraz pozwoli wyszukać dowolny obiekt POI.


Można testować przez 7 dni.

*

Offline Darkph

  • ***
  • 493
Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 13, 2011, 14:32:56 »
Witam serdecznie,
Mam pytanie do posiadaczy MapyMap.
Co dokładnie oznacza licenca LIFE TIME dla tego programu ?
Czy po kupieniu MapyMap mamy darmowe aktualizacje map wliczone w cenę, czy tylko to że aplikacja nie przestanie działać po upływie roku (jak w AM) , a mapy trzeba dokupować osobno.

*

Dżeju

Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 14, 2011, 11:26:07 »
Androida nie mam, to system nie dla mnie  :E  tak więc nie znam do końca licencji, ale przy iOS licencja ta oznacza, że aktualizacje map jak i aplikacji są darmowe. Dla iOS od momentu umieszczenia MM a AppStore, jedna aktualizacja map już była.

*

Offline Darkph

  • ***
  • 493
Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 15, 2011, 14:52:47 »
Dzięki za info - kilka dni temu też kupiłem ten program na IOS. I tutaj co do licencjonowania jest wszystko jasne.
O licencjonowanie na Androida pytam - ponieważ odnoszę wrażenie że na tej platformie jest inaczej.

*

Offline DeNavarro

  • 48
  • Sprzęt: Samsung Galaxy II, HTC 3600
Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 17, 2011, 10:37:02 »
Przez kilka dni testowałem program na Samsungu Galaxy SII, dotychczas używałem jedynie AM (niestety nastapił koniec  AM z powodu zmiany WM na Androida).
Cóż, cena 119 zł jest stanowczo za wysoka za to co otrzymujemy. Mam wrażenie, że MapaMap jest na poziomie AM w wersji 3.9.7, czyli sprzed 4-5 lat. Brak asystenta pasa ruchu, pikietażu i kilku innych jeszcze rzeczy jakoś bym przebolał. Ale np. brak ulic na dużym  osiedlu, które istnieje od 20 lat to nieporozumienie, prowadzenie drogami na których są zakazy wjazdu lub są zamknięte na stałe bramą itp? :O I całkowity brak jakiejkolwiek funcji traffic - masz pewność, że właduje cię w największe korki. Już zdecydowanie lepsze algorytmy wyznaczania tras ma darmowa Navi od google'a.  MapaMap to chyba taka nawigacja, której się używa wjeżdżając w nocy do jeziora...
Nie polecam, wolę darmowe google.
Pozdrawiam

*

Dżeju

Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 18, 2011, 22:51:47 »
(...) całkowity brak jakiejkolwiek funcji traffic (...)
Dla mnie, to akurat wielka zaleta  :ok:

*

Offline jachraniak

  • *****
  • 2152
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 13
Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 21, 2011, 19:06:38 »
I to się nazywa wymiana poglądów :)
Przez kilka dni testowałem program...

Mam wrażenie, że MapaMap jest na poziomie AM w wersji 3.9.7, czyli sprzed 4-5 lat.

Nie polecam, wolę darmowe google.

Skorzystałem z możliwości sprawdzenia programu za friko z Android Market... Mam podobne odczucia jak DeNavarro - lipa i tyle!

BTW - sprawdziłem również NE - też lipa...

Połączone: Listopad 21, 2011, 19:07:10
I to się nazywa wymiana poglądów :)
Przez kilka dni testowałem program...

Mam wrażenie, że MapaMap jest na poziomie AM w wersji 3.9.7, czyli sprzed 4-5 lat.

Nie polecam, wolę darmowe google.

Skorzystałem z możliwości sprawdzenia programu za friko z Android Market... Mam podobne odczucia jak DeNavarro - lipa i tyle!

BTW - sprawdziłem również NE - też lipa...

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 21, 2011, 20:18:53 »
pikietażu i kilku innych jeszcze rzeczy jakoś bym przebolał. Ale np. brak ulic na dużym  osiedlu, które istnieje od 20 lat to nieporozumienie,
piketaż to chyba ma tylko automapa
możesz podać ulice i miasto z tego osiedla sprawdze czy na ios jest taka sama mapa i czy w tomtom i navigonie jej czasem nie brakuje

Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline Ian

  • *
  • 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TT VIA 62, Samsung Mega, Garmin 2460 L
Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 23, 2012, 16:32:29 »
Zainstalowałem MM na tablecie Lark FreeMee 70.5, najpierw w wersji trial a potem wykupiłem pełną wersję, za 79 zł ponieważ mam zniżkę jako użytkownik MM na WM CE. Działa! Wprawdzie ma już nieaktualną mapę Q32011 i żeby mieć aktualną trzeba wykupić prenumeratę za 88 zł, ale liczy się fakt. Natomiast próby z AM beta skończyły się na próbach, ponieważ aplikacja się wgrywa, otwiera ale nie znajduje sygnału GPS. A więc przewaga MM nad AM. I tak trzymać.
P.S. Lark do nawigacji niezabardzo się nadaje ze względu na rozmiary i wagę ale traktuję to jako ciekawostkę.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2012, 16:36:42 wysłana przez Ian »

*

Offline adrianos287

  • **
  • 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Mini 2 S6500D
Odp: MapaMap na Androida
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 05, 2013, 11:58:50 »
Nowa Mapamap Android 7.6.2 już dostępna.
Polecam przetestowanie bo 7 dni za free.
Dobre mapy i jeszcze lepsza stabilna aplikacja. Automapa na androida ma konkurencję.
To jest tylko moje zdanie oczywiście.