MapaMap 3.0 - NOWY ENGINE!!!!

  • 5 Odpowiedzi
  • 3168 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MapaMap 3.0 - NOWY ENGINE!!!!
« dnia: Lipiec 12, 2006, 15:59:23 »
Witam, informacja jak w temacie, źródlo dystrybutor programu ( dzwonilem zniecierpliwiony oczekiwaniem na nowy program )

" MapaMap 3.0 będzie miala calkiem nowy engine, dla klientów którzy posiadają juz produkt, upgrade do najnowszej wersji ZA DARMO. Mapy zostaly poprawione, zaktualizowane na Maj 2006 "

Pozostaje nam cierpliwie czekać, dodatkowo zostaly stworzone jeszcze więcej szczególowych planów adresowych miast i miejscowości. Ma ich być 1200.
Podpytywalem się troszeczke więcej odnośnie wersji 3.0, podobno na nowym enginie ma dzialac szybciej, stabilniej i inne fajne cuda.

*

Offline mabo

  • **
  • 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Note, Mio Spirit 680
MapaMap 3.0 - NOWY ENGINE!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2006, 17:10:32 »
Cud to będzie jak program ukaze się przed gwiazdką!
Oto historia moich kontaktów w sprawie Mapamap:
Maj:
Dystrybutor: Mapamap 3.0 ukaże się przed wakacjami.Będzie również wersja
                   na system Windows CE.
Producent (IMAGIS); Tak, to prawda pracujemy nad tym - wersja na win CE
                    ukaże się parę dni później.
Połowa czerwca:
Dystrybutor: Program ukaże się niedługo.Wersja na win CE będzie dostępna            
                   tylko łącznie z dedykowanym - wyprodukowanym pod nasze
                   potrzeby sprzętem.
Producent:    Cały czas pracujemy nad programem.Wersja na win CE
                   nie będzie dostępna bez sprzętu. Nie jesteśmy zainteresowani
                   aby ktoś testował nasz program na obcym sprzęcie.
Koniec czerwca:
Dystrybutor i Producent (łącznie): Już niedługo.Jeszcze trochę cierpliwości!

A ja cierpliwości mam więcej niż trochę i chyba poczekam na AUTOPILOTA !

MapaMap 3.0 - NOWY ENGINE!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2006, 14:42:09 »
Znowu pozwolilem sobie zadzwonić do dystrybutora, jak ktoś chce obejrzeć prezentację FLASHOWĄ MapaMap 3.0 polecam wejść :


Przeglądarka Internet Explorer, w polu adres wpisujemy:
ftp://83.14.255.218
login: klient
haslo: klient

Prezentacja na komputer stacjonarny do poklikania sobie i obejrzenia.

*

Offline justynd

  • *
  • 79
    • http://berenika.wordpress.com
  • Sprzęt: Galaxy S
MapaMap 3.0 - NOWY ENGINE!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 23, 2006, 21:35:32 »
Cytat: "Peter_Gdansk"
Znowu pozwolilem sobie zadzwonić do dystrybutora, jak ktoś chce obejrzeć prezentację FLASHOWĄ MapaMap 3.0 polecam wejść :


Przeglądarka Internet Explorer, w polu adres wpisujemy:
ftp://83.14.255.218
login: klient
haslo: klient

Prezentacja na komputer stacjonarny do poklikania sobie i obejrzenia.


Kolego, przestan udawac i nakrecac oczekiwania. Niech Imagis po prostu wypusci wreszcie dobry produkt, nie bedziesz musial  kombinowac, jak tu poprawic zla opinie o produkcie.
Mysle, ze w prostej ankiecie : czy jestes zadowolony z MapaMap olbrzymia , przewazajaca ilosc odpowiedzi bylaby : NIE!
Obecnie : Galaxy S + Navi Expert. Wczesniej: SE C 902 + Navi Expert;Ipaq 214 + Qstarz Solar Traveller (MTK chip)+AutoMapa;Ipaq 6515 + Qstarz Solar Traveller + MapaMap;PND: Route 66 Europa. Calkiem przyzwoita aplikacja na Europe

MapaMap 3.0 - NOWY ENGINE!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 13, 2006, 17:02:07 »
Kolego,
przede wszystkim o co Ci chodzi, forum jest aby przekazywać sobie jakieś informacje i.t.p. Jakakolwiek moja opinia albo jakiś news o mapiemap albo o prezentacji najnowszej wersji traktowane jest przez Ciebie jako nakręcanie klienta, niby że mam do czynienie z nimi.

Proszę zastanów się nad tym co piszesz, przestań się czepiać mnie, a moją opinie i tak nie zmienisz tak samo jak ja Twojej.

*

Offline darcz

  • 15
MapaMap 3.0 - NOWY ENGINE!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 14, 2006, 11:49:48 »
Piotrze z Gdańska

Justynowi chodzi o to, abyś zaprzestał formułowania swoich opinii w sposób wskazujący na brak zależności na linii TY - IMAGIS, bo już nawet mój młodszy syn dopatrzył się takowych.

Trąci to lekko brakiem szczerości, a co się z tym wiąrze- szacunku.

Jak zapewne zdajesz sobie sprawę- jest "kilkoro" ludzi, których sytuacja z przeciągającym się w nieskończoność wprowadzeniem wersji 3.0, lekko mówiąc, irytuje.

Udostępniona przez Ciebie prezentacja nie poprawiła choćby na chwile Naszego samopoczucia.