MapaMap 8.6.2 wersja dla PocketPC - ostrzegam

  • 1 Odpowiedzi
  • 19826 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MapaMap 8.6.2 wersja dla PocketPC - ostrzegam
« dnia: Lipiec 02, 2015, 08:21:40 »
Cześć. dawno, dawno temu kupiłem w Biedronce  :P nawigację z wgraną MapaMap. Zjeździłem z nią trochę Polski, co jakiś czas aktualizowałem mapy i wszystko było OK.
Jednak w porównaniu z posiadanym HTC HD2 owa nawigacja o wdzięcznej nazwie Navia wygląda zdecydowanie gorzej. Leo ma większy i nieporównywalnie czytelniejszy wyświetlacz.
Skłoniło mnie to do zakupu MapyMap w wersji na Windows Mobile. Otrzymałem produkt o oznaczeniu MMPPC862_2015Q1_SD.exe
Sama mapa i owszem aktualna - z 2015 roku. Co z tego jak sam program roi się od dziwacznych błędów.
Zamieszczam zrzuty ekranów na których widać poucinane czcionki, zachodzące na siebie informacje w panelu informacyjnym po wytyczeniu trasy, czy okna z opcjami.
Wszystko to sprawia, że program zamiast pomagać w podróży zwyczajnie irytuje a informacje są kompletnie nieczytelne.
Moim zdaniem błąd tkwi w skórce Modern, ale tylko taka jest w programie. Nie ma wyboru innych a skórki z wcześniejszych wersji nie działają.

Oczywiście pisałem do Imagisu ale zero jakiejkolwiek odpowiedzi. Ostrzegam ewentualnych chętnych przed problemem.


Odp: MapaMap 8.6.2 wersja dla PocketPC - ostrzegam
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2015, 14:00:49 »
Jakiś czas temu używałem na HTC HD2 do ktrórejś aktualizacji i koniec pieśni.
Na szczęście zwrócili pieniądze z opisem, że na tym sprzęcie ich produkt nie będzie działać.
W tym dziale chyba jeszcze jest moja uwaga.